Вантажні перевезення Львів «під ключ», або комплексний переїзд – послуга досить популярна. Чим же він відрізняється від звичайного переїзду і в чому причина його затребуваності?

Вантажні перевезення Львів
Під послугою Вантажні перевезення у Львові найчастіше розуміються найпростіші дії: навантаження речей в машину, доставка їх за новою адресою і підйом в приміщення. Але перед цим ще потрібна тривала підготовка. Речі треба розсортувати, розкласти по коробках, великі предмети – упакувати в поліетиленову плівку. Негабаритні меблі, які не проходять в дверний отвір або багато важать, необхідно розібрати. Навіть при звичайному квартирному переїзді все це займає не один день. А при офісному переїзді підготовка часто переростає в хаос: робота кинута, співробітники пакують речі, плутаючи їх і забуваючи маркувати, керівник судорожно планує вантажні перевезення у Львові.

Знайома картина? У такому бедламі нескладно втратити сервер або архів компанії, не кажучи вже про більш дрібні речі. Мало того: на самостійну підготовку до переїзду витрачається дорогоцінний час. А адже компанія весь цей час могла б спокійно працювати і отримувати прибуток. Та й на новому місці облаштування може зайняти кілька днів. Так копійчана вигода непомітно меркне на фоні значних витрат.

Вантажні перевезення Львів

Саме для тих, хто цінує свій час, і придуманий комплексний переїзд. Це не просто набір послуг. Це процес, грамотно вибудуваний фахівцями. Переїзд «під ключ» виконується таким чином, щоб в найкоротший термін створити робочу обстановку на новому місці. При цьому участь замовника буде мінімальною.

Переїзд «під ключ» рекомендується в наступних випадках:

  • Якщо у вас спеціалізована установа (магазин, банківський офіс, медична клініка, невелике виробництво);
  • Якщо ви хочете максимально скоротити час переїзду і швидше почати працювати на новому місці;
  • Якщо у вас немає часу і сил на самостійну підготовку до переїзду;
  • Якщо у вас багато речей, які потребують розбирання і упаковки (наприклад, переїзд офісу з 20-30 чоловік може затягнутися до безкінечності)

Вантажні перевезення Львів ЦіниВ основі комплексного переїзду лежить принцип поділу праці: кожен робить те, що вміє. Нерозумно змушувати головного бухгалтера прибирати сміття після переїзду: копійчана економія може обернутися тисячними збитками. На розбір або монтаж одної і тої ж шафи у досвідченого майстра може піти кілька годин, а у менеджера з продажу – пара днів. Те ж саме стосується і упаковки речей. І не підлягає сумніву той факт, що перенесення сейфа потрібно довірити персональним вантажникам, а не системним адміністраторам.

У яких випадках можна обійтися звичайним переїздом за схемою «машина + вантажники»:

  • Якщо у вас не так багато речей;
  • Якщо переїжджає невеликий офіс (до 5 осіб), що не має важких сейфів, великих архівів і спецобладнання;
  • Якщо всю підготовку до переїзду ви можете провести самостійно, а додаткових послуг не потрібно.

Вантажні перевезення Львів :: Ціни :: Хід переїзду

Комплексний переїзд, як і будь-який інший, починається з виклику оцінювача. Спеціаліст дивиться на масштаби лиха, підраховує кількість меблів, техніки. Також він визначає, чи знадобляться такелажні роботи, тобто перенесення негабаритних і важких (понад 100 кг) предметів. Замовник повідомляє оцінювачу кінцеву адресу переїзду і бажану дату. І після цього настає найприємніше. Організація переїзду лягає на плечі мувінгової компанії-виконавця.

Вантажні перевезення у Львові

Оцінювач складає план робіт. У ньому детально розписані всі етапи переїзду. Спеціаліст визначає, які послуги знадобляться: упаковка меблів, їх складання та розбирання, такелажні роботи, вантажні перевезення у Львові цінних або небезпечних вантажів, страховка. Іноді потрібно відповідальне зберігання речей на складі. У плані вказується обсяг робіт: скільки меблів треба розібрати, скільки упаковки замовити, скільки негабаритних предметів треба перевезти і багато іншого. Скільки знадобиться вантажників, пакувальників, фахівців-такелажників – про все це також подбає фахівець. Він же підбирає транспортні засоби в залежності від кількості та типу речей. Для меблів і техніки підходять звичайні вантажівки, а для перевезення промислового обладнання використовуються низькорамні платформи.

Замовника згідно його бажанням знайомлять з зразковим планом робіт. Спільно обговорюється дата, коли почнуться підготовчі роботи, і день власне переїзду. Спеціаліст докладно пояснює замовнику, скільки часу займають різні етапи комплексного переїзду.

Вантажні перевезення у Львові ЦіниПереїзд «під ключ» не має фіксованої вартості, так як ситуації часом сильно відрізняються одна від одної. Вже на стадії оцінки фахівець може назвати попередню вартість переїзду. Більш чітка цифра з’являється, коли складено план робіт. Щоб розрахувати кінцеву ціну, потрібно врахувати додаткові послуги. Наприклад, складні такелажні роботи (вантажні перевезення у Львові стендів або медичного обладнання) можуть відчутно збільшити вартість переїзду. Для негабаритних або надважких речей нерідко доводиться замовляти спеціальний транспорт – це теж впливає на ціну переїзду.

В іншому комплексний переїзд не дуже відрізняється від звичайного. В обумовлений з замовником час приходять фахівці, які розбирають меблі і виконують упаковку речей. Всі коробки маркуються. Після завершення робіт майно переносять в машину, фіксують на час переїзду і доставляють на нове місце. Після розвантаження речі розставляють по нових місцях згідно з маркуванням, знімають упаковку, збирають меблі.

Після завершення робіт замовник приймає комплексний переїзд. Обов’язково перевірити кількість і цілісність речей, так як претензії до транспортної компанії не можна відкладати на потім.

Вантажні перевезення у Львові :: Квартирний переїзд комплексний

Комплексний переїзд може бути не тільки офісним, а й квартирним. Квартирний переїзд «під ключ» коштує дешевше офісного і проходить швидше, тому що тут не потрібні такелажні роботи і спецтранспорт. Комплексний квартирний переїзд часто замовляють сім’ї з двома-трьома дітьми. Підготовка до глобального переїзду забирає у батьків багато часу, і діти відчувають брак уваги. Іноді переїзд здається маленьким непосидам забавною і цікавою грою. Вони намагаються допомогти батькам, але здебільшого заважають. Крім того, переїздом «під ключ» варто скористатися, якщо ви переїжджаєте з міської квартири в заміський будинок, збираєтеся після переїзду у відпустку або, навпаки, завантажені роботою.

Низькі ціни на вантажні перевезення у Львові :: Як правильно упакувати речі

Вантажні перевезення ЛьвівЗ чого почати пакувальні роботи? Зрозуміло, з підбору матеріалів. Упаковка грає величезну роль при переїзді – саме від неї залежить збереження вашого майна. Можна з упевненістю сказати, що правильно обрана упаковка для речей – гарантія успішного переїзду. І перш за все вам знадобляться картонні коробки, повітряно-бульбашкова плівка і скотч.

Але придбати пакувальні матеріали – це лише півсправи. Їх потрібно грамотно використовувати! Більшу частину речей, починаючи від телевізора і закінчуючи меблями, варто загортати в повітряно-бульбашкову плівку. Це відноситься перш за все до посуду і дрібної побутової техніки (статуеткам, кришталевимкелихам). Обмотайте їх бульбашкового плівкою перед тим, як скласти в коробки. Також для вантажних перевезень у Львові можна використовувати спеціальні пластикові контейнери. Якщо в коробці залишилося порожній простір, заповніть його бульбашковою плівкою, поролоном або м’якою тканиною. У разі удару або падіння вони погасять вібрацію, і вміст контейнера не постраждає. Крісла, столи, дивани та інші предмети меблів також можна обернути повітряно-бульбашковою плівкою або стрейч-плівкою. Щоб уберегти від пошкоджень ніжки антикварних меблів, можна використовувати захисну поліетиленову сітку. Досить старі меблі іноді перевозять і зовсім без упаковки. Громіздкі і важкі меблі краще заздалегідь розібрати на частини. Дверцята та ящики меблів потрібно обов’язково закріпити скотчем, щоб вони не відкривалися і не випадали при перенесенні.

Вантажні перевезення Львів ЦіниЯк краще перевозити комп’ютер? Найчастіше ми вирішуємо прибрати системний блок в картонну коробку і для надійності ущільнити пінопластом. З одного боку, цей спосіб зручний. З іншого боку – коробка і пінопласт додають зайві кілограм-півтора до ваги і без того нелегкий техніці. А в тих випадках, коли в старому і новому будинку немає ліфта, а речі потрібно віднести вниз з п’ятого поверху і потім підняти на четвертий, кожні півкіло грають роль. Найкраще замінити пінопласт повітряно-бульбашкової плівкою, в крайньому випадку – щільною м’якою тканиною типу фланелі. Вона послужить амортизуючою прокладкою між системним блоком і тарою. Чим менше вільного місця залишиться в коробці – тим краще. Що стосується монітора, його потрібно просто щільно обернути поліетиленом, бажано повітряно-бульбашковою плівкою (ідеальний варіант, якщо вона буде антистатичною). Додатковий плюс бульбашкової плівки – в тому, що її складно порвати, в той час як картонна коробка може пом’ятися або погнутися.

Замовляйте Ремонт квартир у Львові

Побутову техніку, яка нещодавно куплена і ще знаходиться на гарантії, безумовно, краще везти в фірмовій коробці. Туди ж варто покласти всі документи. Для надійності прилади можна ущільнити так само, як і в випадку з системним блоком. А ось телевізор або магнітофон, куплений 10 років тому, можна просто загорнути в кілька шарів повітряно-бульбашкової плівки і в такому вигляді везти на нове місце. Цей варіант особливо практичний при великій вологості, оскільки бульбашкова плівка є відмінним вологоізолятором, а коробка з картону все ж може відволожитися.

Вантажні перевезення Львів

Плоскі предмети на зразок книг або компакт-дисків краще скласти в коробки. Простежте, щоб кожна коробка важила не більш ніж 30 кілограмів, в ідеалі – від 10 до 20 кілограмів. Якщо ви користуєтеся коробками, схожими за кольором і розміром, напишіть на кожній з них що в ній лежить. Тару, в якій лежать важливі документи, потрібно промаркувати яскравим кольором. Картини, дзеркала, люстри потрібно загорнути у декілька шарів повітряно-бульбашкової плівки. Освітлювальні прилади зі скла краще покласти в пластикові контейнери, оскільки картон може деформуватися при ударі. Килими необхідно згорнути в рулон і обмотати липкою стрічкою.

Вантажні перевезення у Львові
Підготовлені до перевезення коробки з речами потрібно ретельно заклеїти скотчем. Зробити це потрібно правильно, щоб липка стрічка в шляху не відклеїлась і тара не розкрилася. По-перше, запечатувати коробку скотчем потрібно в приміщенні, де температура вище + 10 ° С. По-друге, поверхня тари повинна бути максимально чистою. На коробці не повинно бути пилу, бруду, а вже тим більше вологи.

Чим важче тара, тим більше товстою повинна бути липка стрічка. Пакети і легкі коробки можна запечатати тонким канцелярським скотчем. Для упаковки середньої тяжкості (10-20 кг) підходить скотч середньої товщини. Якщо ж коробка важить від 20 кг, вам буде потрібно міцний і товстий скотч (як варіант, можна спробувати запечатати тару ізолентою, але не всякий техпластирь добре приклеїться до картону). Але, як ми вже говорили, одна коробка не повинна важити більше 30 кілограмів.

Вантажні перевезення Львів :: Ціни

Поширені запитання

📚 Яка максимальна вага вантажу, яку ви можете перевезти?

Наша компанія пропонує вантажні перевезення різного обсягу і ваги, від невеликих посилок до вантажів масою до 20 тонн.

🌎 Які види транспорту ви використовуєте для вантажних перевезень?

Ми пропонуємо різноманітний транспорт, включаючи вантажні автомобілі, вантажні фургони, причепи та контейнери залежно від потреб клієнта та характеру перевезення. Наші транспортні засоби забезпечують надійність та безпеку вантажу під час перевезення.