Шпаклювання відкосів Львів :: ЦіниПоверхні, що облямовують вікна всередині приміщення, які називаються віконними укосами, завжди знаходяться на виду. У світлий час доби це саме освітлене місце в житло, тому природно бажання господаря будинку зробити укоси ідеально рівними. У цьому процесі необхідна рука професіонала.

Поверхня укосів має багато кутових сполучень, складність геометрії посилюється розгорнення кутів. Для досягнення бездоганних кутів і площин визначальною умовою є навик і досвід майстра. Шпаклівка віконних укосів починається з підготовки матеріалу, інструменту та підготовки поверхні. Для роботи майстру знадобляться 2 шпателя – широкий (бажано на ширину укосу) і вузький, терка і наждачний папір для фінішної обробки рівної поверхні, ємність для розмішування шпаклівки, драбина для зручності роботи на верхніх схилах, дриль з міксером. Витратний матеріал – шпаклівка, перфоратор.

Процес починається з обробки поверхонь грунтовкою для зміцнення основи і профілактики появи цвілі. За допомогою відрізаного за розміром прольоту перфорованого куточка вирівнюються кути, закладаються проблемні місця: тріщини на поверхні, виїмки близько склопакета. Далі майстер приступає до шпаклівка укосів шляхом нанесення розчину суцільним шаром. Особливо ретельно вирівнюються фінішні шари, так як на поверхні задирки і тріщини неприпустимі. Майстри можуть використовувати шпаклівку на основі латексу, яка утворює еластичну поверхню, естетична і зручна у догляді.

remontdim.lviv.ua

Шпаклювання відкосівДля шпаклівки укосів з гіпсокартону застосовуються спеціальні металеві куточки (контрашульци або перфокути). Вони підрізають до певних розмірів і кріпляться до стіни за допомогою стартовою або фінішної шпаклівки.

Шпаклівку потрібно наносити по обидва боки кута суцільним шаром, щоб запобігти появі пустот під нашим металевим куточком.

Далі наш куточок вдавлюється в шпаклівку до упору, вирівнюється і виставляється строго по рівню. Для контролю положення контрашульца бажано використовувати рівень або висок.

Після цього необхідно розрівняти шпаклівку, що просочилася крізь отвори перфокута, і залишити її застигати. На цьому етапі немає необхідності домагатися ідеально рівних кутів, так як роботи з вирівнювання чекають нас попереду.

Закрийте місця прилягання гіпсокартону до віконної рами і нанесіть перший шар шпаклівки.

Після його висихання наноситься другий шар «фінішний». При нанесенні другого шару бажано не залишати на поверхні горбів і слідів від шпателя.

Як тільки другий шар шпаклівки висох – приступаємо до шліфування, грунтовки і фарбування нашої поверхні.

Поширені запитання

📚 Як визначити необхідну кількість шпаклі для відкосів?

Для визначення необхідної кількості шпаклі для відкосів необхідно виміряти площу поверхні, яку потрібно обробити, та використовувати формулу: площа поверхні, що шпаклюється, помножена на товщину шару шпаклі, який необхідно нанести. Обов’язково додайте до результату 10-15% на запас.

🌎 Як правильно підготувати поверхню для шпаклювання відкосів?

Перед початком шпаклювання відкосів поверхню необхідно очистити від всіх забруднень, включаючи пил, жир, мастило та фарбу. За необхідності видаліть стару шпаклівку або штукатурку. Якщо на поверхні є тріщини або дірки, їх необхідно замазати шпаклівкою або гіпсокартонним ремонтом. Після цього поверхню потрібно підготувати за допомогою шліфувального інструменту, щоб вона стала рівною та гладкою. Перед шпаклюванням також рекомендується покрити поверхню грунтуючим складом для кращої адгезії шпаклі до основи.