Монтаж обрешітки

Монтаж пластикової вагонки на стіни Львів :: ЦіниДля  того, щоб приховати місця скріплення і все було встановлено рівно і акуратно, необхідно виготовити каркас з дерев’яних брусів або спеціальних рейок для обрешітки.

Якщо ваш будинок новий і стіни ідеально гладкі, то їх можна кріпити за допомогою рідких цвяхів. Звичайно, це найбільш зручний спосіб, адже не доведеться свердлити бетонну поверхню.

Якщо ж стіни не відрізняються ідеальною гладкістю, то необхідно монтувати обрешітку за допомогою цвяхів або саморізів.

Перед початком робіт ретельно очистіть поверхню від пилу, сміття, старих покриттів що що відшаровуються, наприклад, обсипається штукатурки.

Можна стіни пропилососити. Якщо є шпалери, то їх необхідно видалити. Всі видимі нерівності, опуклості потрібно відбити за допомогою молотка. Вирівнювати стіни до ідеального стану немає необхідності.

Тобто, якщо ви плануєте монтувати їх вертикально, то бруси каркаса однакової ширини потрібно кріпити паралельно підлозі.

За допомогою будівельного рівня і схилу визначте місця установки каркаса так, щоб вони були закріплені рівно і прикріпіть рейки саморізами. Відстань між осередками обрешітки повинно бути в межах 50 см.

Принцип кріплення :: Ремонт квартир у Львові

Монтаж пластикової вагонки на стіниЯк вже говорилося вище, монтаж не вимагає особливих навичок і впоратися з роботою може будь-хто.

Однак, є певні правила, яких потрібно дотримуватися під час установки.

  • Відміряйте необхідну довжину профілю, маркером і кутовою лінійкою відзначте лінію зрізу і відріжте зайве за допомогою гострого монтажного ножа або дрібнозубчастої ножівки.
  • Починати установку треба з кутка кімнати, за допомогою будівельного рівня і схилу закріпіть панель строго вертикально, сторона з пазом повинна бути захована з боку кута. Кріпиться вагонка за допомогою саморізів, будівельного степлера або спеціальних скоб.
  • На всіх місцях перетину панелі з брусом обрешітки прикріпіть кромку до каркасу.
  • Друга вставляється пазом в кромку першої і монтується аналогічно першої.
  • Точно таким же способом встановіть інші дошки.
  • Для монтажу останньої пластикової панелі надіньте на неї куточок і вставте в попередню. При необхідності, її можна підрізати.

Поширені запитання

📚 Які переваги монтажу пластикової вагонки на стіни?

Монтаж пластикової вагонки на стіни має багато переваг. Він легкий у встановленні та догляді, має широкий вибір кольорів та дизайнів, стійкий до вологи та механічних пошкоджень, довговічний та недорогий.

🌎 Які рекомендації для монтажу пластикової вагонки на стіни?

Для монтажу пластикової вагонки на стіни необхідно правильно виміряти та вирізати вагонку, забезпечити правильне кріплення до стіни та між собою, використовуючи спеціальні фурнітури. Потрібно також забезпечити відповідний зазор між вагонками для розширення та звуження при зміні температури.