Облицювання підлоги художньої керамічною плиткою з підбором малюнка

073-023-41-53

З появою і винаходом мозаїки можна вже не хвилюватися про те, як оформити підлогу.

Облицювання підлоги художньої керамічною плиткою з підбором малюнкаЗ такою технікою з декорування може бути доповнено будь яке інтер’єрне рішення вишуканим і оригінальним видом. Навіть якщо свої ідеї щодо оформлення відсутні, то в цьому випадку допоможе готова художня композиція.

Об’ємні малюнки та оригінальні зображення

З неповторним мозаїчним панно, яке має об’ємний малюнок, оригінальний орнамент, абстрактний малюнок або різні лінії і візерунки, може перетворитися будь-яка підлога. Таке рішення не тільки красиве, але й практичне. У його створенні використовують міцні елементи з різною фактурою. Мозаїку роблять з каменю, дзеркала, скла, кераміки, металу. Також в ексклюзивних панно застосовують намистини, черепашки або пробки. Підбір живописних творів здійснюється за призначенням приміщень. Разом з міцністю повинен бути облік абразивних властивостей з вологостійкістю, стійкість до механічного пошкодження матеріалу. З таким оформленням буде жвавим найнудніше приміщення. Можна з непривабливих коридорів створити неповторний і шикарний простір.

Мозаїчне панно з варіантами оформлення

Облицювання підлоги художньої керамічною плиткоюЗ яким стилем оформити приміщення і підлогове покриття, які фактури вибрати, можна дізнатися виходячи з призначення приміщення. Басейни і ванні кімнати краще оформляти мозаїкою з скла, так як це покриття більш стійке до термальної зміни і підвищення вологості. Щоб обробити кухонну підлогу або велику їдальню використовують матеріали стійкі до механічних впливів і швидко очищаються. Велику вітальню можна оформляти з великим малюнком. Таким чином, буде вироблено заповнення масштабного простору. До того ж він стане ще затишніше. Тісні, маленькі приміщення краще оформляти з вимощених шліфованим малюнком на скляних і дзеркальних мозаїках. Вони здатні до заломлення променів з світлом, що потрапляє. При цьому відбудеться примноження яскравості і іскристості. Також можна зробити лаконічні мозаїчні вкраплення і декорувати з використанням масивних фрагментів з ліпнини. В панно може бути використано чергування керамічної плитки і каменю з фрагментами смальти або скла. Дивлячись, що задумає автор.

Ремонт квартир у Львові

Яким мозаїчним панно краще оформити підлогу, можуть вирішити самі господарі. Вибір залежить від вартості, асортименту та колірного рішення покриття. З мозаїчним панно оформляють великі зали і маленькі кімнатки в житловому і комерційному приміщенні. На ціну мозаїки впливають матеріали, що використовуються у виготовленні, компоненти і використання ручної праці при створенні панно.