Затирка швів плитки, ”фугування” Львів :: Ціни

073-023-41-53

Після укладання керамічної плитки слід провести затирку швів або фугування незалежно від того, укладалася плитка без шва або із застосуванням спеціальних хрестиків. Навіть укладена без хрестиків плитка буде виглядати негарно і прослужить набагато менше, якщо шви не затерти спеціальним складом (фугою).

Затирка швів плитки, ”фугування” Львів :: ЦіниПідготовка швів до затирання

З покладеної плитки після деякого висихання плиткового клею потрібно витягнути хрестики і прочистити міжплиточні шви ножем або тонкої викруткою. Поверхню самої плитки слід очистити вологою губкою від залишків плиткового клею. Плитка після укладання і очищення повинна добре просохнути перед фугуванням. Як правило, на це відводиться добу, можна більше.

Затирка швів :: Ремонт квартир Львів

Затирка для швів буває декількох видів: цементна, силіконова, акрилова і тд. Залежно від типу керамічної плитки і призначення приміщення, в якому вона встановлена, вибирають тип затирки.

Затирка швів плитки, ”фугування” Цементну затирку перед застосуванням слід розвести з водою в зазначених на упаковці пропорціях і ретельно перемішати, не допускаючи утворення грудочок. Акрилова і силіконова фуги продаються в уже готовому вигляді, для їх застосування досить лише відкрити ємність.

Наноситься затирка гумовим шпателем, ретельно заповнюючи всі порожнини. Надлишки фуги прибираються зі шва і плитки також шпателем, проводячи їм уздовж шва. Ідеальної поверхні в такому випадку не вийде, тому після того, як фуга злегка підсохне (в повному обсязі!), за допомогою вологої губки доводять поверхню шва до ідеального стану і видаляють залишки фуги з поверхні плитки.