Демонтаж умивальника Львів :: Ціни

073-023-41-53

Раковина на кухні або умивальник у ванній перестали радувати вас? На них з’явилися відколи, тріщини або вони просто вийшли з моди? Прийшов час замінити їх, а зміна на першому етапі включає в себе демонтаж тієї раковини, яка вже не радує своїм дизайном або зовсім прийшла в непридатність. Досвідчені сантехніки оперативно знімуть раковину у вас у ванній кімнаті або на кухні, причому для фахівців не має практично ніякого значення, який тип кріплення ваших сантехнічних приладів, вони навчені успішно демонтувати будь-яке обладнання.

Демонтаж умивальника без змішувача :: Ремонт квартир у Львові

Демонтаж умивальника Львів :: Ціни   Першим кроком такого демонтажу є від’єднання від каналізаційної системи. Професійні фахівці знають, як правильно від’єднувати умивальник від системи зливу, у них є всі необхідні інструменти для здійснення цієї роботи. Щоб вода, що скупчилася в трубі, не витекла на вашу підлогу, сантехніки встановлять під сифоном якусь підходящу ємність, наприклад, відро або таз. Далі слідує процес розкручування склянки сифона, зливання з нього води, видалення бруду, а після цього майстри тимчасово закриють отвір дрантям або закрутять стакан.

Після цього можна приступити до розкручування зливу раковини. Сантехніки відкрутять ті гайки, які кріплять злив до умивальника. Вони здійснюють дані роботи гранично акуратно, щоб випадково не пошкодити труби, сифон або ж сам умивальник. Далі вони роз’єднують сифон і зливну трубу. Для цього фахівці розкрутять запірну гайку, яка розташована в верхній частині сифона в тому місці, де з’єднується слив і гідрозатвор, піднімуть слив і відведуть сифон в сторону. Перш ніж виймати слив з прокладкою з отвору умивальника, майстри знімуть клиновидну розпорну  шайбу і гайки. Далі виймається відвідна труба з розтруба каналізації разом з сифоном.

Після того, як умивальник був відключений від системи зливу, сантехніки приступлять до його демонтажу. Сюди включається зняття раковини з кріплення, наприклад, з металевої основи, кронштейнів, підвісної полиці або тумби.

Демонтаж мийки без змішувача

Демонтаж умивальника

Кріплення мийки може здійснюватися трьома різними способами: із застосуванням комбінованих підставок, безпосередньо до стіни або ж на опорному п’єдесталі. У тому випадку, якщо використаний перший спосіб, то щоб від’єднати мийку від підставки майстри звільнять її від кріплень. В цьому випадку підставки розташовані з нижнього боку умивальника з боків. Якщо вироблено кріплення до стіни, то щоб зняти раковину фахівці розкрутять гайки, які знаходяться під умивальником, а попередньо вони знімуть декоративні заглушки. У разі відсутності  підлоової опори сантехніки будуть притримувати раковину при відкручування гайок, щоб вона не впала і не ушкодилася.