Ремонт самокатів Львів – це сучасний сервісний центр з широким асортиментом послуг та обслуговуванням найвищого рівня.

Замовляйте ремонт електросамокатів Львів у надійних хлопців не тільки з “золотими” руками, а ще й кмітливим розумом. Ремонт електросамокатів Львів приведе до ладу будь-яку марку сучасних самокатів.

Ремонт самокатів
Раніше слово “самокат” асоціювалось лише з дитячими розвагами. І от така цікава іграшка перетворилась на сучасний вид транспорту. Досить часто він приходить на заміну скутера, велосипеда, мопеда чи автомобіля.

Модний та популярний електросамокат відремонтувати у Львові з радістю допоможуть наші фахівці.

З появою перших електросамокатів у нашому місті ми зрозуміли, що варто докласти зусиль і вдосконалити навички з ремонту електротранспортних засобів. Зокрема з ремонту та обслуговування електросамокатів. На той час самокати були вже достатньо популярні в Європі та США. І ми прийняли правильне рішення та одними з перших у Львові почали надавати послуги з ремонту електросамокатів.

Ремонт електросамокатів
Чому ж самокати завоювали лідерство серед видів міського транспорту? Чому не тільки молодь, але й люди середнього віку воліють добиратись на роботу самокатом, а не, наприклад, громадським транспортом? Підкорює самокат своїх фанатів наступними характеристиками:

 1. Мобільність. Самокат з легкістю здолає міські затори між автівками, або пішохідною зоною.
 2. Маневреність. Комфортно заходить в повороти, об’їжджає перешкоди, уникає перепон на своєму шляху.
 3. Низька вартість. В порівнянні з автомобілем, самокат, звичайно, значно дешевший. Так само суттєво відрізняється вартість необхідних запчастин.
 4. Легкість. Сучасні самокати виготовляють з легких матеріалів, тому ви без особливих зусиль можете його переносити в руках, зібрати та взяти з собою у міський транспорт, або завантажити в автомобіль.
 5. Економічність. Використання механічного самокату обходиться власнику безкоштовно, а користування електросамокатом візьме з вашого бюджету декілька гривень. Витрати на ремонт самокатів будуть значно нижчими, ніж витрати на ремонт автомобіля.
 6. Екологічність. На відміну від автомобілів самокат абсолютно не шкодить навколишньому середовищу.
 7. Не створює зайвого шуму. Досить тихий при роботі, тому без проблем можна кататись самокатом не тільки вулицями рідного міста, а й у скверах, парках, зонах відпочинку. Ви ніяк не порушите природну тишу. Легкий ненав’язливий звук електросамоката тільки засвідчить про наявність цивілізації поруч.
 8. Легкий у керуванні. Керувати самокатом навіть простіше ніж велосипедом. Для цього не потрібні якісь особливі навички та тривале навчання. Водійське посвідчення вам теж не знадобиться.
 9. Безпечність. Аварії за участі самокатів трапляються вкрай рідко. Дотримуючись правил дорожнього руху та рухаючись на малих швидкостях можна безпечно пересуватись мегаполісом.

До всього ще можна додати прогулянку на свіжому повітрі та споглядання краєвидів довкола.

Ремонт самокатів Львів
Розрізняють декілька видів самокатів:

 • міські дорослі з механічним принципом роботи;
 • трюкові, або спортивні самокати;
 • дитячі самокати;
 • електросамокати.

Найбільшою популярністю користуються саме електросамокати.

Перелік послуг з ремонту самокатів у Львові

У нашому сервісному центрі ви знайдете вичерпний перелік послуг з ремонту усіх видів самокатів у Львові, а саме:

 1. Діагностика проблеми: причини несправності самоката та визначення рівня пошкодження.
 2. Заміна або ремонт електродвигуна: відновлення електричного двигуна або його заміна на новий.
 3. Заміна або ремонт акумулятора: відновлення акумулятора або його заміна на новий.
 4. Заміна або ремонт гальмівної системи: відновлення гальмівної системи або її заміна на нову.
 5. Заміна або ремонт коліс: відновлення або заміна коліс.
 6. Заміна підшипників.
 7. Заміна або ремонт рульового управління: відновлення або заміна рульового управління.
 8. Ремонт або заміна рами.
 9. Заміна або ремонт електронної системи керування.
 10. Заміна або ремонт ручки газу.
 11. Чистка та змащення: чистка та змащення елементів електросамоката для забезпечення його правильної роботи.
 12. Налаштування та калібрування: налаштування та калібрування самоката для забезпечення його оптимальної роботи.

Ремонт електросамокатів Львів
Зв’яжіться з нами в телефонному режимі та отримайте детальну консультацію з питань ремонту самоката, а також інформацію щодо вартості кожного виду роботи та часу який знадобиться для усунення неполадок.

Чому варто звертатись до сервісного центру з ремонту електросамокатів у Львові

Перелік сервісних центрів з ремонту електросамокатів у Львові невеликий. В чому полягають основні переваги саме нашої компанії:

 • офіційна організація, наявні всі дозволи та сертифікати;
 • довготривалий досвід виконання робіт з ремонту самокатів у Львові;
 • гарантійне зобов’язання на всі види діяльності;
 • високий рівень професіоналізму кожного робітника;
 • розумні ціни, які вас не злякають;
 • пунктуальність, відповідальність;
 • виконання робіт в максимально короткі терміни;
 • надання консультацій щодо експлуатації та обслуговування електросамокату;
 • допомога у підборі необхідних запчастин;
 • позитивні відгуки наших клієнтів.

Нам довіряють. І це надихає виконувати свою роботу ще краще. Ми постійно вкладаємо кошти та зусилля в оновлення інструментарію, підвищення кваліфікації персоналу та якість обслуговування.

Вдячні за всі відгуки та пропозиції. Завжди відкриті до змін та враховуємо всі ваші побажання.

Коли потрібно звернутися у сервісний центр з ремонту самокатів

Звичайно електросамокат повинен періодично проходити техогляд у спеціалістів, аби уникнути неполадок. В разі будь-якого аварійного пошкодження транспортний засіб обов’язково має оглянути фахівець. А також обов’язково зверніться до сервісного центру, якщо:

 • ви помітили, що під час руху з’являються сторонні звуки, або самокат почав працювати значно гучніше;
 • самокат почав рухатись значно повільніше;
 • доводиться прикладати більших зусиль для того, щоб скласти та розкласти самокат;
 • під час руху відчувається вібрація чи похитування;
 • значно важче розпочати рух;
 • збільшився гальмівний шлях, або виникають труднощі під час гальмування;
 • з’явилося похитування керма;
 • суттєво зменшився запас ходу.

У випадку, коли ви помітили хоч найменші зміни в роботі вашого “залізного товариша”, зверніться до сервісного центру з ремонту самокатів у Львові. Таким чином ви підстрахуєте себе від небажаних несправностей та нещасних випадків.

Ремонт самокатів ціни
Дотримуйтесь правил техніки безпеки, правил дорожнього руху та правил експлуатації електросамокатів і отримуйте повноцінну насолоду від подорожей на свіжому повітрі.

Ремонт електросамокатів у Львові та РемонтДім з радістю чекають на ваші замовлення!

Поширені запитання

📚 Куди звертатись за послугами з ремонту електросамокатів?

Сучасне європейське місто Львів пропонує всі види ремонтних робіт та обслуговування електросамокатів. Якщо у вас виникли проблеми з самокатом і ви шукаєте спеціаліста з ремонту, то варто звернутись до сервісного центру з ремонту електросамокатів у Львові. Там можуть виконати діагностику неполадок та надати всі необхідні види ремонтних робіт електросамокатів. Також наші привітні співробітники залюбки проконсультують вас з будь-яких питань.

🌎 Чи можливо відремонтувати електросамокат самостійно?

Електросамокат оснащений електричними компонентами та батареями. Ремонт яких потребує навичок роботи з електротранспортними засобами. У разі недотримання правил техніки безпеки, можливе ураження електричним струмом. Отже, якщо ви не володієте відповідними знаннями та не маєте досвіду, то краще довірте ремонт самоката фахівцям. Звичайно є певні види ремонту, які ви можете виконати самостійно – це, наприклад, заміна колеса. Але без потрібних навичок та інструментів краще не ризикувати. Бо в результаті може знадобитись допомога спеціалістів не тільки по заміні колеса.

🌎 Як уникнути поломок електросамоката?

Як і будь-який вид транспорту електросамокат теж потребує належного догляду та своєчасного сервісного обслуговування. Самокат призначений для їзди рівними асфальтними дорогами та тротуарами. Деякі моделі можуть з легкістю долати невеликі ями. Відповідно рух електросамокатом по неякісному дорожньому покриттю, піщаних дорогах і стежках спричинить його неполадки. Для надійної та довготривалої роботи гальмівної системи слід натискати на гальма та відпускати педаль плавно та повільно. Краще не користуватись самокатом під час дощу. Навіть у водонепроникних моделей немає абсолютного захисту для електронного обладнання. Також варто дотримуватись норм допустимого навантаження. Наприклад, не кататись самокатом вдвох, коли він за технічними характеристиками для цього не передбачений. Дотримуючись вище перерахованих рекомендацій вам не доведеться часто звертатись за послугами з ремонту самокатів у Львові.

🌎 Чи безпечно пересуватись електросамокатом вулицями великого міста?

Завдяки тому, що самокат не розвиває великих швидкостей, має невеликі розміри та досить маневренний його вважають найбільш безпечним видом транспорту. Якщо і трапляються аварії, то, як правило, з зовсім незначними пошкодженнями транспортного засобу. Водій в такому разі залишається найменш травмованим так як має можливість уникнути небезпеки. Ремонт самокату обійдеться значно дешевше, ніж іншого виду транспорту.

Отже, дотримуючись правил дорожнього руху, пересуватись електросамокатом вулицями великого міста не тільки зручно, але й безпечно.

Електросамокат чудово вписується у ритм сучасного львів’янина.