«RemontDIM» – ремонтно будівельна компанія професійно виконає напівсуху стяжку у Львові. Наш підхід до роботи націлений на результат – ми використовуємо тільки бетон заявлених марок, додаємо чистий річковий пісок, строго дотримуємося технології монтажу. Клієнти залишаються задоволеними якістю стяжки підлоги, ціна роботи з матеріалами в компанії нижче середньої по регіону.

Що являє собою напівсуха стяжка у Львові

Напівсуха стяжка підлоги відрізняється від традиційної меншим вмістом води в розчині. Робочу суміш не заливають на поверхню, а засипають на вирівняну основу, утрамбовують, потім шліфують спеціальним обладнанням.

Напівсуха стяжка підлоги Львів

Сухий розчин готують з наступних компонентів – пісок (85%), цемент (15%), пластифікуючі добавки, фіброволокно. Після додавання невеликої кількості води маса замішується до однорідного стану. Така суміш досить легко розподіляється по поверхні підлоги.

На відміну від рідкої цементної суміші, яка застигає не менше семи днів, напівсуха стяжка підлоги твердне на наступну добу. Монтаж обходиться замовникові дешевше, ніж заливка бетонної основи звичним способом. Подача суміші і засипка основи виконується за допомогою спеціалізованого обладнання. Механізована стяжка дозволяє виконувати за один день великі обсяги робіт – бригада здатна за кілька годин облаштувати підлоги в будинку 100-300 кв. м.

Переваги технології. Чим вона краще стандартної?

У напівсухої стяжки підлоги багато переваг:

 • Швидко сохне. Через низький вміст рідини в бетонної суміші її висихання відбувається швидко – за 24 години. Терміни повного затвердіння складу скорочені – ходити по такій підлозі можна через добу після укладання.
 • Монтується за день. Укладання виконується механізованим способом, що забезпечує високу швидкість роботи.
 • Коштує недорого. Ціна на напівсуху стяжку підлоги нижча, ніж на аналоги.
 • На неї можна укладати більшість видів підлогових покриттів – ламінат, лінолеум, плитку, ковролін, паркет (за винятком клейового паркету).
 • Достатня міцність. Основа виходить не менш міцним, ніж при заливці бетону стандартним способом.
 • Добре поглинає шум, теплоізолюється підлога за рахунок більшої пористості. Пориста структура збільшує теплоізоляційні і шумопоглинаючі властивості підлоги.
 • Напівсуха стяжка підлоги Львів

У нас можна замовити напівсуху стяжку у Львові для приватних будинків, квартир, виробничих цехів, складів, магазинів, інших комерційних приміщень.

Як виконується механізована напівсуха стяжка

Напівсуха стяжка підлоги Львів

Механізована напівсуха стяжка виконується в кілька етапів:

 1. Готується основа. На відміну від «мокрої» напівсухої може монтуватися на будь-яку рівну і міцну основу, в тому числі на дерев’яні підлоги.
 2. Виставляються маячки для контролю висоти монтажу.
 3. Подається розчин за допомогою спецобладнання.
 4. Суміш вирівнюється і утрамбовується .

У деяких випадках на площині підлоги робиться армування металевою сіткою для запобігання розтріскування основи.

У яких випадках краще робити напівсуху стяжку підлоги у Львові

Напівсуха стяжка підлоги Львів

Експерти рекомендують замовляти виконання робіт за даною технологією в наступних випадках:

 • Коли терміни будівельних робіт обмежені – замовнику потрібно швидко закінчити ремонт, щоб в’їхати в будинок.
 • Коли підлога холодна, а ви хочете покращити теплоізоляційні і шумопоглинаючі властивості основи.
 • Якщо внутрішні інженерно-технічні комунікації прокладені по підлозі (системи підігріву підлоги, електропроводи) і їх треба приховати.
 • Якщо основу не можна заливати стандартним рідким бетоном, наприклад, в будинку укладеному дерев’янною підлогою.

Співробітники нашої компанії допоможуть визначити доцільність використання технології в конкретній ситуації.

Чому варто вибрати саме нашу компанію?Напівсуха стяжка підлоги Львів

Ми виконаємо замовлення якісно, без браку, за доступними цінами за метр напівсухий стяжки. Працюєм в галузі з 2009 року. За цей час наші співробітники освоїли технологію, вивчили тонкощі роботи, заслужили безліч позитивних відгуків від клієнтів. Замовляючи напівсуху стяжку підлоги у Львові у нас ви отримуєте ряд вигод:

 • Якість монтажу . Ми дотримуємося пропорції компонентів при замісі розчину, використовуємо високомарочний бетон, чистий річковий пісок великої фракції. Дотримуємося технологій пристрою напівсухий стяжки підлоги.
 • Висока швидкість виконання замовлення . Подаємо розчин в будинок і проводимо заливку механізованим способом. Швидкість укладання механізованої стяжки висока – одна бригада здатна обробляти до 300 кв. м в зміну.
 • Чистота на будівельному об’єкті . Наші майстри навчені працювати так, щоб залишати після себе порядок. Заміс бетону виробляємо поза приміщенням.
 • Низька ціна роботи по облаштуванню напівсухої стяжки підлоги у Львові.
 • Напівсуха стяжка підлоги Львів

Замовте в «RemontDIM» стяжку підлоги у Львові, ціна роботи у нас не завищена, а якість відповідає встановленим стандартам.

Поширені запитання

📚 Що таке напівсуха стяжка підлоги і які її переваги?

Напівсуха стяжка підлоги – це спосіб вирівнювання та підготовки поверхні підлоги для покриття. Вона виконується за допомогою спеціальних сумішей, які містять цемент, пісок, воду та полімерні добавки. Готова стяжка має мінімальну вологість та високу міцність, що дозволяє встановлювати на неї будь-яке покриття – плитку, ламінат, паркет, тощо. Перевагами напівсухої стяжки підлоги є швидкість виконання, можливість встановлення підлоги вже через декілька днів після виконання робіт та зниження вартості в порівнянні зі звичайною сухою стяжкою.

🌎 Які вимоги до підготовки поверхні перед виконанням напівсухої стяжки підлоги?

Перед виконанням напівсухої стяжки підлоги необхідно підготувати поверхню підлоги. Поверхня повинна бути чистою та сухою, без битого каменю, старої мастики та інших забруднень. Потрібно перевірити, чи є на поверхні бугри, ями та нерівності, які необхідно виправити перед виконанням стяжки. Якщо поверхня має високу вологість, потрібно додатково влаштувати гідроізоляцію, щоб уникнути проблем з міцністю та зносостійкістю підлоги. Також важливо враховувати вимоги до товщини стяжки в залежності від типу підлогового покриття, яке буде встановлене