Встановлення керамічної плитки на стіни Львів :: Ціни

073-023-41-53

Встановлення керамічної плитки на стіни Львів :: ЦіниУкладання керамічної плитки здійснюється на рівну основу. Так само, основа повинна бути міцна, суха і без олійних плям. Всі неміцні ділянки стіни повинні бути видалені і вирівняні.

Перед початком укладання необхідно визначитися, звідки починати укладання. Найкращий варіант, це відступити висоту однієї плитки від підлоги і почати укладання плитки з другого ряду. А коли буде покладена керамічна плитка на підлозі, то просто докласти перший ряд плиток на стіні, таким чином, отримуємо відмінний кут між підлогою і стіною. Ну а якщо кут між підлогою і стіною буде закриватися плінтусом, то починати укладання можна і від самої підлоги. Так само необхідно продумати розташування плиток на стіні, чи буде плитка укладатися від центру стіни до країв для симетрії або буде від краю до краю.

Укладання кахлю на стіну :: Ремонт квартир у Львові

Постараємося пояснити укладання керамічної плитки на стіну, яка має невеликі перепади, до 5 мм по всій довжині. Штукатурити таку стіну нерозумно, а кахель покласти потрібно рівно.

Перед укладанням кахлю обов’язково грунтуємо поверхню. Якщо поверхня занадто вбирає, то не зайвим буде пройтися грунтом вдруге.

Укладати кахель будемо на клей для плитки. Замішуємо клей відповідно до інструкції на мішку. Не потрібно замішувати відразу весь мішок, краще замішувати потроху, ніж працювати потім з клеєм, що загуснув. Так само необхідно мати під рукою: рівень, рулетку, олівець, балеринки (для свердління отворів у керамічній плитці), плиткоріз, зубчастий шпатель (в нашому випадку розмір зуба 8х8 мм), гумова киянка, відро з чистою водою і губка, хрестики для швів і пластикові клини.

Підготувавши всі необхідні інструменти і замішавши порцію клею, приступаємо до укладання керамічної плитки.

Встановлення керамічної плитки на стіниБеремо в руки першу плитку і протираємо, змоченою у воді губкою, задню частину від керамічного пилу.

Шпателем намазуємо на плитку клей. Зубчастим шпателем розмазує клей по всій поверхні плитки.

Прикладаємо плитку до стіни і злегка придавлюємо. Прикладаємо рівень до площини плитки і вирівнюємо її по вертикалі щодо стіни, легкими постукуваннями гумової киянки.

Підкладаємо під плитку пластикові клини. Приставляємо рівень до вертикального торця кахлю і, регулюючи пластикові клини, виставляємо по вертикалі. Так само, для точності проміряємо і горизонталь.

Беремо другу плитку і так само протираємо від керамічного пилу. Промащуємо клеєм і прикладаємо до стіни. Виставляємо площину по вертикалі. Торці другої, третьої і наступних плиток, виставляти по рівню вже не треба, перша плитка буде задавати вертикаль і горизонталь. А ось у другому, третьому і наступних рядах, першу плитку найкраще контролювати рівнем. Для того щоб утворився рівний шов, вставляємо хрестики.

Усі наступні плитки укладаються аналогічним методом.