Монтаж кутника металевого, металевої стрічки Львів :: ЦіниУстановка перфорованого куточка необхідна там де є кути і з метою запобігання кутів приміщень від пошкоджень в процесі експлуатації. Це може статися в багатьох випадках, наприклад при переносі меблів, випадковому падінні твердого предмета. Та й хіба мало чого ще може статися. В цьому випадку краще поберегти кути. Крім того куточки дозволяють зробити більш якісний і більш привабливий вигляд поверхні. Це дуже полегшує роботу і вам не треба буде мучитися при роботі зі шпаклівкою.

Зазвичай перфоровані  куточки встановлюються перед остаточною обробкою.

Сама по собі технологія установки особливої  складності не представляє. На зовнішній кут за допомогою шпателя наноситься тонкий шар шпаклівки. Потім береться куточок і ріжеться за розміром того кута на який ми його будемо наклеювати. Зробити це можна за допомогою ножиць по металу. Бажано при цьому не погнути кінчики куточків і саму поверхню. Після цього притискаємо наш виріб до шару шпаклівки.

Беремо будівельний рівень і з необхідним зусиллям виставляємо його по вертикалі або горизонталі, залежно від того де ми його встановлюємо.

Надлишки шпаклівки прибираємо. Якщо утворилася щілина між рівнем і перфорованим куточком, то усуваємо її за допомогою підтягування. Даємо висохнути шпаклівці і можемо приступати до остаточної обробки.

На цьому установка перфорованого куточка буде закінчена

Кутозахисна металізована стрічка

Стрічка являє собою паперову перфоровану смугу на яку нанесені посилені металеві пластини.

Монтаж кутника металевого, металевої стрічкиКутозахисна металізована стрічка застосовується для закладення швів, для вирівнювання і посилення внутрішніх і зовнішніх кутів при монтажі гіпсокартону та інших листових матеріалів, схильних до сколів і деформацій.

Спосіб застосування:

  • Нанести шар шпаклівки на кутову поверхню.
  • Відрізати стрічку потрібної довжини і скласти її по лінії згину.
  • Накласти стрічку і втиснути її в шар шпаклівки.
  • Поверх стрічки вдруге нанести шар шпаклівки і зашпаклювати.
  • Після висихання відшліфувати поверхню за допомогою абразивного паперу.

Переваги кутозахисної металізованої стрічки перед  кутозахисним профілем:

  • істотно зменшується витрата штукатурних розчинів і будівельних сумішей;
  • стрічки від рулону можна відрізати стільки, скільки потрібно, тим самим зводиться до нуля кількість залишків (чітай- даремно витрачених грошей);
  • за рахунок універсальності згину можна сформувати будь-який кут, а не тільки в 90 град, як у випадку з профілем;
  • розмір стрічки 50 мм х 30 м означає, що 30 метрів рівних кутів поміщаються в звичайному поліетиленовому пакеті, і важить це задоволення всього 1,3 кілограма.

remontdim.lviv.ua

Поширені запитання

📚 Які переваги має монтаж металевого кутника та металевої стрічки?

Монтаж металевого кутника та металевої стрічки має кілька переваг, серед яких зносостійкість, надійність та тривалий термін служби. Крім того, такий монтаж забезпечує захист від вологи та утворення конденсату, що дозволяє зберегти цілісність конструкції.

🌎 Як відбувається монтаж металевого кутника та металевої стрічки?

Монтаж металевого кутника та металевої стрічки зазвичай відбувається на стадії покрівельних робіт. Спочатку металевий кутник закріплюється на місці згинів покрівлі, а потім металева стрічка кріпиться на місці перегинів та фіксується з обох боків покрівлі. Для монтажу використовуються спеціальні кріплення та затискачі, що дозволяє забезпечити міцність та надійність конструкції.