Монтаж підвісної стелі типу “Армстронг” Львів :: Ціни

073-023-41-53

Якісний і швидкий монтаж стелі типу “Армстронг”, монтуємо від 100м.кв. в день.
Вартість робіт і матеріалів від 240грн./м.кв.

[wpbgallery id=1270]

Підвісні стелі типу Армстронг давно стали синонімом якості, так як фірма-виробник, назва якої закріпилося за ними на вітчизняному ринку, відома своїм більш ніж 100-річним досвідом роботи в даній сфері.

Конструкція стелі Армстронг у Львові

Монтаж підвісної стелі типу “Армстронг” Львів :: ЦіниКонструкція підвісних стель Армстронг вивірялася роками і являє собою просту і надійну систему одночасно. До її складу входять металеві профілі, що утворюють модульний каркас, та підвіси, що кріпляться до основи базової стелі, а також готові декоративні плити, що укладаються в квадратні осередки каркаса.

Галузь застосування

Область застосування підвісних стель Армстронг практично не обмежена, тим більше що окремі види плит виготовляються з урахуванням спеціальних вимог, що пред’являються до установ медичного характеру, приміщень з вологим мікрокліматом і високим ступенем шумощільності. Стелі Армстронг не порушують ділову атмосферу офісних і адміністративних будівель, повністю відповідають обстановці спортивних і оздоровчих установ (спортзали, басейни, мед. центри), зливаються з модним дизайном розважальних і дозвіллєвих комплексів (кінотеатри, клуби, бари), підкреслюють серйозність і цілеспрямованість діяльності дослідницьких і виробничих корпусів (заводи, лабораторії). І звичайно ж, їх можна органічно вписати в інтер’єр будь-якої сучасної квартири або заміського будинку.

Матеріал плити Армстронг

Стельові плити Армстронг виготовляються з мінераловолокна, основними компонентами якого є мінеральна вата і глина, а тому стелі даного типу часто називають мінеральними. З лицьового боку заводським способом наноситься декоративне покриття, а кромки плит вирівнюються або формуються у вигляді сходинок з дрібним або великим кроком.

При виробництві плит застосовується як жорстке, так і м’яке мінеральне волокно. М’які плити завдяки своїй пластичності легко відновлюються в разі деформації та мають високі шумопоглинаючі і водостійкі якості. Жорсткі плити зміцнюються целюлозою, але на їх поверхні можуть залишатися сліди від ударів.

Види стель Армстронг

Монтаж підвісної стелі типу “Армстронг” Львів

Залежно від функціонального призначення випускаються наступні види стель Армстронг:

 • Універсальні – найпростіші і найбільш дешеві плити з обмеженим набором кольорів без будь-яких додаткових властивостей.
 • Функціональні – відповідають тим чи іншим вимогам:
 • Акустичні – поліпшення звукоізоляції;
 • Водостійкі – опір підвищеній вологості повітря і безпосередньому впливу води (затоплення);
 • Гігієнічні – відповідність санітарно-гігієнічним нормам і стійкість до вологи.
 • Дизайнерські – прекрасний матеріал для творчості і створення авторських робіт завдяки різноманіттю кольорів, крайок і декоративних текстур, в тому числі обробка під шпон / метал, тиснення і перфорування поверхні. Широкі можливості надає комбінування плит з різними варіантами обробки для створення незвичайних геометричних малюнків з використанням в якості підсвічування растрових світильників.

Монтаж :: Ремонт квартир Львів

Монтаж підвісної стелі типу АрмстронгПопередньо розмітивши приміщення, виконують установку металевих напрямних за допомогою підвісів, після чого виробляють укладання плит. По завершенні монтажу ніяких додаткових дій не потрібно.

Наведемо покрокову інструкцію по монтажу підвісної стелі Армстронг:

КРОК 1. Необхідно провести повну установку або розмітку всіх інженерних комунікацій і мереж над вашою стелею.

Врахуйте, що відстань від перекриття не повинно бути менше 15-ти см

КРОК 2. Розмітьте горизонталі по всій довжині периметра стін приміщення за допомогою лазерного нівеліра, рівня, гідравлічного рівня, лінійки або іншого інструменту

КРОК 3. Встановіть по розмічених лініях L-подібний профіль за допомогою дюбель – шурупів

КРОК 4. За відсутності детального проекту, необхідно правильно визначити середину стелі приміщення для того, щоб вона надалі виглядала найбільш естетично (а для цього повинна бути дотримана симетрія).

КРОК 5. Центр кімнати і буде відправною точкою для монтажу профілю Т24, від якої потім розмічаються паралелі кроком 1200 мм.

КРОК 6. Від визначеної нами центральної точки, де монтується 1-й підвіс на наступних паралельних лініях, кріпляться підвіси для напрямних профілів з кроком 90 см. Кріплення підвісів для напрямних і інших профілів до перекриття здійснюється за допомогою забивних дюбелів, анкерних болтів, розтискних дюбелів, в залежності від конструкції міжповерхового перекриття або покриття.

Монтаж підвісної стелі типу “Армстронг” ЛьвівКРОК 7. Закріпивши всі підвіси, монтуємо направляючі профілю L3600 і L1200.

КРОК 8. Регулюємо рівень установки профілів за допомогою спеціальних «метеликів» на підвісах.

КРОК 9. З’єднуємо напрямні профілі поперечним профілем L1200.

Кожен наступний поперечний профіль монтується через 600 мм.

КРОК 10. Підсилюємо додатковими підвісами місця установки растрових світильників. У підсумку ми повинні отримати гратчастий каркас з розміром кластерів 60 х 60 см в осях.

КРОК 11. Встановлюємо спеціальні панелі (вентиляційні, кондиціювання, освітлення).

КРОК 12. Встановлюємо рядові панелі на стелю Армстронг. При установці панелей необхідно застосування захисних рукавичок з метою недопущення контакту з мінеральною ватою комплектуючих і збереження естетичного вигляду панелей. І не забувайте стежити за малюнком панелей – не відступайте від проекту.

P.S. Можна зберегти кілька панелей, оскільки наступна партія виробника обов’язково буде відрізнятися від встановленої і при необхідності невеликого ремонту можуть виникнути небажані відмінності.

Монтаж підвісної стелі типу “Армстронг” ЦіниПереваги підвісних стель Армстронг:

 • довгий термін служби і відмінні експлуатаційні показники;
 • вогнестійкість, відсутність шкідливих випарів навіть в умовах високих температур;
 • екологічність, безпечність для здоров’я, гіпоалергенність;
 • простота монтажу та подальшого технічного обслуговування;
 • вільний доступ до прихованих плитами системам комунікації;
 • поліпшена теплоізоляція приміщення;
 • хороше світловідображення.

Догляд.

Стелі Армстронг можна пилососити і мити із застосуванням звичайних миючих засобів.