Демонтаж унітазу / біде Львів :: Ціни

073-023-41-53

Прощавай, старий друже.

Демонтаж унітазу Львів :: ЦіниСантехніка, як і інші речі, зроблені людиною, з часом приходять в непридатність і занепадають. Зрештою приходить час, коли їх потрібно міняти на нові.

Стосується це і таких, здавалося б, нестаріючих речей, як унітаз. У такому випадку його потрібно обов’язково замінити. Вся робота полягає в усуненні старої конструкції та встановлення нової.

Зробити все необхідно акуратно і правильно, щоб не пошкодити каналізаційні та водопровідні труби обробку приміщення.

Для початку запасіться необхідними інструментами, поруч з унітазом поставте відро з ганчіркою на випадок, якщо доведеться витирати воду.

Технологія демонтажу :: remontdim.lviv.ua

Демонтаж слід проводити поетапно:

  1. Для початку унітаз потрібно підготувати. Для цього обробіть його зовні і зсередини антисептичним засобом. Промити конструкцію треба великою кількістю води. Під час роботи потрібно дотримуватися всіх правил безпеки: дії проводити не поспішаючи і акуратно, надіти захисний одяг і аксесуари (окуляри, рукавички, респіратор).
  2. Перед тим як починати демонтаж, перекрийте подачу води і спустоште зливний бачок. В іншому випадку ви ризикуєте затопити не тільки свій туалет, а й сусідів з нижнього поверху. Якщо бачок проіржавів, то знімати його слід максимально акуратно.
  3. Від унітазу відкрутіть зливний бачок. Тепер від’єднайте всі комунікації. Для цього використовуйте відповідний ключ. Якщо гайки іржаві і погано відкручуются, їх потрібно несильно обстукати ключем, обробити аерозольним проникаючим мастилом або оцтовою кислотою, витримати деякий час і відкрутити.

Демонтаж біде Львів :: ЦіниЯкщо унітаз дуже старий і прикріплений шурупами до дерев’яної забетонованої дошки, то відірвати його від основи буде не просто. Однак не намагайтеся відразу ламати конструкцію.

Спробуйте спочатку викрутити шурупи. Якщо вже це не вийшло, то можете брати лом. Звичайно, намагайтеся виконати всі дії максимально акуратно, щоб не пошкодити підлогу.

  1. Якщо конструкція була посаджена на клей або герметик, то постарайтеся очистити шви. Тепер акуратно розхитати унітаз з боку в бік і вперед-назад.
  2. Після того, як конструкція демонтована, необхідно обов’язково прибрати робоче місце і підготувати її для установки нового унітазу.

Природно, ту поверхню, на якій він стояв, необхідно додатково обробити антисептиком. Крім того, потрібно прибрати залишки клею, цементу або герметика з підлоги.

Тепер ви можете приступати до установки нового унітазу.