Плитка з імітацією каменю виготовляється з акрилу і синтетичних складів, в які додається кам’яна крихта.

Облицювання стін декоративною плиткою під каміньПідготовка і процес облицювання

Початок робіт – це підготовка стін, їх вирівнювання штукатуркою або гіпсокартоном, що цілком прийнятно завдяки легкості такого облицювання. При виборі штукатурки поверхня стін не посилюється армуючою сіткою. На стінові панелі проводиться нанесення грунтовки, яка повинна добре вбратися і просохнути.

Далі проходить сам облицювальний процес. Готується цементний розчин або клей. Матеріал монтується на поверхню стін в напрямку знизу-вгору.

Міжплиткові шви замазують. Монтаж аналогічний облицюванню натуральним каменем. Облицювання можливе на поверхні з цегли, бетону або гіпсокартону.

Монтаж :: remontdim.lviv.ua

Купується декоративний матеріал без наростів, вкраплень,  дивних недоречних плям і очевидних пошкоджень.

З вивороту плитка вибирається шорсткою для більш легкого її приклеювання до стінової поверхні, яка повинна бути попередньо очищена від пилу і бруду і добре вирівняна.

При укладанні на всю стіну, на ній робляться борозенки для більшого проникнення клею всередину.

Укладання проводиться від верхнього кута вниз, для ідеальності якої використовуються абсолютно прямі допоміжні лінії.

По завершенню даного процесу шви затираються розчином за кольором відповідному забарвленні плит.

Облицювання стін декоративною плиткою під каміньВикористання декоративної плитки під цеглу для облицювання стін здатне значно скоротити витрати при будівництві.

Найчастіше декоративна плитка під цеглу зустрічається при облицюванні фасадів, при проведенні робіт з реконструкції вже існуючих будівель – переоблицюванні і оновлення фасадів, в дизайні інтер’єрів, при облицюванні камінів і печей.

Дана плитка характеризується підвищеною міцністю, що досягається завдяки випалу при високій температурі натуральної глиняної маси і хімічними властивостями глини. Застосування технології екструзії (видавлювання) глиняної маси і комбінування різних видів сланцевих глин при виробництві декоративної плитки дозволяє досягти найнижчого водопоглинання (3-6%).

Високих показників морозостійкості домагаються за рахунок поєднання першого і другого факторів. Низьке водопоглинання  запобігає проникненню великого обсягу води в структуру плитки, а висока міцність не дозволяє при замерзанні її порвати. Крім того плитка має високі показники опору до механічних навантажень, атмосферних впливів, деформації при перепадах температури.

Монтаж декоративної плитки досить простий, тому облицювання можна виконувати самостійно. Цей процес не вимагає особливих будівельних навичок, знадобляться всього лише спеціальна мастика і цементний розчин. Декоративна плитка під цеглу не створює проблем в експлуатації, зручна в очищенні. Дана перевага істотно скорочує витрати власника на професійні послуги з чищення фасадів.

Так само декоративну плитку (з гіпсу) під цеглу використовують всередині приміщень. Вона надає свій неповторним інтер’єр.

Поширені запитання

📚 Які матеріали використовуються для облицювання стін декоративною плиткою під цеглу або камінь?

Для облицювання стін декоративною плиткою під цеглу або камінь можуть використовуватися різні матеріали, такі як керамічна, гіпсова, бетонна або полімерна плитка. Також можуть використовуватися штучні матеріали, що імітують камінь або цеглу.

🌎 Які переваги має облицювання стін декоративною плиткою під цеглу або камінь?

Облицювання стін декоративною плиткою під цеглу або камінь має декілька переваг. Перш за все, воно додає стінам стильний вигляд і забезпечує естетичний ефект. Крім того, таке облицювання є водостійким і стійким до забруднень, тому його легко очистити від бруду і пилу. Також воно забезпечує додаткову теплоізоляцію та звукоізоляцію стін.