Монтаж керамічних плінтусів Львів :: Ціни

073-023-41-53

Встановлюємо керамічний плінтус на підлогу

Монтаж керамічних плінтусів Львів :: ЦіниВ даний час багато хто в якості підлогового покриття використовують керамічну плитку. Вона має гарний вигляд і застосовується практично повсюдно. Однак для того, щоб зробити керамічне покриття більш удосконаленим, буде потрібно провести монтаж відповідного плінтуса. З виконанням цього процесу часто у більшості людей починають виникати деякі питання і неясності.

Завдяки великому асортименту цього матеріалу є можливість втілити в життя проект абсолютно будь-якої конфігурації.

За рахунок установки керамічного плінтуса вийде одночасно вирішити багато завдань:

 1. Завдяки встановленню плінтуса стіна і підлогове покриття міцно з’єднуються.
 2. Плінтус закриває негарний зріз плиток по кутах.
 3. В результаті монтажу керамічного плінтуса можна захистити місця стиків від розвитку шкідливих мікроорганізмів.
 4. До того ж, при виконанні вологого прибирання в цих дільницях не буде затримуватися волога, яка може привести до деформації обробки.

Як самому встановити керамічний плінтус?

Монтаж керамічних плінтусівЗдійснити монтаж даного оздоблювального матеріалу досить просто і впоратися з цим завданням будь-який бажаючий. Найголовніше під час виконання подібної процедури застосовувати матеріали з гарною якістю. Крім цього, доведеться мати в наявності певний інструмент.

Порядок дій

 1. На самому початку потрібно ретельно обміркувати, яким чином буде укладатися плінтус. Слід знати, що всі деталі керамічного плінтуса повинні встановлюватися тільки на суху поверхню. Внаслідок цього стане візуально видно місцезнаходження кутів і співвідношення стиків, а також необхідність у підрізання плінтуса.
 2. Щоб розрізати керамічний плінтус застосовується плиткоріз. Але, якщо структура у плінтуса досить складна, то бажано використовувати для цього болгарку. Подібний розріз необхідно зробити максимально обережно.
 3. Під час підрізання плінтуса по його довжині, варто всі дії виконувати з особливою акуратністю, оскільки через необережність можна пошкодити декоративний шар даного покриття. На місці розпилу керамічного плінтуса невеликі дефекти можна ліквідувати за допомогою наждачки великої зернистості.
 4. При кріпленні такого плінтуса на кут, потрібно розпилювати матеріал під кутом 45 градусів. Підганяти смуги керамічного плінтуса слід до того моменту, як буде замішуватися клей. У деяких ситуаціях на кріплення плінтуса в кутах доводиться витрачати дуже багато часу.

Установка бордюру з кераміки на ванну своїми руками

Монтаж керамічних плінтусів Львів Після облицювання ванної кімнати кахельною плиткою і установки самої ванни, між ними виникає зазор, який необхідно усунути. Виниклий дефект можна виправити різними способами. Дана інструкція розповість, як прикріпити керамічний плінтус своїми руками на акрилову ванну.

Порядок монтажних робіт

 • Очистити периметр стикування ванни зі стіною від пилу і бруду.
 • Рівномірно і ретельно обробити зазор герметиком, використовуючи шпатель. При наявності щілин, всередину може просочиться вода. Плитковий клей слід приготувати згідно інструкції, зазначеної на упаковці.
 • Обрізати куточки. Один з країв плінтуса необхідно обрізати під кутом в 45 градусів. Це зручно робити за допомогою болгарки з алмазним диском або щипців. На бордюрі прокреслюють лінію, по якій неспішно відламуються маленькі шматочки.
 • Відшліфувати наждачним бруском отриманий зріз. Куточки, що стикуються, слід обробляти попарно, підганяючи один під одного. Якщо необхідно зробити два стики, обробці піддаються дві пари куточків. Зазор при укладанні пар повинен бути мінімальним.
 • Встановлюємо бордюр. Тильну сторону плінтуса покриваємо клеєм за допомогою шпателя. Далі, щільно кріпимо його до стику ванної, надлишки клею прибираємо. Бордюри укладаємо якомога щільніше один до іншого, без проміжків. Для кращого ущільнення частин допускається використовувати гумову киянку.
 • Після прихоплювання клею, на наступний день бордюр заливається водою для остаточного склеювання всіх щілин і зазорів. Допускається використання затирки або герметика для усунення переходів.

Ремонт квартир Львів

Установка куточків на плитку виконується простіше. На стіну накладається водостійкий клей ( «рідкі цвяхи»), до неї притискають бордюр якомога щільніше.