Ремонт кухні Львів :: Демонтаж старих покриттів

Ремонт кухні ЛьвівПідготовка залежить від того, в якому нинішньому стані перебуває кухня – якщо стіни вже готові до вирівнювання, а підлогу звільнена від попередньої обробки, значить, проблем виникнути не повинно.

Видаляємо лінолеум. Під час ремонт кухні у Львовізняття лінолеуму здійснюється смугами, за допомогою шпателя і ножа. Для початку потрібно трохи нагріти покриття феном, потім розрізати його на смужки, і після поступово віддирати частинами, піддягаючи їх шпателем. Якщо в якості кріплення використовувався клей – його залишки можна розмочити теплою водою, щоб він легше віддалявся.
Ремонт кухні Львів
Позбавляємося від плитки. Зняти старий кахель досить просто. Для початку потрібно розмочити шви і видалити їх за допомогою будівельного ножа.

Розчин просто зіскрібають натисканням інструменту, після чого покриття повністю готове до демонтажу.

Тепер настає черга самої плитки, і тут є два варіанти:

 • знімати її вручну, за допомогою зубила (стамески) і молотка;
 • скористатися перфоратором.

У першому випадку, процес вийде тихим і менш пильним – зубило встановлюється до краю кахлю, удар молотком і шматочки покриття потроху відвалюються.

Другий спосіб – більш швидкий, однак процес виходить вкрай гучним, і плитка буде повністю зіпсована, що виключає її повторне використання. Знадобиться приєднати апарат до електромережі, потім підставити насадку до зазору між окремими плитками і потроху розбивати кахель.

Зате з електроінструментом вийде набагато швидше.

Ремонт в кухні Львів :: Зчищаємо стару фарбу

Ремонт в кухні Львів

Болгарка знадобиться для механічного видалення шару застарілої фарби. Як насадка застосовується спеціалізована щітка з металу, яка функціонує за принципом шліфування, стираючи шар покриття.

Для роботи не забудьте запастися рукавичками, захисними окулярами і респіратором.

Низькі ціни на ремонт кухні у Львові :: Підводка комунікацій

Низькі ціни на ремонт кухні у Львові
Електрика. Якщо наявних розеток недостатньо для забезпечення електроживлення всіх приладів, доведеться робити нову розводку. Для цього потрібно в першу чергу дізнатися характеристики наявної в будинку мережі. Трифазна мережа більш потужна, і частіше за все підводиться до квартир, де встановлені електричні плити – і якщо ваша квартира оснащена саме така, значить, ви маєте хороший запас потужності. Далі слід розрахувати споживання електроприладів, які ви плануєте встановити на кухні – ця цифра коливається в межах 8-15 кВт. Тепер потрібно підібрати оптимальний вид кабелю.

Замість розподільної коробки краще встановити більш сучасний електрощиток – ця модернізація дозволить безпечно керувати з’єднаннями, а також забезпечити аварійний захист.

Вибираючи розетки, зупиніться на моделях з керамічними пластинами, які розраховані на струм, не менше 16 ампер. Вимикачі можуть бути менш потужними, проте тут краще придбати моделі з гладкою поверхнею, щоб спростити собі прибирання.

Заздалегідь розрахуйте місця установки стратегічно-важливих точок електроживлення:

 • 3-4шт. під обіднім столом;
 • 2 шт. на невеликій відстані від підлоги – для холодильника;
 • 4-5 шт. в районі кухонного фартуха;
 • 1-2 шт. близько двернної лутки.

Якісний ремонт кухні у Львові || Водопровід

Якісний ремонт кухні у ЛьвовіВодопровідні комунікації має будь-яка кухня, проте вони не завжди розташовані в зручному місці. Щоб встановити раковину на потрібній вам ділянці, потрібно вибрати відповідну точку, закупити нові труби, демонтувати старі комунікації, врізати мийку і підвести до неї сифон, а також труби. У маленькій кухні їх роль успішно зіграють гнучкі шланги, які дозволять перемістити мийку на невелику відстань без додаткових витрат.

В цілому, процес встановлення виглядає таким чином:

 • Для початку, готуємо місце монтажу: обираємо оптимальний ділянку і вирізаємо підходящі отвір на стільниці. Стандартні врізні моделі кріпляться на силіконові герметики. Зверніть увагу на санітарний клей Титан – це вологостійкий герметик, який перешкоджає розмноженню мікроорганізмів, а також має відмінну термостійкість.
 • Покрити силіконом потрібно лінії зрізу, а також зовнішні стіни раковини по контуру кріплення.
 • Після монтажу, на раковину встановлюється змішувач, це краще робити перед основним підключенням, щоб звільнити місце для подальшого закручування з’єднань. Ущільнення проводиться за рахунок спеціальних гумових прокладок, які повинні бути в комплекті зі змішувачем. Також потрібно приєднати до конструкції армовані шланги, які пропускаються вниз, де на них надягають кріплення, після чого шланги підключаються до водопроводу.
 • Тепер встановлюється сифон, який попередньо потрібно зібрати. Сифони бувають двох типів – пляшкової форми або s-подібної форми. Для кухні рекомендують вибирати сифон s-подібної форми, оскільки він повільніше засмічується.

Зверху сифон приєднується до сливу, а знизу до цієї конструкції прикручується гофрована труба, яка іншим кінцем заводиться в каналізаційний випуск. Можливо, знадобиться перехідник, якщо діаметри отворів не збігаються.

Наприкінці слід обов’язково перевірити герметичність всіх з’єднань, просто пустивши холодну і гарячу воду.

Ремонт кухні Львів :: Вирівнювання поверхонь

Низькі ціни на ремонт кухні у Львові
Вирівнювання стін. Вирівняти очищені горизонтальні поверхні можна двома способами: обробивши їх сухими сумішами або покривши гіпсокартоном. Для невеликої кухні краще вибирати найперше, оскільки гіпсокартон «краде» деяку частину безцінного простору, а також має дуже гладку поверхню для укладання плитки.

Для вирівнювання нам знадобиться штукатурка, грунтовка, шпаклівка, рівень і шпателі. Обсяг штукатурки індивідуальний для кожного окремого випадку: в нових будинках кривизна стін може бути зовсім незначною, в старих відхилення часом досягають декількох сантиметрів, а тріщини вимагають окремої обробки.

Під час латання, професіонали радять працювати удвох.

Перший завдає суміш на стіну сталевим черпаком, другий слідом розрівнює поверхню правилом, після чого виходить рівна стіна.

На маленьку кухню площею всього в декілька метрів може піти 6-7 годин, після чого слід залишити стіни сохнути хоча б на 2-3 дні. В цей час краще захистити приміщення від будь-яких протягів.

Існує два основні різновиди штукатурки: суміш на основі гіпсу, і на основі бетону. Гіпсова штукатурка відрізняється більш високою якістю: вона швидко сохне, дає досить рівну поверхню (що дозволяє заощадити на наступних шарах) і не тріскається з часом. З іншого боку, гіпсові суміші, на відміну від бетонних, бояться вологи, що відбирає можливість використовувати їх для зовнішньої обробки. Але, оскільки ми вибираємо основу під плитку на кухню, то гіпсова штукатурка – це найкращий варіант.

Грунтовка витрачається значно скромніше – 100-150 мл / м2. Для найкращого ефекту бажано вибирати ґрунтовку, яка призначена для нанесення саме на гіпсову штукатурку.

Подібно фарбі, грунтовка наноситься валиком або пензлем. У процесі потрібно стежити за тим, щоб не залишилося пропущених місць, і щоб суміш не розбризкувалася даремно. По самим важкодоступним ділянкам можна пройтися пензликом. Працювати потрібно в два шари, причому для висихання кожного знадобиться по 3-4 години.

Ремонт в кухні ЛьвівВ якості третьої шару застосовується шпаклівка – вона використовується, щоб зробити стіну гладкою і підготувати до установки плитки. Визначати чисельність цього матеріалу потрібно, виходячи з витрат 0,4-0,8кг. / м2. Точніші цифри залежать від виду шпаклівки, втім, всі необхідні розрахунки можна знайти на упаковці. Зверніть увагу на водостійкі види, які дозволять створити вологовідштовхувальний шар на поверхні стін.

Ремонт кухні у Львові від remontdim.lviv.ua

Перед нанесенням, виготовте таку кількість складу, щоб він був витрачений на протязі 30 хвилин. А якщо врахувати, що на 1м2 знадобиться о, 8 кг, а в цілому процес шпаклювання стін у недосвідченого працівника займає 3-4 години, то розводити шпаклівку потрібно потроху, щоб вона не встигала засихати. В процесі використовується широкий металевий шпатель, яким потрібно орудувати різко і швидко, від низу до верху, не забуваючи пригладжувати нерівності, що виникають. Також вам знадобиться маленький шпатель, яким зручно діставати розчин з відра і наносити його на основний робочий інструмент. Після обробки потрібно залишити готову стіну сохнути на 2-3 дня.

Ремонт в кухні Львів :: Підготовка підлоги

Ремонт кухні ЛьвівПідготовка підлоги під плитку здійснюється приблизно в такому порядку:

 • Наносимо чорновий шар бетону на розмічену поверхню;
 • Очищаємо поверхню після висихання першого шару;
 • Після наносимо грунтовку;
 • Виконуємо гідроізоляцію;
 • Заливаємо фінішну стяжку.

Тепер можна переходити до вибору фінішних покриттів для ремонту маленької кухні у Львові.

Оздоблення стелі. Існує два варіанти вирівнювання стелі: мокре і сухе вирівнювання. Перше рішення передбачає ґрунтовку, штукатурку і подальшу шпаклівку поверхні. Крім нанесення множинних шарів, швидше за все, знадобиться використовувати перфоратор зі спеціальною насадкою, щоб зрубати всі виступи і випади.

Ремонт в кухні ЛьвівВищеописаний варіант вимагає наявності професійних навичок, так що при виборі варіанту ремонту стелі, краще розглянути таке оптимальне рішення, яке дозволить одним махом позбутися всіх дефектів і спростити процес, а саме – пластикова стеля. Вона проста в догляді, здатна прибрати з очей навіть найбільші дефекти і має універсальну, привабливу зовнішність, а головне – не вимагає попереднього вирівнювання поверхні.

В цілому, весь процес включає в себе такі етапи, як:

 • Розмітка стельової поверхні;
 • Монтаж направляючого профілю (П-подібна конструкція уздовж розміточної лінії);
 • Установка стельового каркаса, а також підведення електрокомунікацій;
 • Кріплення пластикових листів.

Низькі ціни на ремонт кухні у Львові :: Оздоблювальні матеріали

Якісний ремонт кухні у ЛьвовіДля ремонту кухні у Львові ми рекомендуємо вибирати перевірену кераміку, оскільки це найдешевший матеріал, який, до того ж, має надзвичайно широкий асортимент форм і забарвлень.

Зверніть увагу на марку Marazzi – цей бренд виділяється великою кількістю варіантів забарвлень, а також різноманітністю стилів. Така фірма, як Нефрит-кераміка, також може похвалитися розмаїттям форматів і доступними колекціями кухонного кахлю. Італійсько-російський бренд Керама, сподобається цінителям якісної продукції.

Якщо ви вже визначилися з моделлю, то розрахувати витрати не складе особливих труднощів: потрібно всього лише ретельно вимірювати підлогу і визначити розмір майбутнього фартуха.

Замішувати клей потрібно відповідно до інструкції, зазначеної на упаковці, і потім, поступово обробляючи кожний окремий виріб, покрити потрібну ділянку поверхні.

Для розподілу клею необхідно обов’язково запастися зубчастим шпателем – його гребінка дозволить рівномірно розподілити клей по поверхні, зменшити його витрати, а також прискорити процес роботи за рахунок того, що не треба буде знімати надлишки складу.

Наприкінці слідує обов’язкова затирка швів, після чого стіні або підлозі треба дати час підсохнути.

Висновок

Роблячи ремонт кухні у Львові, ми завжди намагаємося віддати перевагу затишку і комфорту, але при цьому забуваємо про практичність даного приміщення. А, як показує практика, саме практичність на кухні це головний фактор.

Поширені запитання

📚Які матеріали можна використовувати для ремонту кухні?

Для ремонту кухні можна використовувати різноманітні матеріали, такі як керамічна плитка, штукатурка, фарба, гіпсокартон, пластикові панелі, натуральний камінь та інші.

🌎 Які ремонтні роботи можна виконати в кухні?

У кухні можна виконати різноманітні ремонтні роботи, такі як заміна підлоги, встановлення нових кухонних шаф, встановлення нових робочих поверхонь, встановлення нових сантехнічних приладів, обробка стін та інші.