Демонтаж ванни Львів :: Ціни

073-023-41-53

Якщо ви затіяли капітальний ремонт ванної кімнати, то обов’язково зіткнетеся з такою необхідною процедурою як демонтаж ванни. З першого погляду може здатися, що тут немає нічого складного, особливо це стосується зі сталевих або акрилових ванн. Однак з чавунними насправді існує ряд особливостей, які слід враховувати, як, наприклад, спосіб кріплення резервуара. Також можуть виникнути труднощі в процесі від’єднання зливу.

Демонтаж ванни Львів :: Ціни

Перш ніж здійснювати безпосередній винос ванни, з ванної кімнати потрібно прибрати все, що може перешкодити демонтажу – різні предмети інтер’єру та інше. Якщо у ванній знаходяться унітаз і раковина, їх теж доведеться видалити.

Відключення ванни від каналізаційної системи :: Ремонт квартир Львів

Для цього необхідно від’єднати від зливу ванни гнучкий шланг, який з’єднує слив з магістральною системою каналізації. Варто відзначити, що відразу ж після відключення ванни від магістральної системи каналізації необхідно закрити отвір в каналізаційній трубі, щоб шкідливі випари від каналізаційної системи не поширювалися по всьому приміщенню.

Перший етап демонтажу ванній – це розбирання підлогового сифона, розташованого під резервуаром. Досить часто можна зіткнутися з такими неприємними випадками, коли сифонне з’єднання просто прикипає, особливо у старих ванн. В результаті цього викрутити зливну решітку або навіть просто відкрутити притискуючи   її гайку, стає нереально.

Демонтаж ванни

Щоб вирішити таку проблему з сифоном, можна скористатися багаторічним досвідом професійних слюсарів і застосувати наступний спосіб. Якщо матеріал, з якого виготовлена решітка, м’який, наприклад, латунь або бронза, то просто розріжте її за допомогою ножівки. Якщо ножівка не проходить в решітку, скористайтеся зубилом, щоб вибити її.

Потім з внутрішньої сторони решітки зробіть спеціальні пропили. Їх потрібно розташувати так, щоб з воронки можна було випиляти шматочок, який складе не більше однієї четвертої частини всьому колу. Зробіть вертикально два розпили, потім нахиліть ножівку і повністю розпиляйте окружність. У цьому процесі важлива акуратність і чіткість, щоб не пошкодити поверхню ванни.