Штукатурка стін (під плитку) Львів :: Ціни

073-023-41-53

Ідеально рівних стін не існує, особливо якщо мова йде про ті стіни, які ніколи не готувалися для укладання плитки. Навіть мінімальна нерівність в кілька міліметрів буде дуже сильно псувати зовнішній вигляд стіни. Тому вирівнювання стін під плитку – важливий процес. Це не дуже складно, але вимагає сил, часу і уваги.

Способи вирівнювання стін під плитку

Є два варіанти вирівнювання стін для укладання плитки. Для першого потрібна обштукатурити стіни, а для другого – вирівняти їх за допомогою листів з гіпсокартону. Вибір способу залежить від того, наскільки нерівні стіни, а також від перепадів на них і вад, які знайдуться в ході огляду.

Готуємо стіну під плитку штукатуркою

Штукатурка стін (під плитку) Львів :: ЦіниНа перший погляд може здатися, що обштукатурити стіну під плитку складно, але це не так. Головне – дотримуватися правил нанесення штукатурки, бути уважними і не нехтувати використанням спеціальних інструментів: це може бути нівелір, також можна використовувати схил для вертикального вирівнювання. Найдовше доведеться готувати стіну: на неї потрібно нанести насічки. Якщо стіна бетонна, то буде потрібно попередньо очистити її, ретельно зняти всю стару фарбу. Грунтовка також забирає багато часу. Вона проводиться за допомогою спеціальногопросочення покликаного підвищити адгезію матеріалу. Пам’ятайте, що суміші для вирівнювання стін під плитку бувають різними, і вибирати їх потрібно відповідно до матеріалів:

  • Пористі поверхні вимагають грунтовок глибокого проникнення. Це стосується, наприклад, тих випадків, коли стіна під плитку дерев’яна.
  • Звичайну ґрунтовку можна використовувати для стіни зі зниженою пористістю: бетонної або цегляної.
  • Дуже щільне дерево або стіну з гіпсокартону можна заґрунтувати універсальної ґрунтовкою.

Як домогтися рівності нанесення штукатурки на стіну

Штукатурка стін (під плитку)Щоб якісно обштукатурити стіну, зробити її дійсно рівною, вам знадобиться встановити маяки. Щоб зробити це, можна скористатися металевим профілем. Його закріплюють розчином, робити це потрібно по кутах стін, а щоб вирівняти профіль знадобиться рівень. Профіль потрібно поставити і вертикально, і горизонтально. Таким чином, можна вирівняти і стяжку під плитку на підлозі, адже профіль дуже зручний, він недорогий, а використовувати його можна кілька разів. Він не зіпсується через те, що побуде в цементі, а укласти його легко, до того ж, профіль абсолютно рівний. Уважно вирівнюйте профіль, від цього буде залежати, наскільки рівною в результаті вийде стіна. Зазвичай виходить, що саме на це йде найбільше часу, але це виправдано.

Щоб кути в майбутньому не обсипалися, не забудьте встановити в них спеціально призначений для цього металевий кут – його потрібно буде повністю заштукатурити. Тільки після того, як ви встановите всі поверхні і перевірите за рівнем (можна також взяти лазери), можна нарешті почати штукатурити стіну. При цьому штукатурку потрібно рівняти з профілями.

Ремонт квартир Львів

Штукатурка наноситься дуже швидко – набагато швидше, ніж відбувається підготовка стіни до всього процесу. Висихання починається приблизно через 45 хвилин. Ця стадія – час для використання металевої трапецієподібної рейки. Вона потрібна, щоб усунути розводи, нерівності, які обов’язково бувають після штукатурення стіни. Не намагайтеся прибрати всі розводи і сліди прямо під час штукатурення, у вас все одно нічого не вийде, ви тільки витратите час. А ось в момент схоплювання якраз можна все зайве прибрати.