Демонтаж штукатурки Львів :: Ціни

073-023-41-53

Підготовка стін під час ремонту включає в себе демонтаж штукатурки. Цей етап досить простий, але вимагає від виконуючої людини уважності. Робота яка виконується просто не завжди повинна бути швидкою, в поспіху можна пошкодити проводку. Ось тому, послуги майстрів зайвими бути не можуть.

Демонтаж штукатурки Львів :: Ціни

Очищення стін :: Ремонт квартир у Львові remontdim.lviv.ua

Штукатурка – це матеріал, який відноситься до розряду довговічних. Під час капітального ремонту квартири або будинку знадобиться повністю або частково прибрати старий шар. Штукатурку видаляють в наступних випадках:

  • порушення цілісності покриття
  • з’явилася цвіль
  • спочатку робота виконана з порушенням технології

Етапи проведення

  • очищення приміщення
  • закриття підлогового покриття плівкою
  • підготовка необхідного інструменту

Демонтаж штукатурки Львів :: ЦіниДля полегшення праці, демонтаж штукатурки починається з того місця, де спостерігається найбільше здуття поверхні. Попередньо, робочу поверхню потрібно змочити водою, цей прийом полегшує процес. Ручним способом за допомогою молотка і зубила майстер збиває штукатурку. Залежно від складу – міцність може відрізнятися. Застосування великої кількості цементу в штукатурці може викликати тріщини в поверхні, але сам шар буде відрізнятися підвищеною міцністю. В цьому випадку виручити може перфоратор з різними типами насадок. Застосування болгарки для поздовжніх і поперечних пропилів прискорить час для зняття.

Якщо шар штукатурки дуже тонкий, досить обійтися наждачним папером. Змочуючи водою стіну, круговими рухами відбувається зняття штукатурки. Знову ж, коли шар надміцний, найкращим рішення буде шліфмашинка з абразивним кругом. Останнім штрихом після зняття залишається доведення поверхні до гладкого стану спеціальною щіткою.