Влаштування цоколя з керамічної плитки Львів :: Ціни

073-023-41-53

Влаштування цоколя з керамічної плитки Львів :: ЦіниКерамічна плитка зрідка застосовується для облицювання зовнішньої частини цокольного поверху. При виборі кераміки дуже важливо звертати увагу на її експлуатаційні характеристики, адже для обробки цоколя підійде тільки морозостійкий матеріал, на упаковці якого є спеціальна позначка у вигляді сніжинки. Керамічна плитка має недолік – вона нестійка перед ударними впливами і може розколюватися на частини. До того ж кераміка коштує не так вже дешево, зате вона представлена в найрізноманітніших кольорах, формах і текстурі.

Тонкощі укладання плитки на цоколь

Складність обробки фасаду плиткою полягає в тому, що стіна будинку має велику протяжність, тому навіть досвідченому майстрові складно витримувати абсолютну горизонтальність рядів. Щоб обробка виглядала красиво і міцно трималася, особливу увагу потрібно приділити монтажу першого ряду плитки. Щоб перший рівень лежав горизонтально, в нижній частині цоколя встановлюється спеціальний профіль, по якому і буде вирівнюватися плитка. Після обробки стіни цей профіль можна буде зняти.

Влаштування цоколя з керамічної плиткиПерш ніж обкласти цоколь плиткою, потрібно правильно вибрати клейовий склад, адже саме від клею залежить якість результату роботи. Важливо розуміти, що звичайний клей для укладання кахлю на внутрішні стіни будинку в цьому випадку використовувати не можна, так як при впливі вологості, морозів і температурних коливань облицювання може відпасти від фасаду. Іноді для облицювання цоколя застосовують гідроізоляційні суміші, але найбільш популярним варіантом на сьогоднішній день вважається клей Ceresit CM17 і Ceresit СМ117.

Армування – важливий етап монтажу плиткового матеріалу на цоколь будівлі. Багато хто через незнання або лінь не виконують цієї роботи, тим часом, саме армована сітка дозволить плитці міцніше триматися на поверхні. Навіть якщо в обробці цоколя будуть присутні незначні похибки і деякі елементи відійдуть від стіни, вони як і раніше будуть триматися на поверхні за допомогою армуючої сітки.

При облицюванні цоколя не можна забувати і про створення відливів, які будуть перешкоджати попаданню на плитку талої та дощової води. Монтаж відливів є обов’язковим етапом, якщо цоколь оброблений гігроскопічним матеріалом, наприклад, фаготом.

Ремонт квартир Львів