Демонтаж газової плити

Газова плита – одна з найбільш незамінних речей на кухні. Якщо не так давно ви придбали нову плиту, то перед вами, напевно, гостро стоїть питання про те, як демонтувати стару. Зробити це не так вже й складно, проте ми радимо скористатися допомогою фахівця. Для цього вам буде потрібно звернутися в компанію, яка надає послуги з монтажу / демонтажу газового обладнанняі.

Інструкція по демонтажу плити :: Ремонт квартир у Львові

Демонтаж нагрівачів Львів :: ЦіниПослідовність дій при демонтажі має чіткий порядок, і являє собою грамотну інструкцію по повного відключення старого обладнання. Для початку вам потрібно перевірити, чи дійсно перекритий кран на газопроводі. Якщо він відкритий, то його без зволікання потрібно закрити. У разі, якщо ви не знаєте, в якому стані ваш кран, включіть будь-яку з конфорок, за допомогою яких ви зможете зрозуміти,чи  заблоковано газ. Після цієї процедури відкрутіть контргайку – її можна знайти на газопроводі. Наступний етап – це робота з муфтою. Ваше завдання – зігнати її до плити. Якщо плита дуже стара, можливо, на цьому етапі у вас будуть труднощі. Трапляється що муфта не піддається скручуванню через те що на неї нанесено занадто багато шарів фарби. То ускладнює відкручування, однак, є вихід: потрібно лише зрізати залізну трубу, що знаходиться трохи нижче, ніж кран на опускаючі. В даному випадку місце не принципове – це можна зробити на будь-якій ділянці. Потім вам залишається від’єднати всі частини, що залишилися від газопроводу.

По суті, велика частина робіт вже виконана. Тепер необхідно відсунути плиту від стіни для того, щоб вона не заважала подальшій роботі. Якщо ж ви хочете поміняти ще й кран, викрутіть зганяння, угвинчене в кран на опускаючі. У цій ситуації притримуйте його одним ключем. Якщо потреби міняти кран у вас немає, то можна сміливо пропустити цей етап, почавши установку нової плити. можна зайнятися монтажем газової плити пізніше, якщо зараз у вас на порядку денному ремонт на кухні. Не забувайте встановити на крані газопроводу заглушку для запобігання випадкового витоку газу.

Видалення старого котла

Демонтаж газових плит Львів :: ЦіниОтримавши всі необхідні документи компанія, при наявності сертифікату на такі роботи, може розпочати заміну старого котла. Значно прискорити роботу по заміні можна зробивши самостійний демонтаж старого котла, що не заборонено законом.

Для видалення старого котла необхідно зробити наступні дії:

  • промивка системи перед видаленням котла. видаляються забруднення, що зібралися в контурі опалення;
  • злив води з опалювальної системи;
  • котел відключається від газу, потім від системи опалення та лінії подачі холодної води. Якщо котел закритого типу, то на закінчення він відключається від системи вентиляції;
  • відключений котел видаляється з приміщення.

Поширені запитання

📚 Як правильно демонтувати газову плиту?

Перед демонтажем газової плити необхідно відключити газову трубу та вилучити балон із підключеним газом. Потім необхідно зняти всі регулюючі кнопки та кришку, щоб отримати доступ до газового шлангу. Зніміть з’єднання газового шлангу та демонтувати саму плиту. Не забувайте про те, що газова плита важка та незручна для перенесення, тому рекомендується викликати професійного майстра, який виконає демонтаж газової плити.

🌎 Які переваги демонтажу старого газового котла та його заміни на новий?

Демонтаж старого газового котла та його заміна на новий може мати декілька переваг. Нові газові котли є більш економічними та ефективними, що дозволяє знизити витрати на опалення та гарячу воду. Вони також забезпечують більш високий рівень безпеки та дозволяють зменшити викиди шкідливих викидів. Крім того, нові котли мають більш привабливий дизайн та можуть бути більш функціональними, наприклад, з можливістю дистанційного керування через мобільний додаток або інтернет.