Демонтаж віконних блоків Львів :: ЦіниПерш ніж встановити нові вікна на балконі або лоджії, часто потрібен демонтаж старого скління. Незважаючи на зовнішню простоту, процес цей тривалий і трудомісткий. Необхідно акуратно зняти конструкцію, не порушивши її цілісності. Якщо ви вирішили зробити все своїми силами, не зайвим буде заглибитися в тонкощі процесу і «прорахувати» на кілька кроків вперед непередбачені ситуації.

Найчастіше демонтаж віконних конструкцій виконується не в «комплексі» з іншими ремонтними роботами. В цьому випадку слід надійно захистити приміщення від будівельного сміття і пилу, які неминучі під час ремонту.

Кожному типу скління – свій демонтаж :: Ремонт квартир у Львові

Залежно від того, з яких матеріалів були виконані старі вікна, слід грамотно розробити «план дій».

ПВХ-системи

Демонтаж віконних блоків

Демонтаж старого скління балкона цього типу передбачає участь як мінімум двох майстрів. Спочатку потрібно вивільнити з рам склопакети, які утримуються штапиками. Щоб зняти їх, використовуйте кухонний або канцелярський ніж – але ні в якому разі не викрутку: механічний вплив може привести до тріщин. Після цього потрібно зняти стулки з петель. Для зняття каркаса систему слід від’єднати від перекриттів і стін за допомогою клинків: це допоможе запобігти випаданню рами і її перекіс. Нерівномірний тиск часто призводить до розтріскування системи.

Дерев’яні рами

Демонтаж віконних блоків ЛьвівНа підготовчому етапі потрібно зняти фурнітуру, розібрати підвіконня і стулки. Після цього забезпечується доступ до рамної стійки і віконної коробки. Старий шар лакофарбових матеріалів і штукатурки забирається зубилом або перфоратором. Тільки після цього виконується розбирання конструкції.

Узагальнене поняття “Демонтаж старого вікна” може мати на увазі в собі безліч різних робіт, але до основних можна віднести наступні:

  • зняття віконних стулок;
  • демонтаж дерев’яної рами;
  • демонтаж підвіконня;
  • демонтаж водовідливу;
  • демонтаж додаткового обладнання;
  • відбиття укосів;
  • очищення і підготовка віконного отвору.

Зазвичай, демонтаж старого дерев’яного вікна, в панельному або цегляному будинку, займає близько 15-20 хвилин, а в будинках “Старого фонду”, для підготовки віконного отвору і збору сміття потрібно, як мінімум годину.

Демонтаж віконних блоків Ціни

Алюмінієві системи

Демонтаж старого алюмінієвого скління менш витратний за часом, але вимагає навичок в роботі. Перш за все потрібно зняти всі кріплення, які з’єднують конструкції зі стінами будинку. Для звільнення балкона від алюмінієвих рам їх слід підчепити ломом і «видавити» з отвору. Завершує роботу очищення отворів від будівельного сміття, старої штукатурки, цементу, залишків утеплювача, ізоляційних матеріалів.

Як забезпечити безпеку робіт?

Все, що пов’язано з реконструкцією і ремонтом балкона, може становити небезпеку не тільки для перехожих, але і майстрів. Попередити форс-мажорні ситуації допоможе огорожа периметра території під балконом на час проведення ремонтних робіт. Ситуації, коли розбирання віконних конструкцій тягне за собою випадання рам і розтріскування скла, – аж ніяк не рідкість. Бажано, щоб роботу майстрів хтось  підстраховував.

Поширені запитання

📚 Чи можна самостійно виконати демонтаж віконних блоків?

Демонтаж віконних блоків можна виконати самостійно, але це потребує відповідного інструменту та досвіду. Рекомендується звернутися до професійних майстрів.

🌎 Які наслідки можуть бути, якщо демонтаж віконних блоків буде виконано неправильно?

Якщо демонтаж віконних блоків буде виконано неправильно, це може призвести до пошкодження віконного отвору, склопакетів та самого віконного блоку. Також це може вплинути на тепло- та звукоізоляцію приміщення.