Демонтаж плінтусів Львів :: Ціни

073-023-41-53

Дерев’яні підлоги є чудовим покриттям для підлоги, які дуже довговічні і теплі. Їх екологічність давно доведена численними тестуваннями. Укладати дерев’яні підлоги не дуже складно, проте бувають моменти, коли дерев’яну підлогу необхідно демонтувати. У цій статті ми вам дамо кілька порад, які допоможуть вам в цій нелегкій справі.

Що вам знадобиться для демонтажу дерев’яної підлоги?

Демонтаж плінтусів Львів :: Ціни

По-перше, знадобиться викрутка, за допомогою якої зручно підчіплювати дерев’яні дошки. По-друге, вам необхідні обценьки, якими безпосередньо і підчіплюють дошки. По-третє, потрібен молоток, дошки і фанера. У цій справі, звичайно, краще звернутися до фахівців, але якщо ви хочете це зробити самостійно, не будемо вас відмовляти.

Для початку визначтеся з тим, з яким матеріалом ви будете працювати. Прикиньте обсяг робіт і послідовність своїх дій по демонтажу дерев’яної підлоги. Якщо все правильно і акуратно робити, то результат вам обов’язково сподобається! Можете приступати до роботи.

Прибираємо дерев’яні плінтуса :: Ремонт квартир у Львові remontdim.lviv.ua

Плануєте не чіпати саме покриття підлоги, а просто замінити плінтуса? Тоді беріть обценьки і викрутку і намітьте місця кріплення рейок до стіни або підлоги. Піддіньте плінтус в цих місцях обценьками і смикніть, але не сильно. Плінтус  повинен піддатися. Виконайте такі дії з усіма плінтусами.

Найкраще починати роботу з кутів кімнат. І пам’ятайте, що чим ви далі від місця кріплення плінтуса, тим більша ймовірність, що ви просто зламаєте рейку. Зробіть так, щоб перший цвях ненабагато вийшов, потім переходите до наступного. Подібним чином демонтуйте дрібними переходами і не поспішайте.

Демонтаж плінтусів Львів :: ЦіниТакож порадимо в разі покриття старих плінтусів фарбою заздалегідь подбати про те, щоб фарба, яка тут виступає в ролі додаткового кріплення плінтуса до підлоги, не заважала вам в процесі роботи. Плінтус  з фарбою відділяється куди складніше, ніж без неї.

Для відколу фарби з плінтуса використовуйте невеликий брусок або шматок оргаліту. Покладіть його на плінтус і постукайте по ньому молотком. У тому випадку, якщо ходу лапи мало для того, щоб витягнути черговий цвях, підкладіть під його основу невеликий брусок.

У разі забарвлених плінтусів, коли на рейках є кілька шарів фарби, дуже важко визначити, в якому місці знаходиться цвях. Для того, щоб максимально зберегти плінтус, відійдіть від кута на 15 см і зробіть перший натиск обценьками. Таким чином, ви відразу виявите, де знаходиться цвях. Потягнувши його, ви зрозумієте і подальше розташування місць кріплень на плінтусі.

У разі, коли у вас не виходить прибрати плінтус, не пошкодивши при цьому підлогове покриття, радимо пожертвувати плінтусом. Стамескою прибирайте верхній шар деревини з плінтуса, де знаходиться капелюшок цвяха, і вже за самий капелюшок витягуйте цвях. Якщо визначити місця кріплень не вдається, запам’ятайте, що зазвичай цвяхи вбивається на відстані 50-60 сантиметрів один від одного. Розрахувавши перше місце, ви тепер без зусиль визначите інші цвяхи.