Фарбування стель водоемульсійними фарбами Львів :: Ціни

073-023-41-53

Крім водоемульсійної фарби потрібна грунтовка, а якщо мова йде про стелю, що вимагає ремонту, то необхідно придбати шпаклівку і розчин для видалення старої фарби.

Необхідні інструменти:

  • валик шириною близько 20 см із середнім ворсом (валики з хутряним або велюровим покриттям краще не застосовувати);
  • тонкий пензлик для фарбування крайок і куточків;
  • ванночка для малярних робіт;
  • дрібнозернистий наждачний папір для затирання шпаклівки;
  • шпатель.

Щоб процес фарбування стелі був більш комфортним бажано придбати телескопічну ручку для валика, таким чином фарбувати стелю можна буде стоячи на підлозі без різних стільців і столів.

Підготовчі роботи:

Фарбування стель водоемульсійними фарбами Львів :: ЦіниДля початку слід видалити шар старої фарби, використовуючи миючий засіб з лугом і шпатель. Після цього промити звичайною водою і дати висохнути.

Якщо на стелі є дефекти, їх потрібно розкрити і зашпаклювати. Після зашліфувати наждачним папером і прибрати пил пилососом або вологою губкою.

Проведіть ґрунтовку стелі. Найкраще підійде акриловий грунт з глибоким проникненням. Суха поверхня готова до фарбування водоемульсіонкою.

Основні роботи :: Ремонт квартир Львів

Приготувати фарбу відповідно до доданої до неї інструкції. При першому забарвленні, як правило, суміш можна розбавити з водою до 10% для кращого її нанесення на стелю.

Фарбування стель водоемульсійними фарбамиФарбування починається з фарбування кутів і кромок стелі шириною 3-4 см, щоб під час роботи не забруднити валиком стіни.

Наносити фарбу слід перпендикулярно променям сонця, і просуватися вглиб приміщення. Щоб уникнути утворення смуг фарбу треба наносити рухами, подібними букві «W». Коли фарба на валику практично закінчується, зробіть повторні дії по пофарбованій поверхні, так ви видалите надлишки фарби.

Після повного висихання слід нанести другий шар. Він повинен бути тонким, рухатися можна вже паралельно сонячним променям у напрямку від вікна. Так можна охопити всі ділянки, що фарбують, а поверхня стелі буде рівною і красивою.