Монтаж гіпсокартонних перегородок Львів :: Ціни

073-023-41-53

Монтаж гіпсокартонних перегородок Львів :: ЦіниПерегородка з гіпсокартону не є несучою конструкцією і, відповідно, легко монтується своїми руками при ремонті квартири.

При цьому обов’язково потрібно пам’ятати, що, як і при монтажі будь-яких гіпсокартонних конструкцій, всі, так звані, «мокрі» роботи, в приміщенні повинні бути завершені.

Листи гіпсокартону є сучасні гіпсові панелі великого розміру, призначені для влаштування перегородок, облицювання стін, а також виконання підвісних стель.

Гіпсокартонні листи можна згинати, створюючи криволінійні поверхні різної конфігурації.

Основу гіпсокартонного листа становить тонка панель з гіпсу, яка обклеєна з обох сторін листами облицювального картону.

Завдяки застосуванню натуральної екологічно чистої сировини, гіпсокартону притаманна здатність «дихати», тобто поглинати надлишки вологи з повітря в приміщенні, а при зміні відносної вологості – віддавати накопичену вологу.

Листи картону виконують функцію армуючого каркаса листа, а також служать основою для нанесення декоративного покриття. Гіпсова основа не токсична, не горить і не виділяє ніяких шкідливих для здоров’я речовин.

Листи гіпсокартону найчастіше виготовляються розміром тисяча двісті міліметрів на дві тисячі п’ятсот міліметрів. Товщина листа стінового гіпсокартону, який необхідний для перегородки, становить дванадцять з половиною міліметрів. Дев’ять міліметрів товщина стельового листа.

На лицьовій стороні аркуша зроблено закруглення і зменшення товщини поздовжніх крайок. Це полегшує закладення швів на стиках окремих листів гіпсокартону.

Ремонт квартир у Львові

Монтаж гіпсокартонних перегородок Залежно від області застосування, існує кілька типів гіпсокартонних листів. Звичайні листи (ГКЛ) призначені для обробки приміщень з нормальною вологістю і звичайними умовами експлуатації.

У приміщеннях з підвищеним рівнем вологості (наприклад, у ванних кімнатах і кухнях) необхідно використовувати вологостійкий гіпсокартон (ГКЛВ), в якому аркуші картону оброблені гідроізоляційним матеріалом і антисептиком для захисту від цвілі.

Для пожежонебезпечних приміщень випускається вогнестійкий гіпсокартон (ГКЛО). До його складу введені спеціальні добавки.

Основою для гіпсокартонних перегородок є жорстко закріплений до несучих конструкцій будівлі каркас, виконаний із спеціальних сталевих оцинкованих профілів. Металевий каркас обшивають з обох сторін листами гіпсокартону, які кріпляться до профілів за допомогою саморізів. Простір між листами заповнюється шаром звукоізолюючого матеріалу.

Монтаж перегородок з гіпсокартону повинен проводиться паралельно з монтажем електропроводки і сантехнічної розводки труб і установки інсталяції, якщо така є. Також не забуваємо про вентиляцію. Для початку необхідно зробити розбивку на підлозі за допомогою олівця і шнура.

Монтаж гіпсокартонних перегородок ЛьвівРозмічаємо, де повинні бути дверні отвори і де будуть знаходиться безпосередньо наші перегородки. Після розмітки все лінії переносимо на стіни і стелю. Раніше перенесення ліній виробляли за допомогою рівня і схилу, але в наш час це зробити набагато простіше і точніше за допомогою лазерного рівня.

Така розмітка на стінах, підлозі та стелі допоможе нам уникнути кривизни і перекосів перегородок з гіпсокартону. Відповідно до розмірів підганяємо і кріпимо на стіни, підлогу і стелю направляючий профіль (UV), кріпити його необхідно дюбелями з кроком 200 мм. На одному профілі повинно бути не менше 3 дюбелів, залежно від розміру профілю.

Для збільшення надійності використовують також і TDN-кріплення. Якщо основа дерев’яне або з гіпсокартону, тоді профілі кріпляться за допомогою саморізів по дереву без попереднього свердління.

Після монтажу напрямних профілів, монтуємо стійку профілю (CV) з кроком 400 мм., Кратно розмірам листа. І підбираємо з якого боку повинен початися монтаж, щоб уникнути появи маленьких відрізків листа. Стійкові профілі розгортаємо відкритою стороною в бік монтажу. Після повного набору профілів вони виставляються по рівню і кріпляться до напрямних профілів за допомогою саморізів по-металу.

Стійкові профілі підрізають на 15-20 мм. коротше висоти приміщення для запобігання деформації. Для збільшення міцності перегородки в дверному отворі з боку петель підсилюємо брусом або ще одним профілем. З направляючого профілю виготовляємо перемичку, яка кріпиться до стоячних профілів за допомогою саморізів.

Монтаж гіпсокартонних перегородок  ЦіниПісля цього додаємо профілі з кроком стійкового профілю. При розбивки листів, якими ми будемо обшивати наш каркас потрібно враховувати те, що стикувальний шов необхідно влаштовувати над дверима прорізу, а не в створі. Таким чином ми мінімізуємо утворення тріщин при експлуатації.

Після установки каркаса ведемо монтаж листів гіпсокартону за тією ж технологією, що і при монтажі обшивки стін гіпсокартоном. Ведемо обшивку листами тільки з одного боку, а потім необхідно провести монтаж всіх комунікацій і потім тільки обшивати з іншого боку. Всі саморізи, якими будуть кріпитися листи гіпсокартону, повинні бути втоплені на 1 мм., Але не більше, щоб не порушувати цілісність захисного шару паперу листа.

Виробляти монтаж за допомогою саморізів необхідно послідовно, щоб уникнути вдавлення профілю всередину. І починати вкручувати саморізи вартує від стику листів гіпсокартону, щоб уникнути зрушення під час монтажу листів відносно один одного.