Влаштування штукатурної сітки Львів :: Ціни

073-023-41-53

Штукатурна сітка для зовнішніх робіт – важливий компонент, необхідний для забезпечення високої міцності штукатурки, що в свою чергу продовжує термін служби покриття. Мало того, нанесення товстого шару штукатурки без використання штукатурної сітки взагалі неприпустимо. Отже, якими ж характеристиками володіє така сітка і як вона застосовується? Знайдемо відповіді на ці питання далі.

Види штукатурної сітки :: remontdim.lviv.ua

На сьогоднішній день на ринку є великий вибір різноманітних сіток, які відрізняються як матеріалом, з якого виготовлені, так і іншими параметрами. Розглянемо металеву і склотканеву сітки.

Останній вид штукатурної сітки використовується при товщині шару, що наноситься не більше 20 мм. Склотканева  сітка буває цілого ряду щільності, проте при роботі з фасадною штукатуркою варто використовувати ту, у якій даний показник перевищує 200 г / м куб. Пов’язано це з великим навантаженням, яку вона відчуває.

r29Якщо перепад висот, який необхідно приховати, перевищує 3 см, то слід використовувати сітку металеву. Число видів її істотно менше, ніж склотканинової, але слід купувати тільки оцинковану, в протилежному випадку через якийсь час на стіні можуть проступити плями іржі, прибрати які буде вкрай важко. Вартує металева оцинкована сітка дорожча за звичайну, але що поробиш. Що стосується типорозмірів, то в разі використання сітки з ромбовидними осередками, їх розмір повинен складати 10 * 25 мм, а у випадку з квадратними – 10 * 10 мм.

Як закріпити штукатурну сітку

r30Склотканева сітка кріпиться або за допомогою невеликих «ляпів» штукатурки, або за допомогою саморізів (в окремих випадках). Також можливий варіант утоплення сітки в тонкому шарі попередньо нанесеної штукатурки. Нахлест фрагментів сітки повинен становить не менше 10 сантиметрів.

Даний вид сітки слід знежирити перед застосуванням. Далі сітка розкочується по ширині, і якщо її недостатньо, то пускається внахлест розміром 10 см. Кріплення сітки проводиться або штукатуркою, або дюбелями. Після фіксації сітки на стіну можна встановити маяки для подальшого нанесення штукатурки. Чим більше товстим планується штукатурний шар, тим надійніше має бути кріплення і тим потужніша сітка повинна застосовуватися.

Після закріплення сітки необхідно перевірити, чи не звисають її окремі фрагменти, і нанести перший шар штукатурки «накиданням» так, що б вся поверхня сітки була повністю прихована. Надалі, після висихання першого шару, можна наносити подальші шари.

У даній статті ми розглянули найбільш часто застосовуються сітки для армування штукатурки. Однак на ринку є й інші види сіток, наприклад армафлекс (найміцніша), синтофлекс (інертна до хімічних сполук) і плуріма.