Монтаж дверей без врізання фурнітури та вікон Львів :: Ціни

073-023-41-53

Монтаж дверей без врізання фурнітури та вікон Львів :: ЦіниОдне з найскладніших завдань при ремонті – установка дверей. Отже, вам вже привезли двері, і ви вирішили поставити її самостійно. Щоб почати роботу потрібно підготувати необхідний інструмент: дриль, шуруповерт, викрутку, обценьки, рівень.

Найчастіше двері доставляють в розібраному вигляді, тому почати потрібно з складання коробки.

Як тільки все буде підготовлено, можна починати установку. Першим кроком потрібно провести демонтаж старих дверей. Спершу її знімають з петель, якщо це можливо, потім прибирають коробку за допомогою пилки і лапи. Дверний отвір очистити від будівельного сміття і вирівняти краї, прибравши зайвий цемент і монтажну піну.

Приступаємо до монтажу нової коробки. Спочатку кріпимо поперечну поперечину, потім поздовжні. Між собою їх також потрібно зафіксувати саморізами. При установці коробки пам’ятайте, що між нею і самими дверима повинен бути зазор не менше 4 мм. Він необхідний для того, щоб двері можна було легко закривати, відкривати і не було ніяких притирань.

Ремонт квартир Львів

Монтаж дверей без врізання фурнітури та віконПотім врізаємо петлі. Тут можна піти двома шляхами: прикрутити петлі до повністю зібраної коробки або до частково змонтованої. Для початку петлі кріпимо до полотна, відмірявши від країв по 20 см. Потім робимо позначки на коробці, приклавши двері до неї. Під петлю потрібно буде зробити невелику виїмку, вона виконується стамескою. Після монтажу петель залишиться тільки повісити двері на петлі. До речі, пам’ятаєте, що двері повинні вдягатися на петлі на коробці, а не навпаки, це дуже важливо. Деякі двері, наприклад, двері Profil Doors продаються вже в зібраному вигляді, разом з коробкою. Їх потрібно тільки вставити рівно в отвір і зафіксувати.

Як тільки двері будуть навішені, залишиться виконати отвори під засувки дверних ручок і замків. Для цього знадобитися дриль з різними насадками. Щоб визначити, на якому рівні буде клямка, прикрийте двері і відзначте місце прорізання отворів на коробці. Потім візьміть дриль і висвердлите їх. Як тільки самі отвори будуть готові, залишиться надіти на них захисну накладку і можна спробувати повністю закрити двері. Вони повинна ідеально зачинитися, а засувка потрапити в висвердлений отвір.

Якщо все зроблено правильно, то можна переходити до остаточних робіт. Беремо монтажну піну і всі щілини між прорізом і коробкою заливаємо. Як тільки піна висохне, зайве зрізаємо, прикручуємо лиштви.