Демонтаж цегляних перегородок Львів :: Ціни

Демонтаж цегляних перегородок, як правило, потрібен в переплануванні або ж, коли його господарі бажають змінити застарілий інтер’єр квартири, будинку. Наприклад, можна з’єднати кухню з холом або ж ванну з туалетом, що істотно збільшить кількість корисного простору в квартирі. Перегородками за загальноприйнятим визначенням вважаються стіни, які не приймають на себе навантаження, що несе від конструкції будівля, що в свою чергу дозволяє здійснювати демонтаж таких перегородок без отримання дозволу відповідних органів на виконання даних робіт. Однак слід зазначити, що кожен окремо взятий випадок повинен бути попередньо розглянутий і вивчений професіоналами в цій галузі, а етапи демонтажу цегляних перегородок грамотно опрацьовані з урахуванням всіх побажань і нюансів.

Цегляні перегородки, які не несуть навантаження, як правило, являють собою кладку в одну чверть (65-88мм) або половину цегли (120мм). З огляду на те, що в більшості випадків перегородки мають поверхневий шар у вигляді штукатурки, товщина перегородки може становити до 150-180мм. У зв’язку з тим, що перегородки, які виконані в половину цегли, можуть бути досить масивними, в багатоповерхових будинках знесення цегляних перегородок може  трохи вплинути і змінити навантажувальну здатність будівлі. Тому слід демонтаж узгодити з відповідними організаціями. В даному випадку буде правильним звернутися в спеціалізовану організацію, що займається подібного роду роботами, що має практичний досвід а також весь необхідний перелік техніки, обладнання та інвентарю.

Етапи демонтажу цегляних перегородок :: Ремонт квартир у Львові

  1. Демонтується плінтус.
  2. Відключаються і видаляються інженерні комунікації.
  3. З метою захисту підлогового покриття закладається в сторону падіння цегли і супутнього сміття листи ДСП або ДВП.
  4. Демонтаж цегляних перегородок Львів :: ЦіниДемонтується верхня частина перегородки. Зверху ряд за рядом за чергою вибиваються цеглини.
  5. У разі, якщо зв’язуючий розчин перегородки міцний, варто скористатися електроінструментом (перфоратором, болгаркою)
  6. Якщо є наявність дверних прорізів, спочатку демонтуються цеглини над ними, після чого розбираються дверні блоки.
  7. Що зібралося сміття збирається в мішки, акуратно виноситься і завантажується в вантажні машини.
  8. Будівельно-побутове сміття вивозиться технікою на полігони утилізації.

У разі якщо планується частковий демонтаж цегляних перегородок (при установці дверей, вбудованих шаф) весь процес демонтажу проводиться з використанням болгарки з алмазним кругом, а також при необхідності перфоратора.