Влаштування декоративної штукатурки на стінах Львів :: Ціни

073-023-41-53

Для початку спробуємо розібратися, якими перевагами володіє декоративна штукатурка при обробці внутрішніх приміщень.

Влаштування декоративної штукатурки на стінах Львів :: ЦіниПерша приваблива властивість декоративної штукатурки – отримання нестандартного фінішного покриття поверхонь внутрішніх стін і стель, що володіє індивідуальною фактурою, забарвленням і малюнком. Оштукатурені поверхні прекрасно вписуються в будь-який інтер’єр, служать доповненням до обробки приміщення в самих різних стилях.

Декоративна штукатурка має хороше зчеплення з будь-якою основою, її застосовують по гіпсокартонним, цегляним, бетонним і пінобетонним основам.

Високі пластичні властивості складу забезпечують відмінну якість оздоблювального шару, це відбувається завдяки спеціальним добавкам (пластифікатора), які вводяться в штукатурну суміш. Наносити декоративну штукатурку на стіну своїми руками легко і зручно, з роботою впорається навіть початківець ремонтник.

Фінішний шар декоративного покриття володіє високими технічними характеристиками:

 • Поверхня має декоративну фактурну поверхню заданого тону.
 • На готове покриття не впливає тривалий вплив ультрафіолетових променів.
 • Правильно приготовлений штукатурний склад, з дотриманням рецептур і технологій, дозволяє отримати міцне і довговічне покриття, яке не боїться підвищеної вологості. Завдяки цим властивостям, допускається використання штукатурного складу для фінішної обробки стін в приміщеннях.
 • Декоративна поверхня має значну стійкість до незначних механічних ударів.
 • Оздоблювальний шар зі звичайної шпаклівки забезпечує ізоляцію приміщення від стороннього шуму, а також гарантує збереження тепла.
 • Шпаклівка відноситься до екологічно чистих матеріалів, матеріал не виділяє в повітря шкідливих речовин, не поглинає запахи. Покриття нешкідливе для людини і тварин.
 • Важливе значення має незначна вартість будівельних матеріалів для оздоблювальної штукатурки.

Ремонт квартир у Львові

Приготування штукатурного розчину з будь якої шпаклівки власними руками

Влаштування декоративної штукатурки на стінахДля приготування фактурної штукатурки можна використовувати будь-яку шпаклівку, яка годиться для приготування пластичної маси необхідної консистенції.

Для приготування якісного складу крім шпаклівки потрібно наступні будівельні матеріали:

 • Суміш для закладення стиків на гіпсокартонних поверхнях.
 • Грунтовку (акрил) білого кольору.
 • Лак акриловий.
 • Колер для приготування фарби потрібного відтінку.
 • Глазур для декорування поверхні штукатурки.

Процес приготування штукатурного складу з шпаклівки гранично простий: в придатній ємності змішати суху шпаклювальну суміш, засіб для закладення стиків і холодну воду в пропорції  1: 1: 1, при цьому поступове додавання води гарантує приготування складу необхідної консистенції, яка не дозволить нанесеному шару стікати з поверхні стін.

Регулювати густину суміші необхідно для отримання фактурної поверхні певного малюнка.

Для приготування декоративної штукатурки підійде як гіпсова, так і цементна шпаклівки. Для кухонних приміщень, ванних кімнат і туалетів краще використання цементного складу.

Підготовка поверхні перед нанесенням шару декоративної штукатурки

Для якісного покриття стін, перед нанесенням штукатурки потрібно ретельно очистити поверхні від старих шпалер, клею, патьоків фарби, цементного розчину і інших нашарувань.

Тріщини, наявні на поверхні  стін, варто очистити від пилу і бруду, а потім закрити їх цементним розчином. Також варто вирівняти всі нерівності і вибоїни.

Для кращого зчеплення поверхні стіни з нанесеним шаром штукатурки, поверхню стін потрібно попередньо обробити ґрунтовкою. Уникнути появи темних плям з-під штукатурного шару дозволить попереднє нанесення тонкого шару штукатурного розчину на поверхню стін.

Види фактурної обробки стін

Оздоблення стін фактурною штукатуркою з шпаклівки виконується в дизайнах декількох видів:

 • дощ;
 • скельні поверхні;
 • імітована обробка під природний камінь;
 • ефект шовкової тканини;
 • покриття з імітацією мармурової крихти.

Влаштування декоративної штукатурки на стінах Львів Підготовлені поверхні стін після нанесення грунтовки вже можна покривати фінішним шаром штукатурки, товщина повинна становити до 3 мм. Розподіл матеріалу по стіновій поверхні проводиться за допомогою гладилки, яка легко розрівнює нанесений шар штукатурки. Для додання рельєфного малюнка використовують той самий інструмент – гладилку підводять до підсохлого штукатурного шару, хаотично зрушують в різні боки приблизно на 12-15 см. Чим хаотичніші рухи інструменту, тим цікавіше виходить малюнок текстури на стіновій поверхні.

Для досягнення унікального малюнка і незвичайної рельєфності допускається використовувати не тільки класичні інструменти, але і будь-які підручні засоби. Обробка просохлої штукатурки валиками допоможе надати стіні ворсистість оксамиту. Поверхню валиків можна обшити шкіряними клаптями, закладаючи їх у складки. Обробка стін такими валиками залишить на штукатурці індивідуальний малюнок зі смуг, що вкарбувалися.

Досить незвично виглядає штукатурний шар з відбитками природних матеріалів: листя, гілок, уламків каміння. Цікаву фактурну поверхню вдається отримати при використанні різних трафаретів. Рельєфна структура штукатурки дозволяє приховати дрібні недоліки обробки.

Повне висихання штукатурного шару досягається приблизно за 24 години, після чого поверхню стін можна покривати фарбою.

Фінішна обробка штукатурного шару, нанесення фарби

Влаштування декоративної штукатурки на стінах ЦіниПросушений штукатурний шар необхідно обробити дрібним наждачним папером, це допоможе видалити з поверхні дрібні задирки. Фактурний малюнок підсилює подвійне фарбування стін. Перший шар фарби (темний колір) накладається на стіну валиком з довгим ворсом, другий – валиком з коротким ворсом, при цьому другий шар виконується фарбувальним складом світліше на 1-2 тони. Поверх двох шарів фарби накладається шар безбарвного лаку, який збільшує міцність покриття і його довговічність.

Для обробки поверхні застосовується спрощений метод «розмивання», при якому спочатку проводиться фарбування чорною фарбою. Непросохлий шар стирається зі стіни за допомогою мокрого дрантя. Темний тон залишається тільки у заглибленнях, після нанесення більш світлої фарби поверх нього, виходить унікальна рельєфна поверхня цікавого тону.