Демонтаж цегляних перегородок Львів :: Ціни

Демонтаж цегляних перегородок, як правило, потрібен в переплануванні або ж, коли його господарі бажають змінити застарілий інтер’єр квартири, будинку. Наприклад, можна з’єднати кухню з холом або ж ванну з туалетом, що істотно збільшить кількість корисного простору в квартирі. Перегородками за загальноприйнятим визначенням вважаються стіни, які не приймають на себе навантаження, що несе від конструкції будівля, що в свою чергу дозволяє здійснювати демонтаж таких перегородок без отримання дозволу відповідних органів на виконання даних робіт. Однак слід зазначити, що кожен окремо взятий випадок повинен бути попередньо розглянутий і вивчений професіоналами в цій галузі, а етапи демонтажу цегляних перегородок грамотно опрацьовані з урахуванням всіх побажань і нюансів.

Цегляні перегородки, які не несуть навантаження, як правило, являють собою кладку в одну чверть (65-88мм) або половину цегли (120мм). З огляду на те, що в більшості випадків перегородки мають поверхневий шар у вигляді штукатурки, товщина перегородки може становити до 150-180мм. У зв’язку з тим, що перегородки, які виконані в половину цегли, можуть бути досить масивними, в багатоповерхових будинках знесення цегляних перегородок може  трохи вплинути і змінити навантажувальну здатність будівлі. Тому слід демонтаж узгодити з відповідними організаціями. В даному випадку буде правильним звернутися в спеціалізовану організацію, що займається подібного роду роботами, що має практичний досвід а також весь необхідний перелік техніки, обладнання та інвентарю.

Етапи демонтажу цегляних перегородок :: Ремонт квартир у Львові

  1. Демонтується плінтус.
  2. Відключаються і видаляються інженерні комунікації.
  3. З метою захисту підлогового покриття закладається в сторону падіння цегли і супутнього сміття листи ДСП або ДВП.
  4. Демонтаж цегляних перегородок Львів :: ЦіниДемонтується верхня частина перегородки. Зверху ряд за рядом за чергою вибиваються цеглини.
  5. У разі, якщо зв’язуючий розчин перегородки міцний, варто скористатися електроінструментом (перфоратором, болгаркою)
  6. Якщо є наявність дверних прорізів, спочатку демонтуються цеглини над ними, після чого розбираються дверні блоки.
  7. Що зібралося сміття збирається в мішки, акуратно виноситься і завантажується в вантажні машини.
  8. Будівельно-побутове сміття вивозиться технікою на полігони утилізації.

У разі якщо планується частковий демонтаж цегляних перегородок (при установці дверей, вбудованих шаф) весь процес демонтажу проводиться з використанням болгарки з алмазним кругом, а також при необхідності перфоратора.

Поширені запитання

📚 Які переваги демонтажу цегляних перегородок у житлових приміщеннях?

Демонтаж цегляних перегородок може підвищити комфорт проживання, збільшити простір та поліпшити освітлення в кімнаті. Також це може допомогти у створенні більш відкритої та функціональної планування квартири або будинку.

🌎 Чи можна демонтувати цегляну перегородку самостійно?

Демонтаж цегляних перегородок може бути складним та небезпечним, тому рекомендується звернутися до професійних майстрів, які мають відповідний досвід та обладнання. Самостійний демонтаж може призвести до пошкодження стін та стель, а також до травмування людей.