Металевий перфорований (профіль) використовується для формування і армування зовнішнього кута, а також, в деяких випадках, служить направляючою при виконанні базового штукатурення стін.

Підготовка до монтажу :: Ремонт квартир у Львові

Перед установкою перфорованого куточка необхідно визначитися з його розміром. Візьміть рулетку і виміряйте висоту потрібного кута, потім відміряйте отриману відстань на вихідному профілі і зробіть позначку будівельним маркером, після чого відріжте куточок в зазначеному місці за допомогою ножиць по металу.

Установка і вирівнювання куточка

Монтаж перфорованого кутника Львів :: ЦіниБезпосередньо перед монтажем приготуйте невелику кількість суміші – тієї ж, яку ви плануєте використовувати для базового штукатурення (гіпсова або цементна штукатурні суміші). Визначиться з товщиною фіксуючого шару: знайдіть найбільш виступаючу ділянку кута – саме від цього виступу слід вирівнювати весь профіль. Чим товще буде шар – тим густішим повинна бути порція суміші. За допомогою шпателя або кельми накиньте приготований розчин на кут у кількох місцях – зверху, знизу і додатково в трьох-чотирьох ділянках. В отримані гірки злегка втисніть металевий куточок, а потім, за допомогою будівельного рівня, скоректуйте його строго вертикально.

Коли матеріал трохи затвердіє (встане) – зчистити його надлишки з бічних граней профілю за допомогою шпателя.

Після повного висихання фіксуючого матеріалу, можна приступати до оштукатурювання стіни.

Використання профілю для формування внутрішнього кута

Монтаж перфорованого кутникаДля формування внутрішнього кута перфорований металевий профіль, в принципі, не призначений, однак, в ряді випадків, його використання доцільне. Зокрема, перфокуток можна застосовувати, якщо Вам потрібно швидко вивести тільки кут (без демонтажу всього штукатурного шару і вирівнювання стін). Стара штукатурка вибивається на 10-15 см з кожного боку кута, монтується перфорований профіль, після чого кут заштукатурюють по направляючий, яка і є перфорований профіль, який можна, згодом, вийняти з подстіла розчину, а після – підрівняти штукатурку шпателем. Встановлюється профіль аналогічним чином – вдавлюється в невеликі гірки з штукатурної суміші.

Формування та посилення кутів збірних конструкцій

Перфорований кутовий профіль також застосовується для формування кутів при складанні конструкцій з гіпсокартону (або ЦСП) – стільниць, коробів, арок і т.д.

Спочатку, на кут, за допомогою маленького шпателя, наносять фіксуючий склад, а потім, поступово вдавлюють куточок будівельним рівнем, домагаючись його правильного положення. Коли склад злегка затвердіє – його надлишки зчищають шпателем або ножем

Поширені запитання

📚 Які переваги має перфорований кутник в монтажних роботах?

Перфорований кутник має декілька переваг у монтажних роботах. По-перше, він дозволяє забезпечити додаткову міцність конструкції завдяки наявності отворів, які можна використовувати для кріплення. По-друге, перфорований кутник дуже зручний у використанні і дозволяє швидко та легко змонтувати конструкцію, оскільки не потребує додаткового свердління отворів.

🌎 Як правильно здійснити монтаж перфорованого кутника?

Монтаж перфорованого кутника досить простий і не потребує спеціальних навичок. Спочатку необхідно прикріпити кутник до конструкції за допомогою саморізів або анкерних болтів через отвори в перфорації. Далі, необхідно забезпечити правильне положення кутника і затягнути кріплення. Важливо, щоб кутник був рівно зорієнтований і знаходився під кутом 90 градусів. Після того, як кутник закріплений, можна здійснити необхідні монтажні роботи з використанням цієї конструкції.