Влаштування дверних замків Львів :: Ціни

073-023-41-53

Двері, особливо ті, які знаходяться на задній стороні будинку, часто забезпечують зловмисникам легке проникнення в нього. Хороші замки, правильно встановлені на міцні двері і дверну коробку, є основною вимогою, що гарантує їх надійність, однак разом з тим додаткові засоби охорони вашого житла можуть допомогти вам почувати себе в ньому в більшій безпеці. Двері гаражів і окремих будівель на території домоволодіння також знаходяться в зоні ризику, тому вони теж повинні бути захищені.

Установка врізних замків

Влаштування дверних замків Львів :: ЦіниПрикладіть врізний замок на рівні поперечної перемички по центру двері і, використовуючи його корпус як шаблон, відзначте верхню і нижню горизонтальну границю врізки. Проведіть між ними вертикальну лінію посередині кромки двері і свердлом такої ж товщини уздовж цієї лінії зробіть кілька дотичних отворів на глибину ширини корпусу замку. Стамескою постинаєте паз, щоб замок щільно входив в нього. Вставте туди замок, обведіть олівцем периметр лицьової накладки замка, зазначивши при цьому її товщину, а потім виберіть стамескою посадочне місце, щоб накладка щільно увійшла в нього на рівні з кромкою двері.

Позначте місце для ключа і отвори для його трубки (ключ складається з головки (кільця), трубки і борідки), потім розсвердліть  цей отвір спіральним свердлом такого ж діаметру, як і трубка, і випиляйте замкову щілину вузької ножівкою. Зберіть врізний замок і перевірте його роботу. Звільнивши пружинну засувку і випустивши назовні ригель, відзначте їх положення на одвірку дверей. Зробіть розмітку, вимірявши відстань від зовнішньої поверхні дверей до центральної лінії ригеля і позначивши глибину його входження, потім постинаєте відповідний паз. Виберіть стамескою посадочне місце для запірної планки; перш ніж прикручувати її шурупами, переконайтеся, що двері легко закриваються.

Влаштування дверних замків

Встановлення накладного замка :: remontdim.lviv.ua

Позначте положення накладного замка на дверях – обведіть його олівцем так само, як будь-який шаблон, – і зробіть отвір свердлом для циліндричного сердечника. Вставте циліндр в цей отвір з іншого боку дверей, надіньте на нього задню кріпильну пластину замку і прикрутіть її шурупами. З’єднувальний поводок циліндра буде виступати з кріпильної пластини.

При необхідності можете підрізати його по довжині слюсарної ножівкою. Розмітьте на кромці дверей виїмку для замку і виберіть її стамескою, потім встановіть замок і закріпіть його шурупами – при цьому переконайтеся, що з’єднувальний поводок циліндра зачепився із замком. Закрийте двері, позначте на косяку положення замикаючої планки, потім видовбати для неї посадочне місце, так щоб при входженні в нього вона щільно стикалася з навколишнього торцевою поверхнею стійки. Прикрутіть  замикаючу планку шурупами і перевірте, чи добре закриваються двері.
Врізка рейкової засувки, яка замикається ключем

Влаштування дверних замків ЛьвівПо центру вертикальної торцевої крайки в створі двері і на її внутрішній поверхні позначте місця установки рейкової засувки; для того щоб ці дві позначки знаходилися на одному рівні, використовуйте розмічальний косинець або комбінований косинець з лінійкою. У торцевій крайці висвердлите горизонтальний отвір на глибину корпусу засувки. Вставте засувку в отвір, обведіть олівцем кордони лицьової накладки, потім витягніть засувку і стамескою видовбайте  паз для накладки. Прикладіть засувку до розміточної лінії на внутрішній стороні дверей, позначте і просвердліть отвір для ключа.

Дотримуючись інструкцій виробника рейкової засувки, встановіть її на місце, перевірте, чи добре вона працює, і прикрутіть пластинку замкової щілини. Закрийте двері і, обертаючи ключ, висуньте ригель засувки назовні, так щоб він залишив мітку на косяку дверей. У цьому місці висвердлите отвір і встановіть на нього планку з круглим виточенням.