Шпаклювання стін під шпалери або декоративну штукатурку Львів :: Ціни

073-023-41-53

Незалежно від типу фінішної обробки поверхні стіни або стелі попередньо знадобиться цю поверхню зашпаклювати. Основна мета шпаклівки полягає не стільки в усуненні великих дефектів, скільки у вирівнюванні мікронерівностей. Справа в тому, що зернистість сумішей для шпаклівки на порядок нижче, ніж, наприклад, для штукатурки.

Відповідно шпалери набагато краще приклеїться до висохлого ідеально рівного шару шпаклівки, ніж до зернистої поверхні звичайної штукатурки. До того ж шпаклівка без проблем приховає невеликі дефекти стіни, наприклад, раковини. Якщо для обробки стіни використовувався гіпсокартон, то без шпаклівки клеїти шпалери просто заборонено. Інакше в майбутньому при видаленні старих шпалер вони будуть зніматися разом з шаром самого гіпсокартону.

Шпаклювання стін під шпалери або декоративну штукатурку Львів :: ЦіниОсобливості шпаклівки під поклейку шпалер

В цьому випадку весь процес можна умовно розділити на 2 етапи: нанесення стартовою шпаклівки і фінішного шару. Вся відмінність між стартовою і фінішною  шпаклівкою полягає в зернистості. Так, стартова шпаклівка зазвичай наноситься досить товстим шаром, що дозволяє позбутися від ряду дефектів основи.

Після висихання шару стартової шпаклівки, настає черга фінішної обробки поверхні перед наклеюванням шпалер. Фінішна обробка по консистенції набагато рідша, ніж стартова і наноситься дуже тонким шаром. На виході отримуємо ідеально гладку поверхню.

Підготовка стін під декоративну штукатурку

Перед тим як приступати до нанесення декоративної штукатурки на стіни необхідно закінчити роботи по обробці стелі і укласти підлогове покриття.

Самі стіни повинні бути витримані після чорнового штукатурення протягом не менше місяця.

Поверхня стіни повинна бути підготовлена як під фарбування. Її вирівнюють, закладають всі подряпини, вибоїни, тріщини і покривають ґрунтовкою.

Ремонт квартир у Львові

Шпаклювання стін під шпалери або декоративну штукатуркуУ разі якщо поверхня стіни має недостатню щільність, її обробляють зміцнюючою або відновлювальною ґрунтовкою. У приміщеннях з підвищеною вологістю стіни слід обробити засобами від грибка.

Якщо в стіні є тріщини, їх слід максимально розширити і заповнити спеціальною шпаклівкою. Для того щоб уникнути надалі розтріскування, в місцях тріщин бажано використовувати серпянку або ж бамбукові шпалери. Їх стики слід дуже ретельно прошпаклювати і ошкурити після висихання.

Прогрунтувану поверхню стін шпаклюють, причому, кожен її шар повинен сушитися протягом доби.

Всі шари шпаклівки, бажано, обробити акриловим грунтом глибокого проникнення.

Не бажано застосовувати фінішні шпаклюючи матеріали, які перешкоджають всмоктуванню (матеріали на алебастр і олійно-клейовій основі).

Шліфування прошпакльованих стін здійснюють за допомогою дрібнозернистого наждачного паперу.

Перед фарбуванням стіни, бажано, провести попереднє фарбування на невеликій ділянці – для того, щоб оцінити майбутню фактуру декоративної штукатурки і її відтінок.

Підготовка поверхні під декоративну штукатурку в кожному конкретному випадку може дещо відрізнятися в залежності від обраного виду штукатурки, технологічних особливостей і характеристик матеріалів.