Монтаж гіпсокартонних плит на клей Львів :: Ціни

073-023-41-53

Монтаж гіпсокартонних плит на клей Львів :: ЦіниУстановка на клей має деякі особливості залежно від рівня деформації стін. Наприклад, для поверхонь з дефектами не більше 4 мм підійде метод фіксації гкл за допомогою шпаклівки типу «Фугенфюллер». Якщо розмір нерівностей до 20 мм, то для облицювання використовується клей «Перлфікс». При дефектах до 40мм для початку потрібно наклеїти на поверхню смужки гіпсокартону, а потім за допомогою шпаклівки встановити листи матеріалу.

Перш, ніж починати своїми руками монтувати гіпсокартон на стіни, слід звернути увагу на деякі нюанси:

  • температуру в приміщенні (вона не повинна бути нижче 10 градусів);
  • гіпсокартону варто «полежати» пару днів в тому місці, де його будуть монтувати;
  • в кімнатах з підвищеною вологістю можна встановлювати тільки вологостійкий матеріал;
  • стіни повинні бути очищені від шарів старої штукатурки, шпалер та інших елементів попереднього ремонту;
  • готовий клей застигає досить швидко, тому розводити порошок з водою потрібно безпосередньо перед початком робіт.

Сам процес монтажу гіпсокартону починається з розмітки і нарізки матеріалу. На даному етапі слід підготувати отвори, в яких будуть розташовуватися розетки і вимикачі. Після цього поверхня обробляється ґрунтовкою, і її залишають до повного висихання.

Ремонт квартир Львів

Монтаж гіпсокартонних плит на клей

При розрізуванні листів не можна забувати про зазор, який повинен бути між листами і підлогою. Його згодом закривають за допомогою підкладок, які в кінці ремонту прибирають, а щілину повністю герметизують.

Клей наносять на зворотну сторону листа у вигляді купок через кожні 300 мм. Далі гкл притискають до стіни і вирівнюють за рівнем, поки клей не повністю застиг. Листи встановлюються дуже щільно, щоб мінімізувати стики і виключити утворення провалів. Монтаж добігає кінця. Залишається закрити стики, провести фінішну обробку і загерметезувати щілини між стінами і підлогою.