Зняття старих шпалер Львів :: Ціни

073-023-41-53

Зняття старих шпалер Львів :: ЦіниЗняття старих шпалер зі стіни – досить трудомісткий захід, який вимагає багато сил і часу. Те, наскільки легко і швидко вдасться очистити стіни від шпалер, залежить від численних факторів, самим головними з яких є клей і вид шпалер. Найлегше очищати шпалери, які були наклеєні на звичайний клей і в один шар. І набагато складніше зняти зі стіни старі шпалери, які були наклеєні в два і кілька шарів.

Варіанти зняття старих шпалер зі стін :: Ремонт квартир у Львові

Отже, на сьогоднішній день існує декілька варіантів зняття старих шпалер зі стін. Ефективність кожного з них в повній мірі залежить від матеріалу, що видаляється, але найпоширенішими і ефективними все ж залишаються два варіанти – за допомогою води і за допомогою пари.

Зняття старих шпалер Львів :: Ціни Перший варіант. Він полягає в тому, що необхідно гарненько змочити поверхню стін, і після розм’якшення шпалер зішкрібати їх за допомогою скребка або гострого шпателя. Для ретельного змочування можна використовувати валик, губку або пульверизатор. Поверхню стіни слід змочувати по частинах, не даючи їй встигнути висохнути, для набухання шпалер буде досить декількох хвилин. Для найбільш ефектного змочування можна використовувати для шпалер тигровий або голчастий валик. Після обробки поверхні стіни даними способом вода швидше проникне в шар покриття, що видаляється, і тим самим полегшить процес видалення. Знімаючи залишки матеріалу, скребок або шпатель слід тримати під кутом до стіни, намагаючись не пошкодити штукатурку.

Також можна замість води використовувати рідину для зняття шпалер. Вона набагато краще, ніж вода, проникає в структуру шпалер, гарантуючи їх швидке та ефективне видалення. Такі продукти абсолютно безпечні для людини.

Другий варіант. В даному способі використовується пар, який дозволяє істотно полегшити видалення важких або багатошарових шпалер. Для цього існує спеціальний стрипер, який складається з нагрівального елементу і резервуара для води. Він допомагає за допомогою пари розм’якшити поверхню старих шпалер. Починати роботу слід з нижньої частини стін, так як пара буде підніматися вгору і розм’ягчувати наступні ділянки шпалер. Притиснувши стрипер буквально на 30 секунд до старих шпалер, необхідно тут же видаляти їх за допомогою шпателя або скребка. Також замість стрипера використовувати побутовий парогенератор.

Як видалити старі вінілові шпалери

Зняття старих шпалер Львів :: Ціни

Вінілові шпалери видаляються досить просто, так як вінілова плівка щільна і надійним чином з’єднана з паперовою основою. Матеріал даного покриття настільки міцний, що шпалери видаляються цілої смугою, що не розриваються тим самим на шматки. Перед зволоженням рекомендується пройтися по стіні голчастим валиком або подряпати поверхню тигром. Тоді вода з легкістю зможе потрапити під полімерний шар, розчинивши тим самим клей. Через кілька хвилин слід за допомогою гострого ножа зробити під стелею надріз, і після того акуратно потягнути за край і зняти всю смугу. Залишки основи з паперу змочити водою і видалити шпателем.

Як видалити старі бамбукові і шпалери, що миються

Миючі і бамбукові шпалери дуже міцні. Бамбукові виконані з міцних волокон, а миючі – водостійкого матеріалу. Тому в обов’язковому порядку слід зробити отвори і надрізи, щоб вода дісталася до шару клею. Після цього стіну слід змочити кілька разів і почекати якийсь час. Після того, як шпалери розбухнуть, вони легко знімуться.

Як видалити старі склошпалери

Склошпалери є тиснене волокно. Їх технологія видалення точно така ж, що і у вінілових. Їх краще видаляти за допомогою спеціальних засобів і скребка. Після розмокання клею їх необхідно підрізати під стелею і зняти кожну смугу рухом зверху вниз.

Як видалити старі рідкі шпалери

Зняття старих шпалер Львів :: Ціни

Рідкі шпалери в повній мірі виправдовують свою назву – досить їх ретельно намочити і видалити за допомогою гострого шпателя. Після чого протерти стіну вологою ганчіркою.

 Як видалити старі паперові шпалери

Такий вид обробки видаляється найскладніше, оскільки після намокання шпалери починають рватися і їх доводиться видаляти по шматочках. Ще складніше, якщо паперові шпалери клеїлися на шар старих паперових шпалер. В даному випадку доведеться видаляти відразу кілька шарів, регулярно зволожуючи поверхню стіни, а це в свою чергу може привести до розбухання штукатурного шару. Діяти тут потрібно дуже обережно, набравшись терпіння.