Шпаклювання відкосів Львів :: Ціни

073-023-41-53

Шпаклювання відкосів Львів :: ЦіниПоверхні, що облямовують вікна всередині приміщення, які називаються віконними укосами, завжди знаходяться на виду. У світлий час доби це саме освітлене місце в житло, тому природно бажання господаря будинку зробити укоси ідеально рівними. У цьому процесі необхідна рука професіонала.

Поверхня укосів має багато кутових сполучень, складність геометрії посилюється розгорнення кутів. Для досягнення бездоганних кутів і площин визначальною умовою є навик і досвід майстра. Шпаклівка віконних укосів починається з підготовки матеріалу, інструменту та підготовки поверхні. Для роботи майстру знадобляться 2 шпателя – широкий (бажано на ширину укосу) і вузький, терка і наждачний папір для фінішної обробки рівної поверхні, ємність для розмішування шпаклівки, драбина для зручності роботи на верхніх схилах, дриль з міксером. Витратний матеріал – шпаклівка, перфоратор.

Процес починається з обробки поверхонь грунтовкою для зміцнення основи і профілактики появи цвілі. За допомогою відрізаного за розміром прольоту перфорованого куточка вирівнюються кути, закладаються проблемні місця: тріщини на поверхні, виїмки близько склопакета. Далі майстер приступає до шпаклівка укосів шляхом нанесення розчину суцільним шаром. Особливо ретельно вирівнюються фінішні шари, так як на поверхні задирки і тріщини неприпустимі. Майстри можуть використовувати шпаклівку на основі латексу, яка утворює еластичну поверхню, естетична і зручна у догляді.

remontdim.lviv.ua

Шпаклювання відкосівДля шпаклівки укосів з гіпсокартону застосовуються спеціальні металеві куточки (контрашульци або перфокути). Вони підрізають до певних розмірів і кріпляться до стіни за допомогою стартовою або фінішної шпаклівки.

Шпаклівку потрібно наносити по обидва боки кута суцільним шаром, щоб запобігти появі пустот під нашим металевим куточком.

Далі наш куточок вдавлюється в шпаклівку до упору, вирівнюється і виставляється строго по рівню. Для контролю положення контрашульца бажано використовувати рівень або висок.

Після цього необхідно розрівняти шпаклівку, що просочилася крізь отвори перфокута, і залишити її застигати. На цьому етапі немає необхідності домагатися ідеально рівних кутів, так як роботи з вирівнювання чекають нас попереду.

Закрийте місця прилягання гіпсокартону до віконної рами і нанесіть перший шар шпаклівки.

Після його висихання наноситься другий шар «фінішний». При нанесенні другого шару бажано не залишати на поверхні горбів і слідів від шпателя.

Як тільки другий шар шпаклівки висох – приступаємо до шліфування, грунтовки і фарбування нашої поверхні.