Електричне опалення :: Ціни Львів

073-023-41-53

Електричне опалення ЛьвівНа даний момент електричне опалення Львів приватного будинку є одним з найпоширеніших варіантів. Виробники пропонують безліч різноманітного обладнання, яке дозволяє вирішувати цілий ряд задач. Такі системи часто стають фактично єдиним спосіб забезпечити теплом житлове приміщення.

Переваги електричного опалення приватного будинку Львів

Електричне опалення у Львові відрізняється цілим рядом переваг. В першу чергу можна відзначити його універсальність, тому що такі системи можна спроектувати практично в будь-якому житловому приміщенні. Це екологічний, безшумний і безвідходний спосіб опалення приватного будинку.

До основних переваг електричного опалення у Львові відносять:

 • Один з найвищих ККД;
 • Можливість швидкої і легкої настройки;
 • Відсутність необхідності постійно поповнювати запаси палива;
 • Високий рівень безпеки при експлуатації.

Всі ці позитивні моменти часто стають вирішальними при виборі конкретної системи опалення для свого приватного будинку.

Поширені системи електричного опалення у Львові

Електричне опалення у ЛьвовіНа даний момент існує кілька систем електричного опалення, які підходять для використання у себе вдома.

Виділяють кілька найбільш поширених систем:

 • Інфрачервоний обігрів;
 • Конвекторні обігрівачі;
 • Система “теплої підлоги”;
 • Теплові гармати та вентилятори.

Дані системи використовуються як в якості основного джерела тепла, так і в якості додаткового. У цьому також полягає ще одна перевага.

Монтаж електричної системи опалення в приватному будинку Львова

Виробники пропонують велику кількість обладнання і систем для приватних будинків і малоповерхових будівель. Однак в таких ситуаціях необхідно звертатися до фахівців, так як монтаж електричних систем опалення у Львові відрізняється своїми складнощами і різними особливостями.

Для створення подібних систем необхідно виконати кілька умов:

 • Підключити будинок до центральної електромережі з достатньою потужністю;
 • Проконсультуватися з фахівцями щодо потужності обладнання;
 • Отримати дозвіл від інструктора електронагляду.

Якщо не дотримуватися цих умов, то при монтажі електричних систем опалення Львів можуть виникати проблеми. Точний розрахунок потужності обладнання з одного боку дозволить забезпечити якісний обігрів, а з іншого боку позбавить від надмірного навантаження на електромережу.

Інструктор електронагляду при відвідуванні оформляє ряд документів, які необхідні для отримання дозволу на тривалу експлуатацію. До них відносяться протоколи вимірів заземлення та петлі “фаза-нуль”, акти перевірки якості виконаних прихованих робіт і стану кабелів і т.д.

Замовляйте Ремонт квартир у Львові

Якщо виникають певні труднощі, то краще звертатися за допомогою до фахівців, які в змозі провести необхідні розрахунки, проконсультувати щодо вибору обладнання і виконати монтаж електричних систем опалення в точній відповідності з усіма вимогами.

Низькі ціни на електричне опалення ЛьвівУдосконалення електричних приладів для опалення виглядає як послідовний перехід від найпростіших кип’ятильників до сучасних котлів, що працюють на вихровому струмі. У продажу з’явився електричний котел третього покоління, що працює на індукційних або вихровому струмі. Аналогічні котли першого покоління відрізнялися великими габаритами і характерним гулом, який постійно присутній при роботі. Сучасний індукційний котел повністю позбавлений таких недоліків, він компактний і працює абсолютно безшумно. Крім того, технологія виготовлення котла дозволяє експлуатувати його в системах, що використовують електричне опалення безперервно протягом більше 30 років без будь-якого обслуговування, оскільки пристрій не має рухомих або елементів, що зношуються.

Сучасний індукційний котел має досить високу вартість. Однак його технічні параметри, такі як потужність, ККД і експлуатаційні витрати залишаються незмінними протягом усього терміну експлуатації електричного опалення Львів. Порахуйте, скільки ТЕНових котлів доведеться змінити за цей час, і різниця в капітальних витратах покаже сутність індукційних котлів. З іншого боку, Тенові аналоги з часом знижують свою потужність, яка щорічно зменшується на величину близько 10%. Такий процес призводить до постійного збільшення витрат на опалення, в той час як показники електричного котла індукційного типу залишаються незмінними. Тільки за перші п’ять років роботи індукційний котел збереже споживачеві суму, що в 4 рази перевищує початкову вартість котла. Вибір залишається за покупцем.

Електричне опалення будинку прийнято вважати єдиним прийнятним варіантом в порівнянні зі стандартними рішеннями. На відміну від інших різновидів опалювальних систем, даний вид опалення спочатку привертає увагу людей зручністю в застосуванні, автономністю, практичністю і власною незалежністю. З використанням електричного опалення кожна людина може дуже швидко впоратися з вирішенням такої проблеми, як опалення приватного будинку.

Які існують електричні системи опалення Львів?

Електричне опалення у Львові :: МонтажМайже будь-яка, яка існує електрична система обігріву приміщення ділиться на наступні категорії:

 • Опалення будинку з використанням теплоносія. У даній ситуації необхідна установка електричного котла.
 • Прямий обігрів будинку електрикою.
 • Другий варіант опалення реалізується за рахунок застосування конвекторів та радіаторів. Сюди відносять такі опалювальні прилади:
 • “Тепла підлога”. Його можна реалізувати з використанням електричного нагрівального кабелю, який в основному розташовується в стягуванні під наявними в приміщенні покриттями підлоги.
 • Інфрачервоне випромінювання. Головною характеристикою такого нагрівального приладу прийнято вважати факт того, що тут нагріваються предмети, що потрапляють під випромінювання, а не саме повітря.
 • Тепловентилятори. Вони призначаються для підтримки температурного режиму в різноманітних кімнатах.
 • Конвекторні обігрівачі. Електричне опалення будинку за рахунок цього пристосування є безшумним і досить ефективним методом обігріву приміщення. Електричні конвектори оснащені нагрівальними елементами, які не спалюють кисень в кімнаті, і не знижують вологість.

Переваги електричного опалення Львів

Електричне опалення ЛьвівЕлектричні пристосування для обігріву приміщення прийнято вважати практичними та функціональними пристроями. В цілому, такий різновид опалення має цілу низку наступних незаперечних переваг:

 • Безпека експлуатації. Існуючі сьогодні різновиди агрегатів не володіють присутністю відкритого полум’я, а правильна установка дає можливість убезпечити власника приміщення від подальшого виникнення пожежі.
 • Опалення будинку таким способом вважається більш економним.
 • Немає необхідності в використанні рідкого і твердого палива, а також пошуку місця для його зберігання.
 • Електричне опалення Львів ніяким чином не вплине на екологію. Електричні системи функціонують без наявності викиду токсичних речовин в атмосферу. А при їх установці немає потреби на відведення окремої кімнати. Система може бути розміщена як у вітальні, так і на кухні.
 • Завдяки існуванню великого модельного ряду пристроїв можна вибрати агрегат під будь-який варіант інтер’єру приміщення.
 • Електричне обладнання випускається в різних колірних відтінках, а їх експлуатація не вимагає потреби в регулярному обслуговуванні.
 • Пристрої вважаються простими в управлінні і характеризуються ергономічністю. У комплекті будь-якого агрегату завжди присутній схема складання і монтажу.
 • У порівнянні з газовим обладнанням електричні пристосування вважаються більш дешевими.