Грунтування стін Львів :: ЦіниОдин з основних ключових моментів в будівельному процесі є грунтування поверхні. Багато замовників не надають цій роботі фінансової складової, вважаючи, що даний тип робіт простий і може не оплачуватися. Насправді грунтовка стін, стель, підлог, це такий же відповідальний момент в ланцюжку виконання оздоблювальних робіт, як і всі інші. Грунтування вимагає достатньої увагу до процесу і часу при виконанні. Тому найбільш часта помилка обробників спостерігається в процесі грунтування, або повне ігнорування технологічного ланцюжка процесів (не грунтують поверхню перед нанесенням матеріалу, не промазують стики, кути, примикання).

Грунтовка, це знепилювання, що створює краще зчеплення матеріалу з поверхнею, зменшує поглинання, пов’язує сипучі основи. Різниться кілька типів грунтовок. Найбільш використовувані – глибокопроникні, адгезивні, антисептичні, антикорозійні, універсальні. Усередині приміщень часте застосування знайшли глубокопроникні грунтовки. Вони добре знепилюють поверхні, а також допомагають запобігти утворенню грибка і цвілі. Якщо поверхня має покриття з масляних фарб або інших матеріалів, які можуть утруднити чи перешкоджати гарному зчепленню матеріалу, що наноситься на поверхню, то тоді застосовуються адгезивні грунтовки, які мають в своєму складі фракцію у вигляді кварцового піску і спеціальні присадки. Після їх нанесення на гладку поверхню, створюється шорсткий шар, на який можна наносити обробний матеріал.

remontdim.lviv.ua

Грунтування стінГрунтування проводять валиками або китицями, а також за допомогою розпилювачів. При невеликих обсягах робіт використання машинного методу не має сенсу, тому що вимагає достатнього часу з підготовки приміщення перед нанесенням. Під час нанесення грунту машинним методом, утворюється «грунтувальний» пил який поширюється по всьому приміщенню, відповідно потрібне ретельне укриття вікон, підвіконь, дверних полотен та інших предметів при їх наявності в даному приміщенні. Тому при грунтуванні невеликих квартир і приміщень грунт наноситься валиком, в місцях стиків, примикань, внутрішніх вигинах, навколо інших елементів грунтується пензлем.

Погане грунтування поверхні призводить надалі до відставання, розтріскування, відшарування декоративного шару, фарби, стяжки підлоги. Ремонт і витрачені зусилля втрачають свій початковий вигляд і задумку. Пам’ятайте – скупий, платить двічі!

Поширені запитання

📚 Які переваги має грунтування стін перед фарбуванням?

Грунтування стін перед фарбуванням має кілька переваг, серед яких можна відзначити покращення адгезії фарби до поверхні стіни, запобігання розтріскуванню фарбового шару, покращення висихання фарби, зниження витрат фарби та поліпшення зовнішнього вигляду стін.

🌎 Чи можна не робити грунтування перед фарбуванням стін?

Теоретично, можна не робити грунтування перед фарбуванням стін, але це не рекомендується. Грунтування є важливим етапом перед фарбуванням, оскільки воно допомагає досягти кращого результату фарбування. Без грунтування, фарба може погано триматися на поверхні, що призводить до нерівномірного покриття, висмикування кольору, а також зменшення тривалості фарбування. Грунтування рекомендується виконувати перед фарбуванням стін, особливо на нових або непокритих поверхнях, для забезпечення максимальної якості та довговічності фарбування.