Облицювання керамічною плиткою відкосів Львів :: Ціни

073-023-41-53

Облицювання керамічною плиткою відкосів Львів :: ЦіниВ якийсь момент, після монтажу дверей або вікон, з’являється необхідність оформлення укосів. Облицювання укосів плиткою несе вагому функцію – щільність, що фактично дозволить дуже максимально зберегти тепло.

До того як почати роботу, спочатку потрібно приготувати поверхні, де намічається оздоблення – очистити від сміття і також заґрунтувати.

Потім, приступаємо до наступного етапу – нанесення розчину з цементу і піску. Після повного висихання цементу, робоча зона готова до облицювання.

Керамічна плитка вважається більш модним і зручним матеріалом в оформленні укосів. Виріб клеїться до поверхні за рахунок особливого складу з мастики і цементу.

Великий вибір керамічної продукції дозволяє вибрати кращий варіант, який гармонійно впишеться в інтер’єр. Єдиною проблемою при облицюванні в більшості випадків вважається обробка горизонтальних укосів, де плитка просто буде відпадати під впливом власної ваги. У такій ситуації використовуються особливі підкоси, які необхідно по черзі змінювати, підпираючи будь-яку нову плитку.

remontdim.lviv.ua

Застосування для облицювання дверних і віконних прорізів керамічної плитки має чималі переваги.

  • По-1-е, цей вид обробки є більш надійний і відмінно виглядає.
  • По-2-е, служить додатковим фіксуючим елементом віконної або дверної рами.
  • По-3-е, керамічна плитка стійка до пошкоджень і проста в догляді, також, такий матеріал володіє гарними гігієнічними якостями.

Єдиним мінусом виступає ймовірність необачного пошкодження плитки в період роботи.

Облицювання керамічною плиткою відкосівРозібравшись з основними поняттями та принципами розрахунку і конкретного  облицювання укосів, добре було б чітко також визначити порядок робіт:

  1. Піднос матеріалу, керамічної плитки до місця роботи-безпосередньо до укосу
  2. Перевірка рівності укосу і співмірність 2-ух зворотних укосів на предмет збігу їх ширини. У більшості випадків, перештукатурювати такі укоси вже неможливо, тому що вони потягнуть за собою штукатурку всієї стіни
  3. Укладання плитки на укоси, за наперед установленими рівневими позначками. У більшості випадків, обмовляється цілісність плитки у верхньому укосі, або біля підвіконня.
  4. Затирка швів плитки. У більшості випадків, укладання плитки на укоси проводиться з її заусовкою