Грунтування стель Львів :: Ціни

073-023-41-53

Грунтування стель Львів :: ЦіниГрунтування стелі потрібне при будь-якій заміні стельового покриття, за винятком, мабуть, монтажу підвісної стелі. В інших випадках (перед фарбуванням, побілкою, поклейки шпалер або ж інших матеріалів) потрібно грунтовка стелі. Своїми руками цю процедуру зробити цілком можливо, адже тут не потрібна наявність якихось спеціальних навичок. Розберемося, як гарантувати стелю правильно.

Навіщо це потрібно

Здавалося б, якщо є фарба або клей для шпалер, навіщо ж ще наносити на поверхню шар грунтовки? Насправді, і фарба, і клей мають не найкраще зчеплення з поверхнею стелі, нехай і добре очищеною поверхнею, і на цей випадок існує грунтовка. Її склад в кілька разів збільшує зчеплення, а значить, ремонт стає більш довговічним і якісним.

Крім того, нанесена перед фарбуванням грунтовка дозволяє значно зменшити кількість фарбувального матеріалу. Вся справа в тому, що штукатурка або шпаклівка стелі досить пориста і вбирає в себе багато рідини. Так, зчеплення з фарбою буде непогане, але, якщо фарбуванню передувала процедура грунтування, необхідну кількість фарби значно зменшиться.

Яку ґрунтовку вибрати

При виборі грунтовки слід звернути увагу на те, що собою являє матеріал стелі, в більшості випадків це бетон, але стеля може бути і гіпсокартонна, і покрита  фарбою, яка не видаляється звичними методами.

Також ґрунтовку необхідно вибирати в залежності від того, чим саме стелю планується покривати надалі. Якщо стеля буде пофарбована водоемульсійною фарбою, то грунтовка повинна бути відповідна, для водних фарб, яка представляє собою суміш синтетичних дисперсій і латексів із спеціальними добавками. Інший склад у грунтовок під емалі: вони містять у собі специфічні наповнювачі і смоли.

Підготовка поверхні :: remontdim.lviv.ua

Грунтування стельДля початку необхідно максимально якісно очистити стелю від всіх матеріалів. Зазвичай найпростіше видалити шпалери, причому для цього найкраще скористатися пульверизатором і шпателем. Найскладніший випадок представляє покриття з фарби, і тут етапи підготовки трохи відрізняються. Якщо раніше була використана водоемульсійна фарба, то можна наступний шар фарби наносити прямо на неї, не намагаючись зчистити старий шар, досить лише почистити його будь-яким способом. Винятком є тільки різниця в кольорі, особливо, коли попередній шар кілька темніше, в цьому випадку рекомендується очистити його доступними способами, в тому числі і розчинниками.

Зверніть увагу! Якщо старе покриття з олійної фарби, потрібно максимально зачистити поверхню шкіркою. Поверхня повинна бути повністю матовою, адже з глянцем грунтовка і подальше фінішне покриття зчепиться не так добре.

Тепер потрібно пропилососити стелю, щоб максимально видалити частинки пилу. Можна сказати, що стеля готова до нанесення грунтовки.

Грунтування стелі

Як наносити ґрунтовку, щоб вона лягла рівномірним шаром? Найкраще скористатися валиком і малярською ванною, яка завжди стане в нагоді в господарстві. У цю ванночку наливається грунтовка, занурюється валик, а потім злегка прокочується по рифленій ділянці дна. Видаляти зайву грунтовку з валика необхідно, адже при грунтовці стелі поява крапель дуже ймовірно. Тепер валиком необхідно пройтися по поверхні стелі.

Грунтування стель ЛьвівУ разі якщо стелі в будинку занадто високі, або драбина занизька, можна скористатися і спеціальною ручкою-подовжувачем, причепивши на неї валик. У такому разі не доведеться навіть спускатися з драбини кожен раз, коли необхідно знову намочити грунтовкою валик.

Грунтувати треба кожен сантиметр, а кути необхідно промащувати пензликом особливо ретельно, адже в них зазвичай містяться частинки пилу, які значно знижують адгезію. Не варто забувати і про балки, і про всі виступаючі елементи.

Зверніть увагу! Після закінчення грунтування всієї поверхні необхідно прочекати близько двох годин. За цей час грунтовка підсохне, і тепер можна наносити другий шар. Звичайно, багато хто  зупиняється на першому шарі грунтовки, але наносити два шари більш правильно технологічно, адже перший шар нерідко лише злегка просочує стельову поверхню, і тільки другий шар проникне глибше, що забезпечить надійність подальшого покриття.