Однією з найбільш затребуваних видів робіт при здійсненні ремонту кухні або ванни вважається демонтаж змішувачів. На початку, необхідно відзначити те, що при такому знятті не потрібен  демонтаж раковин або ванн. Бувають випадки, особливо це стосується будинків старої споруди, коли з-за тривалого терміну крани не перекривають повністю воду (вона або йде невеликий цівкою або підкапує) і приходять в непридатність, тоді необхідно замінювати змішувач. В першу чергу фахівці повинні перекрити воду в даному приміщенні, щоб уникнути включення води іншими проживаючими в цьому будинку і здійснити необхідні процедури по демонтажу.

Демонтаж змішувача у ванній :: Ремонт квартир Львів

Демонтаж змішувачів Львів :: ЦіниСпочатку сантехніки відкрутять накидні гайки, які тримають змішувач у ванній. Вони зроблять це акуратно і поступово. Необхідно відкручувати потроху кожну з гайок. Не можна виконувати цю роботу тільки з одного боку, а потім з іншого. Це призведе до того, що вся конструкція перекоситься.

Далі за допомогою комбінованих ключів фахівці відкрутять ексцентрики. Вони зроблять це гранично обережно, щоб не пошкодити труби, що в іншому випадку спричинить їх заміну і непотрібну витрату грошей. Наступний крок – невелике очищення труб від різних нальотів (в тому випадку, якщо на це місце планується установка нового змішувача). Це може бути бруд, іржа або накип. При зворотній установці ексцентриків спочатку робиться це без ущільнювачів. А після перевірки вірності монтажу фахівці розкрутять і прокладуть ущільнювач. У ролі  прокладки  можуть бути лляні волокна або ж спеціальна стрічка. На перший погляд ця робота не здається дуже складною, однак краще довірити її фахівцям. Вони зроблять все на професійному рівні.

Демонтаж змішувача на кухні

Демонтаж змішувачівПрофесіонали- сантехніки оперативно знімуть змішувач у вас на кухні, причому для фахівців не має значення, який тип кріплення у вашого обладнання, вони навчені демонтувати будь-які крани. Щоб зняти двох вентильний змішувач, який має широку основу, що кріпиться до установки кранів, працівники спочатку розберуть крани і тільки потім відвернуть гайки, які закріплюють пристрій на раковині.

Змішувачі, що мають вузьку основу, кріпляться гайками внизу раковини, тому для їх зняття сантехнік залізе під раковину і відкрутить гайки. Змішувач типу «ялинка» має кріплення, яке перебуває посередині, тому щоб зняти його, потрібно з цанги зняти гайку. Одноважільний змішувач також має кріплення посередині, для його демонтажу потрібно зі шпильки скрутити і гайку, і півшайбу. Майстри зроблять всі роботи оперативно і професійно. При цьому ви повністю будете впевнені в тому, що ваш новий або старий змішувач демонтований правильно.

Поширені запитання

📚 Які інструменти потрібні для демонтажу змішувача?

Для демонтажу змішувача зазвичай потрібні ключі, гайкові ключі, гвинтівки, плоскогубці та інші інструменти залежно від конкретної моделі змішувача.

🌎 Як правильно демонтувати змішувач без пошкодження трубопроводу?

Перш за все, необхідно відключити водопостачання до змішувача та звільнити тиск води. Далі, необхідно роз’єднати змішувач від трубопроводу, використовуючи ключі та гвинтівки, при цьому слід уникати перекручування труб. Якщо змішувач закріплений на плиті або відкритому монтажному кронштейні, то їх слід також демонтувати.