Демонтаж віконних блоків Львів :: Ціни

073-023-41-53

Демонтаж віконних блоків Львів :: ЦіниПерш ніж встановити нові вікна на балконі або лоджії, часто потрібен демонтаж старого скління. Незважаючи на зовнішню простоту, процес цей тривалий і трудомісткий. Необхідно акуратно зняти конструкцію, не порушивши її цілісності. Якщо ви вирішили зробити все своїми силами, не зайвим буде заглибитися в тонкощі процесу і «прорахувати» на кілька кроків вперед непередбачені ситуації.

Найчастіше демонтаж віконних конструкцій виконується не в «комплексі» з іншими ремонтними роботами. В цьому випадку слід надійно захистити приміщення від будівельного сміття і пилу, які неминучі під час ремонту.

Кожному типу скління – свій демонтаж :: Ремонт квартир у Львові

Залежно від того, з яких матеріалів були виконані старі вікна, слід грамотно розробити «план дій».

ПВХ-системи

Демонтаж віконних блоків

Демонтаж старого скління балкона цього типу передбачає участь як мінімум двох майстрів. Спочатку потрібно вивільнити з рам склопакети, які утримуються штапиками. Щоб зняти їх, використовуйте кухонний або канцелярський ніж – але ні в якому разі не викрутку: механічний вплив може привести до тріщин. Після цього потрібно зняти стулки з петель. Для зняття каркаса систему слід від’єднати від перекриттів і стін за допомогою клинків: це допоможе запобігти випаданню рами і її перекіс. Нерівномірний тиск часто призводить до розтріскування системи.

Дерев’яні рами

Демонтаж віконних блоків ЛьвівНа підготовчому етапі потрібно зняти фурнітуру, розібрати підвіконня і стулки. Після цього забезпечується доступ до рамної стійки і віконної коробки. Старий шар лакофарбових матеріалів і штукатурки забирається зубилом або перфоратором. Тільки після цього виконується розбирання конструкції.

Узагальнене поняття “Демонтаж старого вікна” може мати на увазі в собі безліч різних робіт, але до основних можна віднести наступні:

  • зняття віконних стулок;
  • демонтаж дерев’яної рами;
  • демонтаж підвіконня;
  • демонтаж водовідливу;
  • демонтаж додаткового обладнання;
  • відбиття укосів;
  • очищення і підготовка віконного отвору.

Зазвичай, демонтаж старого дерев’яного вікна, в панельному або цегляному будинку, займає близько 15-20 хвилин, а в будинках “Старого фонду”, для підготовки віконного отвору і збору сміття потрібно, як мінімум годину.

Демонтаж віконних блоків Ціни

Алюмінієві системи

Демонтаж старого алюмінієвого скління менш витратний за часом, але вимагає навичок в роботі. Перш за все потрібно зняти всі кріплення, які з’єднують конструкції зі стінами будинку. Для звільнення балкона від алюмінієвих рам їх слід підчепити ломом і «видавити» з отвору. Завершує роботу очищення отворів від будівельного сміття, старої штукатурки, цементу, залишків утеплювача, ізоляційних матеріалів.

Як забезпечити безпеку робіт?

Все, що пов’язано з реконструкцією і ремонтом балкона, може становити небезпеку не тільки для перехожих, але і майстрів. Попередити форс-мажорні ситуації допоможе огорожа периметра території під балконом на час проведення ремонтних робіт. Ситуації, коли розбирання віконних конструкцій тягне за собою випадання рам і розтріскування скла, – аж ніяк не рідкість. Бажано, щоб роботу майстрів хтось  підстраховував.