Демонтаж цементної стяжки Львів :: Ціни

073-023-41-53

Якщо бетонна стяжка має незадовільний стан (бетон відшаровується або тріскається), необхідно зробити демонтаж стяжки підлоги. Це обійдеться дешевше, ніж ремонт зруйнованої стяжки. Видаляти стяжку можна ударом, бурінням або різанням. Як це зробити, читайте в статті.

Демонтаж цементної стяжки Львів :: Ціни

Що таке стяжка підлоги? Стяжка підлоги – це жорсткий бетонний елемент підлоги, що виступає основою для підлогового покриття. Вона служить для зміцнення і вирівнювання поверхні підлоги. Стяжка може застосовуватися в різних будівлях: будинки, квартири, гаражі, офіси, магазини і т.д. Таку популярність бетонна стяжка заслужила завдяки своїм якостям: міцна, водостійка, негорюча і довговічна.

Коли необхідний демонтаж стяжки? Причини для демонтажу стяжки можуть бути наступними: під шаром бетону прокладені комунікації, що вимагають ремонту; постала необхідність зниження рівня підлоги; поява видимих дефектів стяжки (тріщин, крошения); було куплено житло з неправильно залитої стяжкою.

Незважаючи на трудомісткість процесу, можна зробити демонтаж стяжки підлоги своїми руками, заощадивши при цьому на оплаті послуг професіоналів. Для проведення подібних робіт необхідно врахувати деякі нюанси:

  • Демонтаж цементної стяжки є фізично важким процесом, адже потрібно виробляти руйнування важкої монолітної плити з армованим каркасом.
  • Роботи будуть супроводжуватися високим утворенням шуму, тому слід заздалегідь узгодити це питання з сусідами.
  • Демонтаж бетонної стяжки – це процес розбиття бетону, тому в повітрі приміщення буде багато пилу, а від ударного інструменту можуть утворюватися осколки, тому слід застосовувати окуляри, рукавички і респіратор. Для вивезення сміття зручно використовувати звичайні мішки.

Технологія демонтажу стяжки :: Ремонт квартир у Львові

Демонтаж цементної стяжки Львів :: Ціни
Першим етапом проведення демонтажних робіт є зняття декоративного покриття, плінтусів і інших елементів, що стикаються з підлогою. Демонтаж стяжки підлоги своїми руками може проводитися різними методами, все залежить від типу стяжки:

  • Демонтаж бетонної або цементної стяжки можна здійснити за допомогою ударного методу, однак він буде неефективний, якщо стяжка укріплена арматурою.
  • Для видалення армованої стяжки застосовується швонарізчик.
  • Суху стяжку найлегше демонтувати, потрібно просто розібрати її складові частини.
  • Найпоширенішим матеріалом для стяжки є залізобетон. Який би спосіб не застосовувався для демонтажу такої стяжки, його сенс полягає в поступовому відколюванні шматків бетону і навантаженні їх в мішки.