Демонтаж підлоги з лінолеуму, ковроліну Львів :: Ціни

073-023-41-53

Демонтаж лінолеуму :: Ремонт квартир Львів

Демонтаж підлоги з лінолеуму Львів :: Ціни

  • Приклеєний до основи лінолеум побутовий або комерційний, демонтується виключно шляхом нарізки його на рівні смуги і почерговим їх відривом від основи.
  • Основна складність демонтажу лінолеуму залежить від його експлуатаційної належності. Комерційний лінолеум, через його жорсткість і міцність, набагато легше відірвати від основи, ніж побутової. Побутовий лінолеум, в міру своїх низьких якостей, простіше розірвати, але це не означає що його простіше демонтувати. М’який, тонкий і гнучкий за своєю структурою, та ще й на повстяній підкладці, побутовий лінолеум може бути намертво приклеєний до основи. Навіть намагаючись відірвати лінолеум від основи смужками, він буде рватися, і в цьому випадку доведеться акуратно відшкребати всі залишки від основи шпателем міліметр за міліметром.
  • Комерційний лінолеум покладений на нерівну основу простіше демонтується, тому що висока ймовірність його неповного приклеювання по всій площі, в місцях перепадів рівня основи, через свою жорсткість, комерційний лінолеум міг не приклеїтися, це трохи полегшує демонтаж.

Демонтаж старого ковроліну: як зробити це правильно

Демонтаж підлоги з ковроліну Львів :: ЦіниПочинають роботу з звільнення приміщення від предметів, які будуть заважати проведенню демонтажу. Необхідно винести всі меблі, в тому числі, найважче, зняти зі стін аксесуари, картини, щоб їх не забруднити. Приміщення повинно бути звільнено по максимуму.

Другий етап – зняття плінтуса. Якщо ковролін був укладений давно, або це робили колишні господарі, ви можете не знати, яким чином проводився його монтаж. Після від’єднання плінтуса стане ясно, було покриття приклеєно до підлоги, або застосовувалася вільне укладання, що часто трапляється при монтажі матеріалу на невеликій площі. Це не маловажний момент при проведенні демонтажу, тому що від того, наскільки міцно ковролін зчеплений з основою, залежить вибір способу його зняття і інструментів.

Якщо ковролін був укладений давно, і при монтажних роботах застосовувався клей, то, швидше за все, відірвати матеріал від підлоги буде важко. Справа в тому, що раніше промисловість не випускала зберігаючих клейових засобів, яким є фіксація. Тому ковролін приклеювався міцним складом, що передбачає його сильне зчеплення. В такому випадку вам знадобиться спеціальний інструмент, такий, як:

  • відривний прихват;
  • шпатель (або скребок відбійний);
  • електричний шабер;
  • електрофреза.

Починаємо безпосередньо роботу зі зняття покриття. Відривним прихватом буде нескладно зачепити один з кутів ковроліну, і відокремити кут від підлоги. Якщо ковролін підлягає утилізації, то легше проводити роботи, попередньо розрізавши матеріал спеціальним ножем на окремі шматки: зручніше видаляти покриття окремо.

Шпатель, а в великих приміщеннях – відбійний скребок, легко видалить прилиплі до основи шматки підоснови старого ковроліну.

Демонтаж підлоги з лінолеумуІноді демонтувати ковролін потрібно в дуже великих приміщеннях. Робити це вручну – дуже трудомістке заняття, що вимагає багато часу. Фахівці застосовують в таких випадках шліфувальні машини. Забезпечивши апарат, що працює на акумуляторах, спеціальною насадкою, покриття можна швидко зняти. Однак для роботи з подібною технікою потрібні деякі навички. Тому якщо ви вирішили взяти агрегат в оренду, дотримуйтесь правил обережності.

Після зняття основного обсягу матеріалу, на підлозі залишаються включення з розчину або клею. Для їх видалення застосовується потужний апарат – електричний шабер.

Щоб очистити сильно забруднене підлогу, використовують електрофрези, причому застосовувати апарат необхідно разом з пилососом.