Наклеювання шпалер на відкоси Львів :: Ціни

073-023-41-53

Наклеювання шпалер на відкоси Львів :: ЦіниНайчастіше обклеювання шпалерами виконується зверху гіпсокартонних укосів. При бажанні, шпалери можна наклеювати і на оштукатурені віконні укоси. Важливо, щоб поверхня була ретельно вирівняна.

Етапи робіт :: Ремонт квартир Львів

Якщо передбачається плоскі віконні укоси обклеїти шпалерами, слід уважно підійти до вибору малюнка шпалер. Помітний малюнок, чіткі графічні лінії підкреслять найменші неточності при стикуванні.

При обклеювання віконного укосу слід притиснути шпалерною щіткою край полотна, що виступає за укіс над прорізом і малярським ножем акуратно зрізати виступаючий край, ведучи лезо по площині горизонтального укосу. Також видалятиметься смуга шпалер уздовж бічного укосу. Важливо дотримати вертикальність зрізу.

Потім в місце сполучення вертикального і горизонтального укосів вклеюється спеціально викроєний шматок шпалер. Він повинен заходити на вертикальну частину стіни над вікном (під надрізану частину шпалер) і на бічній укіс. Шпалери над вікном пригладжують щіткою.

Наклеювання шпалер на відкоси

Наступна смужка шпалер розкроюється таким чином, щоб її довжини вистачило для обклеювання стіни уздовж отвору і до підлоги, а ширини – для підворота на всю глибину укосу. Потім оклеюється верх стіни і частина горизонтального укосу, слідом – друга сторона віконного отвору. Особливу увагу слід приділити стикуванні малюнка. Підсумковий результат в значній мірі залежить від того, наскільки акуратно виконана робота.

Якщо на зовнішні кути віконного отвору планується встановити декоративний куточок ПВХ під колір шпалер, то процес обклеювання спрощується – полотна можна клеїти без загину на укіс, стикуючи окремі смуги шпалер на кутах прорізу.