Влаштування відкосів вікон, дверей Львів :: Ціни

073-023-41-53

Влаштування відкосів вікон, дверей Львів :: Цінивідкоси з гіпсокартону користуються все більшим попитом. Ця тенденція обумовлена цілою низкою чинників:

  • відкоси з гіпсокартону, на відміну від штукатурних укосів, при монтажі не створюють великої кількості пилу. Що само собою добре як для порядку в будинку, так і для віконної фурнітури, яка в даному випадку не забивається штукатурної пилом і, отже, не потребуватиме дорогого чищенні.
  • відкоси з гіпсокартону не вимагають тривалого монтажу (знову ж таки в порівнянні з штукатурними укосами). Необхідний час для монтажу гіпсокартонних укосів фахівцями – це приблизно 1-2,5 години на одне вікно.
  • відкоси, виконані з гіпсокартону, не шкодять здоров’ю, так як гіпсокартон – це нешкідливий, екологічно чистий, позбавлений алергенів матеріал. Гіпсокартонні відкоси можна встановлювати навіть в дитячих і медичних установах.

Так само одною з важливих переваг, якими володіють відкоси з гіпсокартону – це невисока ціна.

Ремонт квартир у Львові

Більшість людей розуміють, що гіпсокартонні відкоси прості в монтажі. Саме тому багато хто йде на встановлення укосів з гіпсокартону своїми руками. У цьому випадку, так як вся відповідальність, як за самі відкоси, так і за вікна лежить на Ваших плечах, слід з особливою ретельністю підійти до вибору матеріалів. Для виготовлення укосів з гіпсокартону своїми руками Вам знадобиться:

  • Гіпсокартон. Обов’язково вологостійкий! Так як привіконна зона є зоною з підвищеною вологістю, то дуже важливо, щоб всі використовувані в обробці матеріали були з максимальною стійкістю до дії вологи. Так само зверніть увагу на сам матеріал: чи не наситив він вологи на складі у продавця, чи немає в ньому тріщин та інше.
  • Акриловий і силіконовий герметики – вони знадобляться Вам для герметизації стиків і монтажних швів.
  • Якщо після заміни вікон утворилися глибокі щілини (частіше таке відбувається в цегляних будинках) – знадобиться пінопласт.

Ми не рекомендуємо використовувати стартовий профіль, особливо якщо відкоси з гіпсокартону своїми руками Ви плануєте зробити вперше. Головним чином це обумовлено тим, що, по-перше, ви не завжди зможете правильно його встановити, а, по-друге, гарантію на вікна в цьому випадку Ви, швидше за все, втратите. Так як вкручування стартового профілю – це механічне пошкодження вікна, а практично всі постачальники вікон в свій гарантійний договір вставляють пункт, в якому йдеться про те, що вікна, які мають механічні пошкодження гарантії не підлягають.

Влаштування відкосів вікон, дверейДля установки гіпсокартонних укосів краще використовувати «Перлфікс». Можна, звичайно спробувати рідкі цвяхи або піну, але краще себе зарекомендував саме цей матеріал. Тим більше що їм зручно закладати щілину під підвіконником. Розходні матеріали та інструменти: ніж по гіпсокартону, малярська стрічка, рулетка, фарба (а також ванночка для фарби, валик і шубка до нього), шпатель, рівень, відро для розведення «Перлфікс» та інше.

При всій простоті монтажу таких укосів все ж ми рекомендуємо братися за нього лише в тому випадку, якщо Ви на сто відсотків упевнені в своїх силах і планованому результаті. У зворотному випадку відразу ж доручіть цю роботу професіоналам. Так Ви вбережете себе від зайвої втрати часу, а так само від матеріальних розтрат. Бо якщо Ви не вмієте робити відкоси, у Вас на них піде не один день, та й на покупку матеріалів у Вас піде багато грошей, а результат після виготовлення укосів з гіпсокартону своїми руками, зазвичай, м’яко кажучи, не зовсім відповідає очікуванням. У цьому випадку, Вам доведеться не тільки змириться з втратою часу і грошей на матеріали, витратитися на замовлення укосів в будівельній компанії, а й оплатити демонтаж Вашої «творчості». З такою ситуацією ми зустрічаємося досить часто, і це лише підтверджує правильність народної мудрості: «Кожен повинен займатися своєю справою».