Встановлення керамічної плитки на фартух Львів :: Ціни

073-023-41-53

Встановлення керамічної плитки на фартух Львів :: ЦіниТак називають поверхню стіни в проміжку між нижніми і верхніми модулями кухонних меблів. До сих пір не придумано кращого матеріалу для фартуха на кухні ніж керамічна плитка. Як правило на фартух укладається плитка малого формату 10 * 10 см, 10 * 20 см або подібні розміри. Такий розмір плитки вимагає добре підготовленої  основні досвідченого фахівця. Укладати плитку такого формату значно важче ніж плитку більшого формату наприклад 20 * 50 або 20 * 40 см.

Перше що варто зробити це механічну очистку поверхонь  від усього, що буде заважати проведенню подальших робіт. Необхідно прибрати кухонні меблі і предмети інтер’єру, якщо ремонт буде проводиться в житловому приміщенні. У приміщенні де буде проводиться укладання керамічної плитки на фартух, буде пильно, тому все що може постраждати від впливу пилу, краще прибрати.

Наступний етап це демонтаж. Все що не здатне утримати на собі плитку потрібно видалити. Це може бути фарба, неякісна цементна штукатурка або вапняна штукатурка. Все це потрібно видалити, оскільки укладання плитки на таку основу небезпечне тим, що в найближчому майбутньому вся плитка виявиться на підлозі. Багато замовників вважають що це зайвий етап, але при цьому кожен хоче, що б плитка трималася на стіні надійно і багато років. Надійність і дотримання технологій йдуть не окремо один від одного, тому цей етап пропускати не можна.

Після того як було прибрано все, що заважає, поверхню необхідно підготувати під облицювання. Для того щоб підготувати поверхню під облицювання керамічною плиткою, її штукатурять. Штукатурити повністю стіни, на яких буде укладатися фартух з керамічної плитки, необов’язково. Можна обштукатурити лише безпосередню область фартуха. Це дозволить заощадити час, а так же гроші на роботі і матеріалах. Проте штукатурити треба обов’язково, оскільки без цього неможливо якісно приклеїти плитку. Якісна укладка плитки має на увазі наявність рівня і прямого кута між стінами. Без попереднього вирівнювання стін, зробити якісне укладання керамічної плитки на фартух неможливо.

Ремонт квартир Львів

Встановлення керамічної плитки на фартух

І тільки після всього вище перерахованого можна приступати безпосередньо до укладання плитки. Укладання керамічної плитки малого формату дуже кропіткий процес. Майстер, що  не володіє досвідом таких робіт, може допустити ряд упущень, які можуть істотно зіпсувати, як зовнішній вигляд, так і якість укладання в цілому. Як правило укладання дрібноформатної плитки коштує дорожче. Пояснюється це досить просто. Що б покласти квадратний метр плитки розміром 20 * 50 см. потрібно покласти 10 плиток, а щоб покласти квадратний метр плитки 10 * 10 см., потрібно покласти 100 плиток. Погодьтеся різниця по трудомісткості колосальна, а саме в 10 разів. Однак вартість укладання такої плитки не в 10 разів дорожче, а лише в 2,5 рази.

Не менш відповідальний і заключний етап укладання керамічної плитки на фартух в кухні, це затирка швів, затирка для швів. Справа в тому, що швів при використанні плитки дрібного формату дуже багато. Неякісна затирка швів, при такому багатому їх кількості, здатна зіпсувати загальну картину облицювання. Тому затирці швів варто приділяти ні трохи не меншу увагу, ніж укладанню.