Коли починати побудову будинку у Львові? Це питання виникає одним з перших при твердому бажанні знайти свій заміський будинок. Правила будівництва почали формуватися, як тільки людина зайнялася цим самим будівництвом. У наших предків були свої припущення, засновані на місячних календарях, народних прикметах і навіть церковних святах. Наші предки будівельники вважали, що починати будівництво будинку потрібно було після дня весняного рівнодення (21 березня) і це уявлення цілком логічно, починати будівництво (читай земляні роботи) раніше практично неможливо.

Побудувати будинок у Львові

Сучасні технології дозволяють як починати, так і побудувати будинок у Львові практично в будь-який час року. Головні чинники тут – якість і надійність всіх конструкцій, а так само фінансова складова. Починати і вести будівництво в зимовий період набагато дорожче і не завжди виправдане. Вкладаючи чималі гроші в будівництво свого заміського будинку, Замовник розраховує отримати гідний результат з гарантією на кілька десятків років. Тому, поспіх тут ні до чого. Робимо ставку на планування і послідовність. Перевірений часом варіант виглядає так: улаштування фундаменту – з квітня по травень, зведення стін – з червня по жовтень, оздоблювальні роботи – до початку зими. При такому розкладі, почавши будівництво будинку навесні, за літній сезон буде зведена коробка будинку, з дахом і покриттям покрівлі. Важливу роль в термінах виконання робіт грають професіоналізм будівельників, а так само безперебійні поставки всіх будівельних матеріалів на будмайданчик.

Побудувати будинок у Львові

В зиму можна продовжувати внутрішні інженерні роботи з електропостачання і опалення, вентиляції будинку. Якщо бюджет будівництва вичерпано будівництвом коробки будинку, то інженерні та оздоблювальні роботи можна відкласти до наступного теплого сезону. Будинок з цегли або газобетону благополучно «переживе» цей період. Взимку ж можна закупити оздоблювальні матеріали, так як будівельні та оздоблювальні матеріали в цей період продаються зі значними знижками. Інший варіант передбачає початок будівництва восени. Це, звичайно, не повноцінна побудова будинку у Львові, а лише її початок. Восени можна виконати роботи з будівництва фундаменту майбутнього будинку, а зведення стін і даху виконати навесні наступного року. Не варто відкладати будівництво фундаменту на пізню осінь з проливними дощами або початком заморозків. Ці фактори можуть негативно позначитися на цілісності конструкцій фундаменту, привести до їх розтріскування і руйнування.

Побудувати будинок у Львові

Роботи з влаштування фундаменту, як правило, забирають на себе близько 10% від всієї вартості будівництва коробки будинку, тому якщо є ймовірність не встигнути до заморозків, краще перенести будівництво, зберігши гроші і забезпечити більш якісні і надійні конструкції майбутнього будинку.

Побудувати будинок у Львові

Що б правильно визначитися з початком виконання робіт на кожному конкретному об’єкту, необхідно консультуватися з фахівцем з remontdim.lviv.ua. Важливо все – бюджет будівництва, плановані і бажані строки заселення в готовий будинок, матеріал будівництва і головне – наявність проекту. Без грамотно складеного проекту, що включає всі необхідні розділи, побудувати будинок у Львові неможливо! Тому, спочатку якісний проект, який відповідає всім вашим побажанням і уявленням про ідеальний будинок, а потім будівництво!

Цегла – кращий матеріал для заміського будинку

Цікаві факти про цеглу

Цегла є найстародавнішим будівельним матеріалом у всьому світі. За даними дослідників її почали використовувати в стародавньому Єгипті близько 7000 років тому. Форма цегли була найрізноманітнішою. У Стародавньому Римі, наприклад, цегла була не тільки квадратною, але трикутною і навіть круглою! А цегла стандартної форми з’явився в Англії в 16 столітті.

Що таке цегла, її властивості і переваги в заміському будівництва

Цегла це один з найнадійніших будівельних матеріалів, який за рахунок своєї міцності і надійності використовується в сучасному заміському будівництві із застосуванням сучасних технологічних ідей. Найпопулярніша цегла-керамічна. Її отримують шляхом випалу під високою температурою, попередньо виготовивши з глини, води і деревної тирси.

Цегляні будинки володіють здоровим і комфортним мікрокліматом, що пояснюється підвищеним інтересом до них. Наприклад в Європі шість будинків з десяти будуються з цегли. За екологічності цегла займає друге місце після дерева. Через це їм приділяють велику увагу.

Побудувати будинок у Львові

Переваги цегли
  • Екологічність – цегла складається з натуральних матеріалів, таких як глина, пісок і вапно.
  • Пожежна безпека – цегла є вогнестійким матеріалом. Це дуже важливий фактор, який підвищує шанси збереження вашого будинку під час пожежі. Навіть якщо станеться пожежа, стіни, зроблені з цегли, залишаться в повному порядку.
  • Шумоізоляція – цегла є одним з кращих шумоізоляційних матеріалів в порівнянні з деревом або залізобетонними панелями.
  • Надійність і довговічність – ні для кого не секрет, що цегляні будинки служать дуже довго, близько 100 років і більше. Цегла дуже міцний матеріал, він не сприйнятливий до сильних морозів і вологи, в загальному до всіх зовнішніх природних факторів.

Види цегли та їх призначення в будівництві будинків

За своїм складом і способом виготовлення цеглини бувають: силікатними, керамічними і гіперпресованими, шамотними і клінкерними.

Керамічна цегла

Керамічна цегла – складається з суміші різних видів глини з подальшим випалюванням. Є самим довговічним в світі. Застосовується, починаючи з фундаменту, закінчуючи зовнішнім облицюванням стін. Підрозділяється цегла на рядову, лицьову і спеціальну.

Побудувати будинок у Львові

Клінкерна цегла

Клінкерна цегла – виготовляється зі спеціального виду глини. При випалюванні така цегла отримує різні відтінки. Її основні характеристики – це довговічність, морозостійкість і висока міцність.

Силікатна цегла

Силікатна цегла – складається з суміші піску та вапна, екологічно чистої натуральної сировини. Є найпоширенішим через свою низьку ціну. Цей різновид цегли володіє зниженою жаростійкістю і вологостійкістю. Вони важкі і при цьому досить крихкі. Використовуються для будівництва стін і перегородок. Не підходять для фундаменту, труб, печей і камінів.

Шамотна цегла

Шамотна цегла – складається з глини і різних порошкових добавок, завдяки чому набуває вогнетривкі властивості.

За призначенням цегли бувають рядовими, лицьовими, клінкерними, шамотними.

Рядова цегла застосовується для внутрішньої і зовнішньої кладки, витримує високі навантаження десятки років.

Лицьова цегла призначена для прикраси і захисту стін будівлі, як від механічних, так і погодних впливів. Головними властивостями є морозостійкість і вологостійкість.

Вогнетривка (шамотна) цегла використовується при кладці внутрішніх стін труб, камінів і печей. Володіє вогнетривкістю і міцністю.

За розміром цегли поділяються на: одинарні, полуторні, подвійні, великоформатні.

Полуторна цегла (довжина – 250, ширина – 120, висота – 88 мм)

Подвійна цегла (довжина – 250, ширина – 120, а висота 103 мм) – це цегла збільшеного розміру з пористою структурою. Вони легкі і економічні, дозволяють поліпшити зчеплення і прискорити швидкість кладки. Застосовуються при будівництві зовнішніх стін.

Великоформатна цегла (довжина – 380, ширина -250, висота – 219)

Побудувати будинок у Львові

У наш час нарівні з будівництвом будинків з газобетону дуже популярно побудувати будинки у Львові з великоформатної цегли. Вона володіє всіма якостями звичайної цегли, але, завдяки своїм розмірам, набагато краще зберігає тепло і збільшує швидкість кладки. Так само великоформатна цегла володіє більшою шумоізоляцією.

Підводячи підсумки можна сказати, що цегла є одним з найбільш довговічних і надійних будматеріалів. Довгі роки вона широко використовується в будівництві і вже встигла зарекомендувати себе. Для важких цегельних будинків ми рекомендуємо використовувати монолітний залізобетонний фундамент, при такій комбінації ваш будинок буде стояти більше ста років!

Фундамент заміського будинку

Побудова будинку у Львові заміського розпочинається з фундаменту! Адже при зведенні будь-якої споруди фундамент є базовим елементом, визначальним міцність і надійність майбутньої будови. В будівництві важливо враховувати грунтові умови, але і не рідко на тип фундаменту впливають грошові кошти замовника.

Чи варто економити на опорі всього будинку, якщо під загрозою знаходиться його довголіття? Тому слід добре задуматися чи варто самому робити фундамент, грунтуючись тільки на літературі, або ж віддати цю справу в руки професіоналів, роботи яких перевірені часом.

Побудувати будинок у Львові

Для різних кліматичних умов наша компанія може запропонувати Вам декілька типів фундаментів такі як:

  • Стовпчастий фундамент
  • Стрічковий фундамент
  • Монолітно-залізобетонна плита.

Розглянемо кожен з типів фундаментів окремо, щоб володіти більшим уявлення яким повинен бути Ваш будинок.

Стовпчастий фундамент.

Є найдешевшим і менш копітким. Але все, ж варто враховувати, що він підходить для земель, що промерзають не дуже глибоко. Також, якщо Ви плануєте підземний гараж або інші підземні приміщення, тоді даний тип фундаменту не буде оптимальним. У стовпчастого фундаменту є свої плюси і мінуси. Так що, якщо Ви зупинили свій вибір саме на ньому, то слід розібратися в деталях. Монтаж фундаменту ґрунтується на стовпах, які вкопуються в землю, звідси відповідно і пішла назва «стовпчастий». Малий час установки може зіграти велику роль в ухваленні рішення на користь цього типу, але не слід забувати про те, що Ваша майбутня конструкція не повинна бути занадто складною, інакше несприятливих наслідків не уникнути. Однак, завдання нашої компанії допомогти Вам зробити правильний вибір, враховуючи всі інтереси замовника.

А що ж робити, якщо стовпчастий фундамент не підходить даному типу будинку? То чи не варто впадати у відчай, адже є й інші типи фундаментів, які підійдуть саме для Вашого випадку.

Побудувати будинок у Львові

Стрічковий фундамент

Цей тип фундаменту використовується в основному при піщаному або глинистому ґрунті. Виконаний він в якості стрічок, заглиблених в землю, на які подається навантаження стін і колон. В даному випадку, конструкції мають велику площу опори, що дуже підвищує міцність і стійкість усього будинку. На відміну від стовпчастого фундаменту тут є можливість побудови підвалу. Переваги стрічкового фундаменту також можуть дозволити будівництво будинків з цегли та інших «важких» матеріалів. Але і для дерев’яних будинків цей тип не стане винятком, так як слід подумати і про грунт. Звичайно, зведення стрічкового фундаменту займає більше часу, але має право на існування за рахунок своїх позитивних якостей.

Монолітна-залізобетонна плита

Його великий плюс в тому, що його можна встановити на будь-якій місцевості. При слабонесучій здатності грунту цей тип фундаменту буде найбільш актуальним. Монолітно-залізобетонна плита є дуже поширеним рішенням для заміського будинку, адже міцності йому не позичати. Справа в тому що, єдина плита дозволяє розосередити навантаження по всьому периметру, а не тільки під несучими стінами. Характерні для цього типу багатоповерхові будівлі (2 і більше поверхів), що тільки збільшує його переваги. Природно, це не найдешевше задоволення, але може це єдиний вихід для Вашого будинку.

Побудувати будинок у Львові

Визначитися з типом фундаменту, як виявилося, не найпростіше завдання, а тим більше і важливе. Так навіщо ж пускати все на самоплив? Наша компанія завжди допоможе розібратися в складній ситуації і подарувати Вашому будинку довге і успішне життя.

Поширені запитання

📚 Які переваги будівництва власного будинку?

Будівництво власного будинку дозволяє створити комфортне житло з урахуванням своїх потреб та бажань. Ви можете вибрати відповідний дизайн, розташування кімнат та їх розміри. Крім того, будівництво нового будинку забезпечує високу енергоефективність, що дозволяє знизити витрати на опалення та кондиціювання повітря.

🌎 Які кроки необхідно зробити для побудови власного будинку?

Перш за все, необхідно визначитися з бюджетом та вибрати відповідний проект будинку. Далі, необхідно отримати дозвіл на будівництво від місцевої влади та підготувати будівельний майданчик. Потім проводиться будівельний процес, який включає в себе роботи з фундаментування, зведення каркасу, утеплення та обробки фасаду, внутрішніх робіт тощо. Нарешті, проводиться оздоблення та встановлення необхідної техніки та обладнання.