Фарбування стін водоемульсійною фарбою – найбільш простий, популярний і не витратний спосіб оновлення інтер’єру. Водоемульсійна фарба найбільш затребувана у споживача через свою екологічність і нешкідливість. Сама фарба має чисто білий колір, але прекрасно піддається колеровці в будь-який відтінок. Сам процес фарбування надзвичайно простий, а при дотриманні нескладних правил ви отримаєте чудово рівно і акуратно забарвлену поверхню.

Підготовчі заходи :: remontdim.lviv.ua

Фарбування стін водоемульсійними фарбами Львів :: ЦіниПеред малярськими роботами необхідно підготувати поверхню під забарвлення. Саме від ретельності робіт на цьому етапі в значній мірі залежить успіх заходу. Поверхня стін повинна бути рівною, фарба не шпалери, вона не сховає, а тільки підкреслить нерівності стіни. Тріщини необхідно заштукатурити, поверхню акуратно зашкурити, а зверху все заґрунтувати. Кути необхідно вирівняти з використанням спеціальної рейки. Матові фарби менш вимогливі до якості поверхонь, ніж глянцеві. Фарбування водоемульсіонкою можлива і по забарвлюваним шпалерам.

Після цього необхідно захистити навколишні поверхні старими газетами або плівкою від попадання бризок фарби і можна готувати фарбу до роботи.

Необхідно заздалегідь розрахувати необхідну кількість фарби для всього приміщення, щоб колір був повністю однорідним. Потім всю фарбу вилити в відро, ретельно перемішати, і додавати воду, розбавляючи фарбу і одночасно перемішуючи до необхідної консистенції молока. На наступному етапі фарбу необхідно колерувати в потрібний відтінок рідким або порошковим колером. Спочатку колер необхідно розвести з фарбою в баночці, а потім змішати акуратно з усім обсягом.

Фарбування стін водоемульсійною фарбою

Фарбування стін водоемульсійними фарбамиФарбувати стіни водоемульсійною фарбою краще валиком з хутряною шубкою для поверхонь, а кути фарбувати пензликом. Фарбу потрібно перелити в плоску баночку і спочатку повністю просочити валик. Спочатку треба пару раз валиком прокатати по шматку старих шпалер, а потім можна починати фарбування з найменш видимого кута. Фарбу на стіни треба наносити вертикальними смугами. Необхідно стежити, щоб шматки не заходили на стики між собою і тим більше не стикувалися з стиками шпалер. При роботі з валиком фарба наноситься тонким шаром, тому може знадобитися більше шарів.

Робота з пензлем при фарбуванні стін водоемульсійною фарбою вимагає певної навички. Мазки наносяться в усіх напрямках і за один раз необхідно фарбувати 1 кв м поверхні, заходячи на сусідні шари фарби. Без зупинки треба як мінімум фарбувати одну стіну, тому що інакше будуть помітні зміни тону кольору.

Необхідно заздалегідь розрахувати необхідну кількість фарби для всього приміщення, щоб колір був повністю однорідним.

Фарбу краще нанести за один раз одним шаром. Фарба просихає протягом 4 годин.

Поширені запитання

📚 Як відрізнити матову фарбу від глянцевої?

Матова фарба має поверхню без блиску і поглинає світло. Глянцева фарба, навпаки, має блискучу поверхню, яка відбиває світло.

🌎 Чому потрібно виконувати грунтування перед фарбуванням стін?

Грунтування забезпечує зчеплення фарби з поверхнею, зменшує кількість фарби, яка потрібна для фарбування, запобігає пошкодженню поверхні в результаті вологи та допомагає досягти більш рівномірного покриття.