Демонтаж підлоги з паркетної дошки Львів :: Ціни

073-023-41-53

Демонтаж підлоги з паркетної дошки Львів :: ЦіниПеред здійсненням будь-яких типів паркетних робіт необхідно попередньо провести підготовку основи, а вже потім монтувати нове покриття для підлоги. При заміні верхнього шару покриття: ламінату, паркету або лінолеуму необхідно старе покриття прибрати, щоб звільнити для підготовки основу під нове паркетне або інше покриття.

Демонтажні роботи всіх типів дерев’яних і різноманітних паркетних підлог потрібно виробляти в приміщеннях, в яких планується ліквідація скрипу, кривизни, просадки, поломки старих основ з дерева і верхнього декоративного перекриття.

Головною причиною скрипу є тертя конструкцій підлоги з дерева один об одного, об цвяхи або саморізи, які були використані при монтажі підлоги. Тертя часто відбувається через порушення технологічного процесу складання, монтажу покриття підлоги з дерева, а також через застосування в роботі будматеріалу, що має надмірний вміст вологи.

Але все одно всі дані порушення, відхилення від норм призводять технологічний процес монтажу до плачевного результату. Паркет має шат, покриття для підлоги скрипить і дає просідання, а іноді зовсім провалюється. Ніхто не здатний порадіти подібній картині.

Розтин паркетної підлоги :: Ремонт квартир у Львові

Демонтаж підлоги з паркетної дошкиНайбільш оптимальним рішенням проблеми є розтин всієї конструкції паркетної підлоги з дерева. Проведення подібних робіт в першу чергу передбачає демонтаж верхнього декоративного покриття: паркетна рейка, паркет штучний, щитовий паркет, може бути дошка обрізна або лінолеум. Далі демонтується дерев’яна основа: дерев’яні лаги або підлога з необрізної дошки.

В період проведення даного типу паркетних робіт з-під  демонтованої  основи здіймається велика чисельність чорного отруйного пилу, який залежався за довгі роки, що осідає в приміщенні, в якому проводиться ремонт,  на поверхні  стін і стель, вікна та різноманітні предмети і компоненти інтер’єру. В результаті цього рекомендуємо монтаж підлог з дерева виробляти раніше за всі інші оздоблювальні роботи.

В період проведення даних робіт небажано знаходиться в приміщенні, в якому проводиться ремонт, людям із захворюваннями дихальних шляхів. Пил, яка піднімається в результаті демонтажу старих підлог з дерева, здатен згубно вплинути на стан здоров’я навіть людей, які на нього не скаржаться.