Облицювання стін мозаїкою Львів :: Ціни

073-023-41-53

Облицювання стін мозаїкою Львів :: ЦіниМозаїчна плитка – це сучасний матеріал, який звільняє майстра від необхідності набору мозаїки вручну. Її кріплять на особливу армуючу  сітку, яка приклеюється до стіни на спеціальний двокомпонентний клей, найчастіше він йде в комплекті з плиткою.

Для того щоб досягти найкращих результатів в укладанні плитки, поверхня, на яку планується класти плитку, попередньо чиститься, звільняється від старого покриття і максимально вирівнюється. Стіни повинні бути без опуклостей, вм’ятин, і інших нерівностей. Після, її потрібно розмітити, розкресливши на квадрати, які повинні відповідати розміру модулів (смуг) мозаїки-плитки. Виконується це за допомогою рівня і схилу. Далі поверхню обов’язково грунтують, для того щоб клей і плитка могли максимально зміцнитися на поверхні. Без цієї процедури вона почне швидко відставати, і в кінцевому підсумку її потрібно буде повністю демонтувати для заміни. Ремонт квартир взагалі має деякі нюанси яких обов’язково потрібно дотримуватися і укладання мозаїки не виняток.

Для укладання мозаїчної плитки використовується спеціальний клей, що виготовляється в заводських умовах, на його упаковці описаний порядок роботи з ним. Клей наноситься безпосередньо на стіну, і частинами укладається мозаїчна плитка до 9 модулів за 1 раз, оскільки клей швидко сохне.

Кожна смужка плитки укладається сіткою всередину (лицевою до приміщення). Шви між смугами покриття повинні мати рівну ширину, при цьому відстань між елементами мозаїки – однакова. Мозаїчні смуги можна різати і надавати їм потрібну форму. Використання такої плитки дозволяє приховати нерівності стін і дефекти покриттів.

Ремонт квартир Львів

Облицювання стін мозаїкою

Після укладання мозаїки надлишки клею прибираються, а після повного висихання покриття проводитися затирка швів. Затирка виконується гумовим шпателем по діагоналі, за 1 раз можна обробляти не більше, ніж 2 квадратних метра. Для додання міцності, готову мозаїку можна додатково обробити за допомогою спеціального кислого розчину для затирки.

Мозаїчна плитка може бути як маленьких звичних розмірів, так і великих. Існує плитка різних розмірів з умовою укладання за принципом мозаїки, плитка для підлоги для укладання на підлогу виглядає просто чудово за умови якщо вона правильно і якісно покладена.