Багети, встановлення і фарбування Львів :: Ціни

073-023-41-53

Проводимо монтаж стельового плінтуса.

Клей для того щоб провести монтаж стельового плінтуса саме швидко, купуємо не дешевий. А так, для цього підійде безбарвний клей дракон або звичайна шпаклівка, рідкі цвяхи.

Багети, встановлення і фарбування Львів :: ЦіниСпосіб монтажу стельового плінтуса на клей дракон наступний: потрібно буде промазати стельовий плінтус, перед цим не забувши зарізати кути. Притискаємо стельовий плінтус до місця приклеювання і трохи відсуваємо від стіни, що б дати клею підсохнути. Ну і назад щільно придавлюємо. Є один нюанс при проведенні монтажу стельового плінтуса на клей дракон. Даний метод не в повній мірі дасть схоплювання з основою плінтуса і стіною. Доведеться ходити підклеювати.

З цієї ситуації можна вийти наступним чином. По всій довжині стельового плінтуса, в трьох, чотирьох місцях, прокрутити, прихопити за допомогою саморізів по гіпсу. Після саморізи можна буде викрутити або поховати в стельовому плінтусі. За таким же принципом кріпиться і стельовий багет, про це докладно в темі як клеїти стельовий багет.

Фарбуємо і шпаклюємо стельовий плінтус.

Ми провели монтаж стельового плінтуса. Прийшов час його шпаклювати і фарбувати.

Шпаклюємо стельовий плінтус в місцях стику і в кутах. Тобто, шпаклювати потрібно всі зазори які є на плінтусі за допомогою фінішної шпаклівки. Якщо є виступи, зрізаємо за допомогою будівельного ножа і місце зрізу злегка проходимо шпаклівкою. Ошкурюємо і приступаємо до фарбування.

Фарбуємо стельовий плінтус за допомогою вузького пензля.  Якщо на всі боки плінтуса є перешкоди у вигляді шпалер, декору, тоді не забуваємо проклеювати паперовою самоклейкою з обох сторін периметру стельового плінтуса в уникненні попадання фарби на готові елементи.

Фарбування багета :: remontdim.lviv.ua

Для того щоб пофарбувати будь-який  багет нам знадобиться або довгий шпатель, або малярська стрічка самоклейка одностороння, яку ми по всему периметру приміщення приклеїмо з обох сторін багета. Так само нам знадобиться малярський пензель, шириною максимум п’ять сантиметрів, не “пухнастий” (кінці якого можна підрізати) і фарба водоемульсійна. Саме водоемульсійною фарбою і фарбують абсолютно всі багети. Колір фарби ви оберете самі, в такт свого інтер’єру. Але фарба для багетів продається в основному білого кольору,  для отримання потрібного відтінку фарби, варто придбати спеціальний барвник який ми і будемо додавати в фарбу.

Як додавати барвник у фарбу:

Багети, встановлення і фарбування ЛьвівЗалежно від обраного кольору, для його точного отримання, кінцевий колір повинен бути більш контрастний, так як фарба після висихання на багеті злегка потьмяніє.

Барвник в фарбу додаємо поступово і розмішуємо за допомогою малого віночка закріпленого на шуруповерт. Шуруповерт відразу встановлюємо на малі обороти!

Процес фарбування багета простий:

  • Фарбу наливаємо в спеціальну малярську ванночку, в невеликій кількості.
  • Вмочуємо пензель у фарбу і віджимаємо його на рифленої поверхні ванночки, після чого фарбуємо багет легкими рухами, так що б фарба не текла по багету.
  • Процес нанесення фарби на багет починаємо від вікна, і робимо це, для початку, в один шар.
  • Після того як перший шар фарби буде нанесено, можна починати фарбувати другим шаром.
  • Саме це забезпечить однорідне нанесення фарби на багет і не буде видно плям, що залишаються пензликом!