Ремонт ванної кімнати Львів :: Ціни

073-023-41-53

Ремонт ванної кімнати Львів. Ванна кімната одна з найменших кімнат у будинку, однак, вона одна з найдорожчих кімнат по ремонту і обробці. Напевно, тому багато хто відкладає ремонт ванної на тривалий термін. Але реальність така, в будинках споруди 80-х, а тим більш ранніх років будівництва, потребують ремонту.

Ремонт ванної кімнати Львів

Перед ремонтом ванної кімнати Львів зробіть ескіз. Виконуючи ескіз готової ванни вашої мрії, ви вже плануєте етапи майбутнього ремонту. За ескізом відремонтованої ванній зрозуміло як потрібно міняти підведення води, електрики при ремонті. Як покласти плитку в залежності від встановленого сантехнічного обладнання. По готовому ескізу, зробленого вашою рукою, будь-який професіонал спланує і зробить необхідну розводку водопроводу і електрики по ванній.

Ремонт у ванній кімнаті Львів :: Демонтаж

Ремонт ванної кімнати ЛьвівЩо б зробити нове, все старе потрібно прибрати.

  • Забирають стару ванну, раковину.
  • Демонтуємо стару водопровідну арматуру до вхідних водопровідних гвинтів.
  • Збиваємо всю плитку зі стін і підлоги.
  • Якщо під плиткою виявиться стара штукатурка її теж потрібно збити до основи стіни.

Після демонтажних робіт зробіть теплу підлогу, якщо є бажання, і залийте її цементно-піщаною стяжкою або наливною підлогою. Пам’ятайте: стяжка сохне з розрахунку 1 тиждень кожен сантиметр стяжки, наливна підлога сохне 4-5 днів.

Якщо стіни у ванній кімнаті зроблені з листів азбесту, рекомендуємо їх демонтувати і зробити стіни з піноблоків завтовшки 8 см.

Низькі ціни на ремонт ванної кімнати у Львові

Ремонт у ванній кімнаті Львів
Починається Ремонт ванної кімнати Львів з водопровідних робіт. Це робота сантехніка. Необхідно підвести гарячі і холодні водопровідні труби до всіх передбачуваних місць установки сантехприборів.

Водопровідні труби можна втопити в стіни, прихована проводка або прокласти відкрито.

Відкритий водопровід можна закрити коробами з вологостійкого гіпсокартону, а потім облицювати плиткою.

Одночасно з водопроводом проводиться монтаж електропроводки. Електропроводка у ванній кімнаті повинна бути із захисним заземленням. Всю електропроводку у ванній кімнаті потрібно виділити в окрему групу і захистити електропроводку не тільки окремим автоматом захисту, а й встановити після автомата захисту пристрій захисного відключення (ПЗВ) з струмом спрацьовування 10 mA (міліампер).

Ремонт у ванній кімнаті у Львові :: Гідроізоляція

Ремонт ванної кімнати у Львові
Гідроізоляція ванної кімнати убезпечить вас від цвілі і конфліктів з сусідами. Гідроізоляція убезпечить від протікання до сусідів знизу і від цвілі. Гідроізоляція захищає стіни від вологи, волога не вбирається в стіни, а, отже, під плиткою не відбуваються процеси гниття і утворення цвілі. Цвіль і грибок не утворюється на поверхні плитки. Вони розростаються під нею і потім виходять на поверхню.

Сучасна гідроізоляція являє собою дуже густу рідину бірюзового, салатового або блакитного кольору. Продається в відрах по 5-10-15 кг.

Гідроізоляція коштує не дешево. Вибирати, звичайно, вам, але як мінімум потрібно зробити гідроізоляцію всіх кутів у ванній кімнаті на 100 мм від кута. У місці установки душа гідроізоляцію потрібно зробити на висоті 2100 мм від рівня підлоги душа.

Говорячи про гідроізоляцію, слід зазначити, що плитку можна укладати на гідроізоляцію без додаткової підготовки, якщо для укладання застосовувати плитковий клей. Стяжку на гідроізоляцію можна робити не тонше 3 см і з застосуванням армуючої сітки або мікрофібри.

Після висихання гідроізоляції монтується система каналізації

Ремонт ванної кімнати Львів

Ремонт у ванній кімнаті у Львові
Оздоблення плиткою стін і ванною обов’язковий етап ремонту ванної кімнати у Львові. Звичайно, можна обробити стіни у ванній кімнаті пластиком, але найбільш якісна і практична обробка стін ванної була і залишається керамічна плитка.

Для укладання керамічної плитки стіни потрібно підготувати: вирівняти, прогрунтувати. Детально про підготовку стін можна почитати в окремій статті.

Укладається плитка від рівня верхнього бортика ванної або душу. Такий спосіб укладання дозволить не різати плитку посередині стіни і зберегти загальний малюнок по всьому периметру ванної кімнати.

Ремонт ванної кімнати у Львові від remontdim.lviv.ua

Укладається плитка від «червоного кута» (найвиднішого при вході) і від низу до верху. Для укладання зверху вниз потрібно купувати спеціальний плитковий клей.

Під час укладання плитки на стіни відразу очищайте шви від плиткового клею і змивайте клей з поверхні плитки. Після застигання клею зробити це буде на порядок складніше.

На підлогу плитку краще укласти таким чином, щоб біля входу в ванну були цілі плитки. Хоч це і технологічно важко зробити, але естетично красиво.

Якщо це не виходить, підріжте плитки які будуть знаходиться під дверним полотном.

Ремонт у ванній кімнаті Львів :: Затирка плиткових швів

Ремонт ванної кімнати у ЛьвовіШви між плиткою робляться 1,5-2,5 мм, в залежності від розміру плитки. Рівномірність швів забезпечується спеціальними хрестиками, що встановлюються при укладання плитки. Очищати шви від клею потрібно відразу, після кожного покладеного квадратного метра плитки.

Наповнення швів між плиткою спеціальним розчином називається затирка швів, а сам розчин просто затирка.

Затирати шви можна через 2 доби після закінчення укладання плитки. При затирання мокрих швів затирка може потріскатися при усадці плиткового клею. Виправляти тріщини в затирці досить трудомістко.

Продається затирка в сухому вигляді в пакетах по 900-1400 грам. Колір затірки можна підібрати будь-який. Продаються готові колірні рішення затирання або можна самостійно розмішати затиірку потрібного кольору, додавши в білу затирку малярський колер.

Ремонт ванної кімнати у Львові :: Оздоблення стелі

Ремонт у ванній кімнаті ЛьвівВанна кімната приміщення з підвищеною вологістю. Для обробки стель використовують рейкові стелі з алюмінію, пластику, тонкої сталі. При виборі матеріалу для обробки стелі вибирайте матеріал відштовхуючий воду з міцною ізоляцією від вологи.

Замість рейкової стелі можна зробити навесні або стелю підшивання.

Як альтернатива рейковій стелі, стелю у ванній кімнаті можна пофарбувати водовідштовхувальною фарбою.

Ремонт у ванній кімнаті у Львові :: Останній етап

Коли висохне затирка у швах плитки і готовастеля залишається встановити сантехобладнання і розвісити фурнітуру.

Починати установку треба з громіздкого обладнання: ванни або душу. Фурнітура розвішується як фінальний акорд, під завісу.