Ремонт офісів Львів :: Швидко та якісно || Низькі ціни

073-023-41-53

Ремонт офісів Львів. До даного виду ремонту слід поставитися з особливою увагою і з граничною серйозністю. Адже потрібно, щоб атмосфера приміщення сприяла не тільки працездатності співробітників, але і комфорту клієнтів і відвідувачів.

Ремонт офісів Львів
Сприятлива атмосфера і затишок в офісі здатні вплинути і на настрій працівників і на благополучне закінчення угоди з важливими партнерами.

Але з чого ж починати ремонт офісу у Львові? Перш за все, – з концепції. Необхідно мати чітке уявлення, на який кінцевий результат ви розраховуєте. А також необхідно врахувати і такі нюанси, як перепланування, заміна елементів (вікна, двері тощо), додаткова техніка та атрибути для її установки.

Далі, необхідно визначитися із зовнішнім виглядом кожного приміщення офісу. Наприклад, такі другорядні приміщення як архів, місце, де обідають співробітники, кімната для господарського інвентарю, як правило, рідко мають потребу в кардинальному ремонті. Тому акцентувати увагу потрібно в першу чергу на тих приміщеннях де співробітники зосереджені на роботі з клієнтами.

Після того, як приблизний план готовий, потрібно визначитися з вартістю і з обмеженнями за термінами. І можна сміливо приступати до ремонту. Якщо ремонт косметичний, як правило особливих тимчасових витрат не буде потрібно. А от у випадку капітального ремонту (його роблять, як правило, в тих випадках, коли компанія тільки переїжджає в нову будівлю) і фінансових і тимчасових витрат буде потрібно чимало, адже крім ремонту необхідно буде закупити меблі для офісу.

Ремонт офісів Львів

  • Косметичний – реставраційні роботи, демонтаж старих матеріалів, обробка, поклейка шпалер, фарбування стін і т д.
  • Капітальний – повноцінний ремонт офісів у Львові під ключ з можливістю перепланування приміщень.
  • Елітний – використовуються дорогі оздоблювальні матеріали, роботи здійснюються строго за розробленим нами дизайном інтер’єру.

Низькі ціни на ремонт офісів Львів :: Які роботи виконуємо:

  • оздоблювальні (оздоблення стін будь-якої складності);
  • гіпсокартонні (вирішимо проблему кривих стін і стель, створимо арки і ніші);
  • плиткові (облицювання стін і підлоги плиткою);
  • паркетні (укладання паркету, ламінату, лінолеуму);
  • електромонтажні (послуги професійного електрика);
  • сантехнічні (установка сантехніки, заміна труб).

Косметичний ремонт офісів у Львові

Косметичний ремонт – це, перш за все, обробка стін, і якщо необхідно стелі. Як, правило, застосовується в тих випадках, коли є необхідність відкоригувати, поліпшити зовнішній вигляд офісу, зробити інтер’єр більш естетичним або модним. Заміна сантехніки, електричної проводки, оштукатурювання або вирівнювання підлог в даний тип ремонту не входять. Зазвичай даний вид ремонту припадає на літній сезон, і для конкретного офісного приміщення, щоб не порушувати робочий процес співробітників і не приносити зайвих незручностей відвідувачам. Щоб офіс завжди зберігав свій естетичний вигляд, косметичний ремонт офісів у Львові необхідно проводити регулярно (не рідше 1 разу на два роки).

Низькі ціни на ремонт офісів ЛьвівПрипустимо, ви збираєтеся в’їжджати в новий офіс або хотіли б освіжити старий – тобто приміщення не потребує капітально ремонту, зміні інженерних систем або перепланування, але вимагає нової обробки – вирівнювання стелі і стін, поновлення підлогового покриття і т.д.

У подібних випадках наша компанія пропонує таку послугу, як оздоблення офісів під ключ – це означає, що компанія бере на себе зобов’язання по всьому циклу робіт: розробка проекту, закупівля і поставка матеріалів, демонтаж та збирання меблів і офісних перегородок, заміна дверей при необхідності, вивіз будівельного сміття і т.д. По суті, замовник «віддає ключі» від офісу і через встановлений час в’їжджає в відремонтовані і готові до експлуатації приміщення.

Ремонт офісів у Львові від remontdim.lviv.ua

Вартість обробки офісу під ключ залежить від цілей і бюджету ремонту: оновлення, надання офісу більш респектабельного або сучасного вигляду і т.д. Цілі, бюджет і терміни визначають і перелік застосовуваних технологій і матеріалів – лінолеум або ламінат, пластик або плитка, шпалери або дубові панелі, фарбування або підвісну стелю і т.д.

Нова обробка дозволяє не тільки відновити зовнішній вигляд і освіжити атмосферу офісу, але і зробити простір більш ергономічним, функціональним, відповідає завданням бізнесу. Наприклад, одне з приміщень перетворити в кімнату відпочинку для співробітників або нову переговорну – з відповідним дизайном і можливостями. Або за допомогою певних колірних рішень і декоративних елементів відобразити корпоративні цінності фірми .

Незалежно від того, які саме роботи вам потрібні, при обробці офісу під ключ компанія розробить дизайн-проект, надасть детальний кошторис робіт з лояльними розцінками, виконає всі роботи в стислі терміни, по можливості без повного закриття офісі (якщо це необхідно). Під час проведення робіт будуть використані технології та матеріали, що максимально відповідають поставленим завданням і перевіреної якості. Ми знаємо, як зробити так, щоб вас офіс працював на вас!

Низькі ціни на капітальний ремонт офісів у Львові

Ремонт офісів у ЛьвовіКапітальний ремонт в офісі – справа, яка потребує набагато більших як фінансових, так і тимчасових витрат. Зазвичай його проводять або після довголітньої експлуатації будівлі під офіс, або, коли компанія переїхала в нову будівлю, яка не зовсім придатна для початку функціонування фірми.

У капітальний ремонт входять всі чорнові ремонтні роботи – перепланування приміщень, переобладнання, установка прорізів для вікон, дверей, арок і т.д., проводка сантехнічних труб, електропроводка, проводка сигналізації, підготовка стін, підлоги і стелі до обробки. Оздоблення будинку зовні також входить в етап капітального ремонту. Наступний етап косметичного ремонту, установка меблів, також вважається невід’ємною частиною капітального ремонту.

Перш ніж приступити до капітального ремонту офісу у Львові, необхідно розробити дизайн проект, щоб в подальшому не виникло зайвих проблем. Слід пам’ятати, що в теплу пору (кінець весни – середина осені) є хвилею капітальних ремонтів офісних приміщень по всій країні, і ціни на будівельні роботи та матеріали в ці сезони стрімко ростуть. Тому будівельні матеріали можна закупити і раніше, а самі роботи краще проводити саме в теплу пору року.

Щоб домогтися кращих результатів ремонту офісу у Львові, до початку робіт необхідно скласти чіткий план робіт, визначити їх послідовність і обсяг.

Низькі ціни на ремонт офісів у ЛьвовіСкладність робіт обумовлюється наступними факторами: необхідністю демонтажу стін, перегородок, вікон, перенесенням дверних прорізів, установкою натяжної стелі і т.д. Як тільки всі непотрібні елементи будуть демонтовані, можна переходити до етапу обробки. Капітальний ремонт відрізняється від косметичного тим, що тут відбувається повна заміна всіх систем, установка нової електропроводки, заміна труб і монтаж нової сантехніки, а також проводиться стяжка підлоги.

Завершується ремонт офісних приміщень чистовою обробкою, яка включає в себе остаточне оформлення всіх поверхонь – укладання плитки, нанесення фарби, викладання паркету. Як тільки дані роботи будуть завершені, можна приступати до монтажу дверей.

Ремонт офісів Львів

Як просте офісне приміщення перетворити на чинник, що працює на успіх бізнесу? Зробити в ньому євроремонт.

Справжній євроремонт і оздоблення офісу – це не звичайний капітальний ремонт або типова обробка в модному стилі, а вибудовування офісного приміщення, його функціональних характеристик і дизайну відповідно до завдань вашого бізнесу. Робочі приміщення, відремонтовані подібним способом, створюють потрібне враження і настрій у клієнтів і співробітників компанії як ніщо інше (і, крім цього, підвищують капіталізацію приміщення і термін його служби).

Ремонт офісів ЛьвівТому євроремонт і внутрішнє оздоблення в офісі, в який має сенс вкладати гроші, починається з вироблення завдань, що пред’являються до офісу в центрі Львова (фахівці компанії включаться роботу вже на даному етапі). Які цінності повинна транслювати атмосфера? Респектабельність, креативність, надійність, дух часу? Які почуття вона і її окремі приміщення – ресепшн, кімнати переговорів і т.д. повинні викликати у гостей і персоналу компанії? На основі цих завдань розробляється дизайн – проект майбутнього офісу і визначається план робіт, який, в разі потреби, включає в себе реконструкцію приміщень та будівель, проектування і монтаж складних систем освітлення, вентиляції, водопостачання, опалення, узгодження проекту з інстанціями, оздоблювальні роботи, поставку матеріалів і устаткування.

Окремо варто згадати про останнє. Саме глибокі знання всіх сучасних матеріалів і технологій та їх можливостей дозволяє індивідуалізувати приміщення і досягти цілей євроремонту при різних рівнях його бюджету.